Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crni Kijelini. 6 mjeseci van terena.
    Bojim se kraja karijere.
    ForzaNapolisempre

    Comment


    • Teske su svake povrede kolena, jos jbni ACL, koji obicno i strada, jer je najizlozeniji uvrtanju i pritsku prilikom menjanja pravca. Uvek se sam povredis tj bez kontakta.

      Nije kompletno kidanje ligamenata, barem nesto, ipak je nesto laksi oporavak, a i operacija kad je takva situacija.

      Comment


      • Paratici: ‘Dybala is staying’
        Današnji Tutto.

        Comment


        • Dibala od igrača svetskih razmera kome se predviđala blistava karijera došao u situaciju zadovoljavanja mrvicama u Juventusu.
          Za njega je najbolje da je otišao negde gde bi bio jedan od lidera. Ovako nikom ne igra ulogu njegovo sedenje na klupi.

          Comment


          • Sinoc Kedira odigrao najboljih sat vremena fudbala u zadnje 2 godine sigurno.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Igrao Khedira sinoc za sve pare. Šteta što više nema noge da bi ovo ponovio tokom sezone.

              Dybala mora više da se trudi na terenu, da ide po loptu, da se ubacuje u prazan prostor... Nema on fizičke predpozicije i to me brine kod njega. Ne moze on da igra ko Aguero, Aguero je eksplozivni tenk za razliku od Dybale. Ako se ne potrudi tesko da cemo mi njega mnogo gledat ove sezone

              Comment


              • Što se Dibale tiče, dok je igrao poziciji na kojoj treba da igra kidao je, čim su ga sklonili i počeli da ga guraju na alternativna neka mesta čisto da bude u 11, po krilima i slično, eto pada u igri. Prosto.

                Comment


                • Sta se desava sa Canom?

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Izostavljen je sa CL liste za grupnu fazu.

                    Comment


                    • Za Dzana sam od starta pricao da je ocajan igrac i da nam ne treba, ali jbg bolji je od Kedire i morao je pre njega u CL.
                      Sta tek reci za izostavljanje Mandzukica? Toliko toga nam je doneo prethodnih sezona, fajter, gine na terenu, ima ga svuda i na kraju ga neznalica Sari ne uvrsti u CL. Sramota.
                      Paratici i Nedved razocarali, ne mogu nikog prodati, Marota je otac, jeste da je dovodio svakojake bogalje u ekipu ali je umeo da proda ili bar posalje na pozajmicu igraca.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Htjeli su Rakitica a da u Barselonu posalju Cana, sto nije proslo.

                        Sarri izabrao Higuaina, ocekivano ipak.

                        Sigurno da je Mandzukic mogao otici da je htio ali vjerovatno nigjde ne bi imao platu kao sto ima sada u Juventusu.

                        Comment


                        • Pa morao ga je makar registrirati koga ima od napadaca u 23

                          Comment


                          • Ja sam negdje citao da je Sari cim je stigao rekao Mandzi i Canu da mogu da traze novi klub. Tako da mi ovo nije nikakvo iznenadjenje.

                            Pipita je njegov sin.
                            Last edited by Rossonero; 04-09-19, 20:09.

                            Comment


                            • Mandzukicu su kinezi davali doru platu ali on nije zeleo da ide tamo, smatra da im jos u sebi kvalitet za Evropski fudbal sto je tacno.
                              Dzan, Kedira, Matuidi, Mandzukic i Rugani, nijednog nismo uspeli da prodamo, Ruganija smo bukvalno z dzabe nudili i Roma se upecala ali se povredio Djordjo i onda je on prijavljen.
                              Ne kontam Kvadrada, decko je ocajan, produzili mu ugovor, na krilu je od svih najtanji na beku nije igrao 5 godina, skroz nedefinisan igrac. U januaru ce biti odlazaka i to upola cene sigurno, ocajan prelazni rok iako smo krenuli odlicno u julu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ne znam bas da je ocajan. Dosao De Ligt, svi bitni igraci ostali u klubu.

                                Jedino te prodaje ali Khedira i Matuidi ce igrati kod Sarrija, mozda nije ni bilo planirano da neko od njih dvojice napusti Juve.

                                Mene interesuje da li ce Mandzukic uopste igrati u Serie A.

                                Comment

                                Working...
                                X