Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da je prodan da bi se doveo Ramsey sada u januaru, al tesko da ce do toga doci ako budu trazili vise od tih 10M.

    Nije se racunalo na Benatiju izgleda, dobar stoper al sta da se radi.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Benatia otisao negde kod Arapa da stancuje lovu, oko 10 mliki transfer, a stize nam Martin Kaseres za 700 000, sta smo upravo uradili ne verujem.
      Kontam da je nezadovoljan benatia, i treba biti, greje klupu Govnuciju kiksari i bogalju, ali morao je igrati vise. Ako se povredi neko od ove dvojice Rugani uskace, a nema nesto mnogo iskustva igranja u jakim tekmama. Naravno neprejebivi Barza je tu da udje u 85. minutu da ucvrsti odbranu
      Jbg bolji igrač Bonući.

      Comment


      • Evo Govnuci se povredio, mesec dana out, konacno da vidimo Ruganija na delu. Steta sto se sve ovo desilo nekoliko dana po odlasku Benatie, siguran sam da bi dobio sansu i ustalio se u startnoj jer je Govnuci ocajan.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Velika pobeda sinoc, dosta sudijskih gresaka na nasu stetu i naravno pi****ta igra Maxa nas je umalo kostala pobede. Nisam je ocekivao, ali mi je mnogo drago sto je do nje doslo, pogotovo sto ne volim ove Napolitance nimalo. Prvenstvo je reseno, treba se okrenuti duelu sa Atletikom i probati na sve ili nista.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment




          • Dobar video, dobra motivacija, vetar u ledja, moze da se okrene ovo, bice tesko ali treba verovati. Samo da Max ne bude opet sisa...
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Marcelu ugovor na 4 godine? Uz svako poštovanje, zar već tu ne posjedujete Alex Sandra!? I uz sve to, tako enormno visok ugovor? Hm, koliko baš pametan potez uprave? Ili će Alex da napusti klub, jer čitao sam već o interesu par klubova iz Premiershipa...
              "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
              Punks were punk, and ultras are ultra.“

              Bring back the Anglo-Italian Cup!

              NO NZS. NO CPS.

              Comment


              • Ja nesto procitah na 3 godine, 8.5 milki po sezoni, 45 miliona transfer. Veorvatno to znaci odlazak AS u PL, pominjalo se pre 60 milki od strane UTD-a ali Shaw igr aodlicno ove sezone tako da mislim da im nece biti potreban, ali za Sitiju hoce jer je Mendy vise u bolnici nego na terenu.
                Takodje Mandzukic produzio ugovor do 2021. i zaradjivace 4,5 m po sezoni.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Rezervisti odradili odlican posao danas, odlicna igra konacno, steta za primljen gol u poslednjim minutama ali dobro.
                  Mali Kean 2 gola i napravljen penal nad njim, treba ga forsirati vise, odlican je potencijal. Ovako treba izaci i protiv Atletika, samo napasti od prvog minuta.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • ANDIAMOOOOOOOOO....... !!!

                    Comment


                    • Velika pobeda, odlican pristup utakmici, Max pokazao muda konacno, sve se namestilo.
                      Liga je resena, tako da je prioritet na ovoj LS. Uz valjan zreb i izbegavanje Pepa i Barse mozemo do polufinala.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kada god smo morali da napadamo ove sezone (i ne samo ove sezone) i jurimo gol vise, jurimo negativan rezultat mi smo to odlicno radili. I u velikoj vecini slucajeva dobijali utakmice.
                        Valjda je i Alegriju jasno da je to put ka Usatom.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jbg što izvukosmo Ajaks, nadao sam se finalu iz 1996. i naravno istom ishodu.

                          Ovako moramo ranije.....

                          Comment




                          • Rugani produzio ugovor do 2023. Moram priznati da sam pomalo iznenadjen ali dobro, Barza ide u penziju, Kjelinija vec stizu godine, Govnuci je ocajan, Kaseres nikad nije ni bio dobar eto njega jos dugo u Juventusu. Mogao bi malo poraditi na igri jer stagnira duze vreme, ocekivalo se dosta od njega, nije los ali moze to mnogo bolje, a i nije se bas naigrao kod Maxa.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Kombinovan sastav se ocekuje sa 3-5-2, svi ovi bitniji na klupi sem Dybale i Berne, ali moze se valjda do pobede.
                                U sredu je vazan mec.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X