Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kazu mediji da je ovo nasa postava za veceras. Allegri pokazao m..a, znaci ili pukovnik il' pokojnik. Ubaciti od starta Bentakura i MDS, jos na Messijevoj strani..
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nije to Mesijeva strana
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Kako nije? A da da kad gledamo sa njihove strane onda jeste, prebacio se. Onda mali Dembele ide.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kako ova odbrana sa Siljom, Barzaljijem i Benatiom smesno izgleda protiv Mesija
          Nije dobro pocelo LS nikako. Poraz manje vise, ali smesno su izgledali. Napred manje - vise, samo sto su neretko ishitreno sutirali. Ne deluje mi ovo ohrabrujuce, medjutim LS je tek pocela - polako.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Meni okej bilo dok bio tu MDS, imao je on jednu veliku gresku, bukvalno u noge bacio u sesnestercu loptu Dembeleu, ali nije ga Messi vrteo kao sto sam mislio. I onda umesto da promeni formaciju na 3-5-2 ubaci Ruganija, on ubacuje Sturara koji nije fudbaler a kamoli desni bek.
            Tek je pocela LS, ja sam ubedjen da cemo ih dobiti u Torinu kad se bude igralo, samo ovaj Sporting nije nimalo naivna ekipa, samo da ne prospemo negde bodove bezveze.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Pa sledeću ćemo igrati 3-5-2 sigurno ako se De Šiljio ne oporavi iz razloga jer nismo registrovali Lištajnera, pa će verovatno Kvardada na wing beka.

              Trebao je Hovedesa da uvrsti u roster, on može i beka vrh da odigra, trebao je da predvidi da MDS malo malo pa povređen.

              Prolazimo grupu, to je sigurano, a u knok-aut fazi nam mnogo sreće treba ukoliko planiramo daleko, mada rano je pričati, tek je početak sezone, dosta se može tu promeniti, a pri tom sinoć nam je i falilo podosta igrača.

              Comment


              • Majstor Dibalica. Samo tako nastavi decace.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • 8 golova na 4 utakmice, majstor! Drugi het trik u seriji A, koliko mu je dala vetar u ledja ova 10-ka na ledjima.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Msm da je on postao lider na terenu, oko koga se sve vrti. Nesto slicno takav projekat imaju Real i Barsa sa svojim glavnim igracima, CR7 i Messi. Tesko da ce ikada biti tako efikasan kao ova dvojica, jer nema on tu glad i zelju za dokazivanjem na svakoj tekmi, a realno nema ni tako mocan tim kao onda Barsa i sadasnji Real

                    Ali sve u svemu, vidi se da voli sto je u Juve i daje sve od sebe, ima ga svugde po terenu. Sve mu je na mestu, jos krila novopridosla da se ustale i prorade, tek cemo onda biti jaka napadacka masina. Jer odbrana niej kao sto je bila, sto zbog godina nosioca igre, sto zbog odlaska Bonucia koji je trebao da bude naslednik Barzaljija i Chielinija, koji sve vise deluju ko istrosena roba. A i desni bek ce nam biti boljka cele sezone. Jedino pozitivno u odbrani je Buffon i Alex Sandro, i moguce probijanje Ruganija kao startera, nadam se da momak spreman za najveca iskusenja.

                    Comment


                    • Mene je iznenadio Kvadrado, u poslednje 2 utakmice veoma dobar, borio se, imao odlicne prodore, jednostavno igrao timski. Isto tako voleo bih da vidim Mandzuku u spicu a Pipitu na klupi, covek je danas izmasio 3 zicera.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Pipita ima par kilograma viska i treba gledati sto prije da ih skine.

                        Comment


                        • Navijaci ga satiru, eno traze da ga stavi na klupu jer mu je stav ocajan. U svakom slucaju Dibala za klasu bolji igrac.
                          sigpic

                          Comment




                          • Sta li izvodi Max sa ovim Sturarom na desnom beku, Hewedes sedi na klupi bezveze.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ma povređen Hovedes.

                              Comment




                              • Najverovatnija postava veceras. Vise bih voleo da vidim Mandzuku napred umesto Iguaina ali kontam da ga drzi Max jer ocekuje da konacno postigne gol i proigra kako treba.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X