Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa obzirom kako Čolo izgleda ove sezone, muči se ama baš na svakom gostovanju, cenim da je danas 2:0 i gol Ronalda ako bude igrao.

    Comment


    • Kakav je majstor Dibalica, ovo je njegov Juve. Ronaldo igrac manje, vec dugo jedan od najgorih na terenu. Pobeda bez primljenog gola najdraza, jos pisanje po glupanu Cholu, neprocenjivo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Pa naravno da je igrač manje kada čovek igra isključivo krilo i samo menja strane, uzasna odluka, stižu godine, nikakvu više razliku ne pravi na krilu.
        U Portugalu je mnogo efikasniji, jer igra klasicnog pivota, centarfor razbijač, golgeter i maksimalno koristi svaku šansu.
        Mora hitno Sarri da ga prebaci na klasičnog špica u šesnaestercu, inače je on završio svoje nažalost, jbg.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Pa naravno da je igrač manje kada čovek igra isključivo krilo i samo menja strane, uzasna odluka, stižu godine, nikakvu više razliku ne pravi na krilu.
          U Portugalu je mnogo efikasniji, jer igra klasicnog pivota, centarfor razbijač, golgeter i maksimalno koristi svaku šansu.
          Mora hitno Sarri da ga prebaci na klasičnog špica u šesnaestercu, inače je on završio svoje nažalost, jbg.

          Ali tamo igra i protiv Litvanije, Luksemburga i slicnih.

          Ne bih ja rekao da je toliko do pozicije, koliko je do rivala. I u Juventusu mu daj Cremonese, Triestinu i slicne rasturat ce sigurno jbg.

          Sarrito zaboravio sta je poraz!
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Prosle godine koliko se secam isto je cepao na krilu, uz Mandzukica koji je bio spic u 4-3-3 formaciji pa je dao 25 golova. Jednostavno covek nije u formi, moze da trpa ove manje klubove, prosle godine je jedino protiv Atletika pokazao tu klasu, ovo ostalo je imao poneku asistenciju u bitnijim tekmama, mozda je i vreme da ide iz kluba na kraju sezone ako bude nastavio ovako.

            Sad ce Sarito u goste Laciju, Bayeru i Romi, pa ce da izgubi neznalica. Sto se mene tice neka pusti Bayer pa da se nadam da ispadne onaj slinavac Cholo.
            Last edited by bice; 27-11-19, 00:15.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma i vidi se da mu ne leži Italija uopste, da je recimo otišao u Bajern trpao bi svaku tekmu makar po 2 komada kao Lewandowski.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Zato sto se u Italiji igra tvrd fudbal, cak je i sam izjavio da je mnogo teze dati gol u Italiji nego u PL ili Primeri. Neka ga u PSG pa neka trpa onim bogaljima tamo i nabija statistiku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Prosle godine koliko se secam isto je cepao na krilu, uz Mandzukica koji je bio spic u 4-3-3 formaciji pa je dao 25 golova. Jednostavno covek nije u formi, moze da trpa ove manje klubove, prosle godine je jedino protiv Atletika pokazao tu klasu, ovo ostalo je imao poneku asistenciju u bitnijim tekmama, mozda je i vreme da ide iz kluba na kraju sezone ako bude nastavio ovako.

                  Sad ce Sarito u goste Laciju, Bayeru i Romi, pa ce da izgubi neznalica. Sto se mene tice neka pusti Bayer pa da se nadam da ispadne onaj slinavac Cholo.
                  Jes ali Manzdo u spici koji mu odvlaci igraca do centra i on ulazi u taj prazan prostor i etc a sa Higuainom on jednostavno nije kompatibilan jer je Higuain spica stajacica, teretnjak.

                  Sarri nije primio gol

                  Comment


                  • https://mozzartsport.com/fudbal/vest...o-uzivo/344467

                    Dr Max Allegri > neznalica Sari
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Prelose je sve ovo jbg, najgori fudbal igramo u prethodnih 8 sezona, cak ni prosle sezone kad sam pljuvao Maxa nismo ovako jadno igrali. Dosta nas je terala sreca ove sezone, ovaj poraz je trebalo jos davno da dodje ali neka. Rekoh na pocetku sezone da ni titula nije sigurna, ispostavilo se da sam u pravu bio. Idemo dalje, mogli bi malo pojacati vezni red u januaru, ovo sto igraju pojedini je brukanje, Bernardeski prvi.

                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        dobar intervju, sviđa mi se kako gleda na fudbal, doktor.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Prelose je sve ovo jbg, najgori fudbal igramo u prethodnih 8 sezona, cak ni prosle sezone kad sam pljuvao Maxa nismo ovako jadno igrali. Dosta nas je terala sreca ove sezone, ovaj poraz je trebalo jos davno da dodje ali neka. Rekoh na pocetku sezone da ni titula nije sigurna, ispostavilo se da sam u pravu bio. Idemo dalje, mogli bi malo pojacati vezni red u januaru, ovo sto igraju pojedini je brukanje, Bernardeski prvi.

                          Nije titula upitna što smo mi loši, več zato što napokon posle 7 godina imamo konkurenciju.

                          Gora igra od one u drugom delu prošle sezone ne može i u to nemoj da sumnjamo, Maks se ispucao kod nas i bilo je normalno da dođe nov čovek.

                          Što se Lacija tiče ne dominiramo mi protiv njih u gostima već možda dve ili tri godine, sve jedva....prošlog vikenda smo bili bolji u prvom delu, tj. bili smo bolji do crvenog kartona, posle toga je presudio igrač više.....sad što mi očekujemo da nam protivnik za 90 minuta ne stvori priliku pred golom je druga tema.

                          Comment


                          • Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Demiral pokidao ukrstene ligamente i propusta ostatak sezone, kakva steta, momak je pokidao ovih 6 utakmica sto je odigrao. Brz oporavak deckonja!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X