Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajan raspored, uglavnom prvi deo sezone uglavnom sve jaca gostovanja
    Vec u drugom kolu derbi sa Napolijem u Torinu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ocajan raspored, uglavnom prvi deo sezone uglavnom sve jaca gostovanja
      Vec u drugom kolu derbi sa Napolijem u Torinu.
      Pa tebi to paše da Sarri otkaz fasuje
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Pa naravno. Prva 4 kola ako osvoji 4 boda treba da bude zadovoljan.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ode Kean, Ode Iguain, verovatno se otvara prostor za Kijezu?
            Ikardi?
            Pavkov?
            Lukaku?
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Bojim se da nemamo love za Pavkova, trazi veliku platu, tak oda su realnije opcije Ikardi i Lukaku.
              Marin bi nam legao umesto Dybale ako ode
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Sari bi citav vezni red prodao, samo da dodje do Marka Marina Magije. Kakva je to klasa od igraca.

                Comment


                • Pa eno @ekvador je u drugoj temi napisao da Marin prema transfermarketu ima godišnju platu 5 miliona € tako da sumnjam da Juve sad moze dati toliku platu.
                  Last edited by Jax Teller; 30-07-19, 14:19.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Ode Kean, Ode Iguain, verovatno se otvara prostor za Kijezu?
                    Ikardi?
                    Pavkov?
                    Lukaku?
                    Mislim ipak da bi trebalo Boaćija da vrate, ipak ga poznaju

                    Comment


                    • Neverovatno da cemo na kraju prodati Dybalu i uzeti Lukakua, daj nemojte se zajebavati ljudi.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Neverovatno da cemo na kraju prodati Dybalu i uzeti Lukakua, daj nemojte se zajebavati ljudi.
                        Sasvim realna stvar, ovih 25 mil preko su vam i previše ali neka idu

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          То pravo preče kupovine kako sam ja ukapirao nigde nije umetnuto na ugovoru već se svodi na usmeni džentlmentski sporazum među klubovima.

                          Cela Italija bruji o trampi Dibala + 15 miliona - Lukaku. Jedino ako ćemo posle sa Interom da trampimo Lukakua za Ikardija je prava priča, ovako mislim da smo donji u poslu.

                          Comment


                          • Dybala sutra na razgovoru sa Sarijem.
                            Ne znam cemu ovaj potez, ova neznalica i olos prvo kaze da zeli Kostu i Dybalu da budu okosnica tima, sad bi da ga prodaje, kakav licemer.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ja mislim da se Sari tu ne pita mnogo toga, Paratici i Nedved vode taj deo posla.....mislim da bi, da se Sari pita, zadržao Dibalu. Čak je jednom i izjavio da ne zna putno oko odlazaka i dolazaka jer taj deo odlično rade Paratici i Nedved.

                              Comment


                              • Nemoj mu Brajko to govoriti, pusti ga nek prica za Sarrija sa je ološ
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X