Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Voleo bih da vidim kako bi Max odradio sezonu sa ovim timom, da li bi isao na 1-0 i povlacenje ili bi napadao do besvesti. Znao da je zeleo Dybalu i Costu da proda.
    Ne verujem u Sarija, moze on gajiti napadacki fudbal koliko hoce ali on meni nije neki motivator, nema autoritet i plus nije omiljen medju navijacima. Ima ekstra tim, hajde da vidimo hoce li znati da ga iskoristi. Takodje mislim da ne ume da igra na rezultat sto je krasilo Juve pod Maxom.
    Inace Iguain je uzeo broj 21, spekulacije su da ce Ikardi kod nas, uzece broj 9, krajem avgusta kao objava transfera. Hajde da vidimo bas i to.
    Ja to nikako ne boh voleo da vidim...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ja to nikako ne boh voleo da vidim...
      Vala ni ja. Ona prosla sezona uopste nije bila dobra za oci, a gledao 98% utakmica

      Comment


      • Hahah isto sam i ja gledao skoro svaku tekmu i bila je tugaaa, patnja, psovao sam Maxa u svim tekmama sem u revansu sa Atletikom
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Hahah isto sam i ja gledao skoro svaku tekmu i bila je tugaaa, patnja, psovao sam Maxa u svim tekmama sem u revansu sa Atletikom
          Prvi deo sezone i nekako. Bila euforija za CR-om, koja je brzo prosla, sve se kontas bice bolje, a ono sve gore. Umesto da se pojaca forma, da to bude uigrano, ono islo sve gore. Bas pogano za gledat. Nisam bio ni svestan da smo doziveli vrhunac forme u prvi deo sezone, koji je i nije bio nesto impozantan.

          Comment


          • Nekako do poraza od Junajteda u Torinu je išlo otprilike i đene đene, odatle sunovrat....izuzev revanša sa Atletikom iz Madrida nismo odigrali dobru utakmicu. Seriju A smo gazili na suv kvalitet, gde smo takođe znali da istankujemo i tjt.

            Samo me manite Alegrija, nikad ništa nije doterao do kraja, a da valja. Sari je bar uzeo LE sa Juventusom, nemoj sad da pišemo kao šta je LE, a sećamo se da nas je npr. Fulam izbacivao iz tog takmičenja sa sve Nedvedom, Trezegeom, Del Pijerom i ekipom, pa ne tako davno i Benfika ako se ne varam pod Merda Konteom.

            Nije boza uzeti LE, dakle Sari nije duduk....a u ostalom i činjenica da se sa Juventusom potukao za titulu sa cirke 11 igrača dovoljno govori, da nas ne usra onaj gol Zaze pitanje je šta bi bilo.

            Comment


            • MEET THE WONDER !!!!



              Kanselo definitivno na izlaznim vratima

              Comment


              • Ne cudi sto je izbacen kad radi preko one stvari. Verovatno zeli u Siti, mi bi lepe pare uzeli, ne treba nam ovakav lelemud u ekpi. Mene brine zamenja njegova u vidu Darmiana, to bi bio haos.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • I opet ga stavi u prvu a ne da mu se zivjeti. E Ronaldo da si pametan pa dvije tri samarcine i da ostane s tobom jebo ga Siti

                  Comment


                  • Ocajno smo odigrali danas, velika neuigranost ekipe, sramno prvo poluvreme. Vidi se da ne mozemo sa ovakvom ekipom igrati na pas.
                    Bekovi su nam kriminalni, Kanselo totalno u autu, De Siljo muceni ne ume. Rabio kad usa u igru uneo svezinu u vezni red ali na kraju izgubi loptu kojom je Kejn majstorski zabio.
                    Srecom su prvo ove pripremne utakmice, ne obecava sa ovakvim sastavom nesto vise od prosle sezone pod Maxom.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Najgore što bi ih dobili da nemamo debila od beka De Šilju koji je kriv za dva od tri gola.

                      Čovek kod drugog gola daje poprečni pas kao pionir.

                      Neka mi Bog oprosti što sam pljuvao Gobeljića, De Šilja je lošiji igrač od njega, odgovorno tvrdim.

                      Prvo poluvreme je dosita i bilo užas, Rabio se pokazao kao pravi, plus ovoj ekipi su falili Dibala, Daglas Kosta, Remzi i Aleks Sandro koji svi konkurišu za prvu postoavu i na kraju Moisa Kaen, koji pak ne konkuriše ali je dobar igrač.

                      Da se otarasimo Matuidija koji je najlošiji igrač na terenu bio u prvom delu čak i pored De Šilje koji je skrivio sve što se skriviti može i viškova gore, ja bih pre pustio Mandžukića nego Iguaina.

                      Mario da zagradi i odloži loptu nema šanse da radi kao Pipita, dakle ako ćemo da igramo taj Saribol onda Pipita in, Mandžo aut.

                      CR se nešto pojebao sa Sarijem pri izlasku, mada čitam da mu je samo preneo da klinja hoće da se slika sa njim.

                      Comment


                      • Hari Kejn jeste velemajstor, ali i Pele da ti da gol sa centra bilo bi pitanja.
                        Čak i ne uzimajući u obzir da se radi o smešnom golmanu.

                        Način igre pod Sarijem će dodatno ekstrapolirati "veštine" u baratanju loptom, verovatno je to i jedan od razloga zašto je stajao tako visoko, da bi učestvovao u igri, ako se ukaže potreba.
                        Dobro se pokazao, učestvovao je u najatraktivnijoj sceni na utakmici.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Comment


                          • Postoji sansa da prodamo Ruganija i uymemo neke pare, nasi ga cene na 30 milki sto je duplo manje od onoga sto je Celsi nudio prosle godine.
                            Totenhem zainteresovan za Dybalu.
                            Kedira na izlaznim vratima, nema i dalje ponuda za Mandzukica a Pipita ne zeli da ode.
                            Sariju se svidja Demiral i ne zeli da ga proda izgleda, i ne treba, odlican je igrac.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Totenhem ponudio sramnih 50 miliona i tu smo se razišli oko priče sa Dibalom.

                              Spurs are seriously interested in Dybala and intermediaries delivered an offer of €50m, which was judged as insufficient. The club have made him a symbol and Sarri believes in him. Dybala is eager to return and understand the role the new coach has for him. [La Stampa]
                              Rugani će u Romu ili Milan.

                              Comment


                              • Očigledno da Juventus želi da se reši Dibale po svaku cenu, Totenhem samo to koristi, odnosno Danijel Levi.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X