Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Srecan rodjendan legendi i coveku zbog koga sam zavoleo Juventus!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Marota izjavio da na leto juri 2 free transfera, verovatno Can i Goretzka. Raduje me ovaj drugi ali Dzan ako dodje to je haos.
      Kvadrado se povredio nece ga biti protiv Barse i Sampdorije.
      Hewedes konacno spreman da zaigra neku utakmicu, samo da ne gledam Sturara protiv Barse kako ga Messi voza kao budalu.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • IDEEEEEEEEEEEEEEEEEEMO MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARKO





        Ima i ovo 1:45



        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Marota izjavio da na leto juri 2 free transfera, verovatno Can i Goretzka. Raduje me ovaj drugi ali Dzan ako dodje to je haos.
          Kvadrado se povredio nece ga biti protiv Barse i Sampdorije.
          Hewedes konacno spreman da zaigra neku utakmicu, samo da ne gledam Sturara protiv Barse kako ga Messi voza kao budalu.
          Ako budemo Gorecku uhvatili treba da slavimo. Medjutim brine me to sto ce neko vrlo verovatno pokusati da ga se dokopa u januaru. Ako se tako nesto dogodi, trebalo bi i Juve da se ukljuci.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Manite se Gorecke, njegova prirodna destinacija je Bajern Minhen i tamo će na kraju i završiti, živi bili pa videli.

            Comment


            • Doci ce nama Dzan, ima da kukamo...
              Inace danas bez Buffona, Barzaljija, Pjanica, Kvadrada i Dybale na Sampdoriju. Dybala odmara za LS tako kazu. Znaci potencijalni kiks danas.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Jedini hendikep bi tu bili Dibala i Pjanić, mada Dibala će valjda krenuti sa fosne, dakle može u igru.

                Bufon kako brani do sada u ovoj sezoni isti je q da l stoji on ili Ščešni na golu. Barzalji isto ništa spec, Kvardado je nadomestiv sigurno sa Bernadeskijem i Daglas Kostom i tjt.

                Tri boda danas.

                Comment


                • Hahah veselo ce biti sutra, mi bez Iguaina i Mandzukica, znaci bez spica igramo.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Igra Pipita, ne igra Kjelini i Pjanić valjda.

                    Mene od večerašnjeg meče više brinu pisanja da Sandro insistira da ode, a danas se pojavila i priča Dibala za Krosa i 80 milona.

                    Za Sandrom patim, a Kros i 80 miliona je meni prava priča ukoliko npr. tih 80 miliona utrošimo na Sergeja.

                    Comment


                    • Cisto sumnjam u istinitost te price: Kros i 80 milki, ali ako nije fake treba to prihvatiti
                      Mada sam mislio da se Dibalice nikada - ni pod kojim uslovima ne treba odreci, opet ovako neke kombinacije mi nisu padale na pamet.
                      Onda bi trebalo forsirati Bernardeskija da ispadne nesto od njega ili da se kupuje neki poluspic superkvalitetan. Sergej u svakom trenutku moze, ali mora da se nadje resenje napred.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Napred, Bože zdravlja, da se vrati PJACA MARKO !!!!

                        Comment


                        • Pored Sandra ide prica da su i Kvadrado i Lihstajner nezadovoljni a da je sukob izbio pred mec sa Sampodorijom,mada samo za Sandra sam procitao na vise mesta i da je oko 55 m funti cifra da ode u januaru,a Konte ga najvise zeli,u svakom slucaju kao zamena za njega spominje se Teles iz Porta,za njega je isto zainteresovan i CFC,ako Sandro ode negde drugde

                          Comment


                          • Ma kakav bre januar pa nemojte barem vi ako vec oni idioti od Daily Telegraph-a plasiraju svakakve vesti. "Daily Telegraph believes..." cim tako pocne artikal znas koliko je sati.

                            A copy/paste sajt tj football-Italia ne zna nista drugo nego da prenosi vesti sa drugih sajtova.

                            Comment


                            • Ja sam licno za Sandra citao,ne samo u Dejliju,vec i u jos par,pa i nekim Brazilskim,doduse spominju odlazak na leto

                              Comment


                              • Gluposti, i ti sad mozes napraviti pricu u vezi A. Sandra. Ima materijala za to... pricali su oni i tokom ovog leta pa nikom nista. Sto se tice januara, nikad u istoriji Juventusa nije bitan igrac prodat tokom zime.

                                Comment

                                Working...
                                X