Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čuj teško će biti da uzme titulu.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Spoiler


      Nisam zaodovoljan izborom, pre svega zbog svega sto je radio i srao po nama dok je bio u Napoliju, onda ono pokazivanje srednjeg prsta, a sa samo jednim trofejom u karijeri. Bas ga ne volim, kontam da ce u LS biti u nivou Kontea sa Juventusom, u Seriji A videcemo, mozda i uzme titulu, mada tesko ce biti, nema on autoritet nikakav.
      Šta je sve Alegri radio dok je sedeo na klupi Milana pa nikome ništa.

      Jedinu šansu da uzme trofej je i imao sa Čelzijem i to je uradio, sigurno se nismo nadali da će uzeti Seriju A ispred Juventusa, sa Napolijem.

      A i ta jedna LE sa Čelzijem je veći uspeh od svih pet Skudeta koji je Alegri uzeo sa Juventusom u onakvoj konkurenciji. Da ne dođe do zabune, nisam rekao da je ta LE vredinja od pet Skudeta, već da je imajući u vidu sve okolosti veći uspeh.

      Ako hoćemo da igramo napokon napadački fudbal, Sari je najbolje moguće na tržištu dostupno rešenje.

      Da vidimo na šta ćemo da ličimo pod njim, pa ćemo da ga hvalimo ili kudimo....ono što je realno jeste da je Alegrija pojeo izazov na kraju, ništa spektakularno nije učinio za pet godina na klupi

      Comment


      • Alegriju svaka cast na svemu posebno one prve 3. pa i 4. sezona je bila dobra. Ova zadnja za zaborav, jos ne mogu da se oporavim, bolje da sam je preskocio nekako.

        I da Alegri je pricao sve i svasta dok je bio u Milanu

        Ja vise ne smem ni da prognoziram, kakvi sve scenariji su mi padali na pamet prosle sezone, od toga apsolutno nista nebi.

        Zelim mu sve najbolje, pa ajd da vidimo sta ce biti.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ma kakav Gvardiola, nećemo da se lažemo, nema od toga ništa.

          Mada ovako sam prošle godine rekao i za Ronalda.
          Prica se da su mu nudili neke bas ogromne pare. Vece nego sto ima trenutno u Sitiju. Ali je odbio - ostao covek od reci jer je obecao da ce sigurno jos jednu a mozda i dve sezone ostati u Sitiju... Mozda nakon toga jos, ali jednu sigurno a dve vrlo verovatno.
          Tako da smo se okrenuli Sariju i zavrsili ga. Koloko je Sari dobra opcija videcemo u danima koji dolaze.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Alegriju svaka cast na svemu posebno one prve 3. pa i 4. sezona je bila dobra. Ova zadnja za zaborav, jos ne mogu da se oporavim, bolje da sam je preskocio nekako.

            I da Alegri je pricao sve i svasta dok je bio u Milanu

            Ja vise ne smem ni da prognoziram, kakvi sve scenariji su mi padali na pamet prosle sezone, od toga apsolutno nista nebi.

            Zelim mu sve najbolje, pa ajd da vidimo sta ce biti.
            Svaki trener bi uzeo te titule da se ne lažemo. Pred Alegrijem je ove sezone bio pravi izazov a to je LŠ, to kad ove godine nismo uradili ja stvarno ne vidim kako ćemo to uraditi iduće imajući u vidu da će Pep krenuti svim silama, da se Real ozbiljno pojačava, a i Barsa odavno nije bila ozbiljno u igri za taj naslov, možda je na njih red sl. sezone.

            Pa branilac trofeja Liverpul, pa PSŽ....da vidimo šta će Bajern na tržištu da uradi ovog leta....baš teško. Ove sezone smo možda i bili favorit broj 1, ali eto.....da ne ponavljam da je taj Alegri sa onakvim Milanom izgubio titulu od Konteovog Juventusa sa špicem Matri, Borielo poluigrači i virtuozom Mirkom Vučinićem.

            Originally posted by Sandugp View Post
            Prica se da su mu nudili neke bas ogromne pare. Vece nego sto ima trenutno u Sitiju. Ali je odbio - ostao covek od reci jer je obecao da ce sigurno jos jednu a mozda i dve sezone ostati u Sitiju... Mozda nakon toga jos, ali jednu sigurno a dve vrlo verovatno.
            Tako da smo se okrenuli Sariju i zavrsili ga. Koloko je Sari dobra opcija videcemo u danima koji dolaze.
            Vodiće ih Pep dve godine, taman toliko dugo mi imamo ugovor sa Sarijem....samo što za dve godine ostajemo bez glavnog lika "franšize", CR-a.

            Comment


            • A sta mislite o mogucnosti (kolika god da je) da se Pogba vrati?
              Da li bi voleli?
              Ja pravo da vam kazem bih.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Juve uzima i Rabioa na free nakon Ramsyija, fantastican posao.

                Rabio, Ramsy, Matuidi, Can, Pjanic, dodajmo tu i Bentakura. Veoma dobro ovo izgleda, ali Sari nije poznat po rotaciji, mozda zbog toga i sto nije imao ovoliko izbora u bivsim klubovima, ali ovo je vec drugi nivo.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  A sta mislite o mogucnosti (kolika god da je) da se Pogba vrati?
                  Da li bi voleli?
                  Ja pravo da vam kazem bih.
                  Što pa ne bi voleli

                  Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Juve uzima i Rabioa na free nakon Ramsyija, fantastican posao.

                  Rabio, Ramsy, Matuidi, Can, Pjanic, dodajmo tu i Bentakura. Veoma dobro ovo izgleda, ali Sari nije poznat po rotaciji, mozda zbog toga i sto nije imao ovoliko izbora u bivsim klubovima, ali ovo je vec drugi nivo.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Matuidija ćemo da prodamo najverovatnije.

                  Comment


                  • E to nisam znao za Matuidija. Mozda date pare plus njega za Pogbu

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ja bih se pre otarasio Bentakura i Kedire, prvi nije iskoristio sansu koja mu je pruzena prosle godine, po meni razocaravajuc, drugi je odavno zavrsio igracku karijeru, statista na terenu. Matuidi koliko god da je posvadjan sa nogama nam treba, jer je trkac i juri protivnike po terenu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • I Kedira ide, to sam zabovravio da napišem.

                        Pogba ili Sergej bi trebalo da nas pojačaju.

                        Comment


                        • A sta Rabiot ide u Juve?

                          Comment


                          • Ma po meni je Rabio ovarrated....
                            Ne svidja mi se nikako.

                            Ne zna da igra lopte, a Juve ima pun kurac veznjaka koji ne znaju da igraju lopte.....
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mi smo prošle godine hvalili Bentakura, a Rabio je za njega blago rečeno izmislio igru.

                              Comment


                              • Koliko je dobro odigrao na SP toliko je podbacio u Seriji A, uz povremenu dobru defanzivnu utakmicu. Napred totalno beskoristan i bezopasan. Rabioa nisam gledao puno pa ne znam kakav je, ali ponasanje mu je haos.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X