Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kean ipak u Veroni na pozajmici.
    Slazem se solidan prelazni rok, po meni utisak poboljsan posle dolaska Benea koji moze odigrati sve u odbrani. Bice mozda malo cipavo na sredini ako povrede krenu kao sto vec jesu ali dobro. Znaci u napadu ce verovatno Mandzuka i Pipita da se menjaju, jer je otisao mali Kean.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kjelini napustio reprezentaciju zbog povrede lista.

      Kedira, Markizio, Kjelini who is next?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • I Kjelini se povredio ,vracen kuci iz repke,neki pisu da se ocekuje povratk za mecsa Barsom u LS,povreda lista

        @bice u isto vreme

        Comment




        • Bez Lihstajnera i Pjace u LS.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment




          • Jedva čekam sutra da bacim oko okano na ove milione što smo platili.

            Comment


            • Hahaha ne mogu verovati da ce pred utakmicu sa Barsom grunuti sva pojacanja i bukvalno najjacu postavu za nebitan duel sa Kjevom, jednostavno nije to u Maxovom fazonu.
              E jedino ako ce ova ista pojacanja sedeti na klupi protiv Barse
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Kako najjača postava ? Pa nema Bufona, Kjelinija, Dibale....veza dobrim delom korigovana povredama Markizija i Kedire. Nema ni Kvardada koji je uglavnom počinjao.

                Dosta je ovo izmiksovan tim u odnosu na onaj koji Alegri smatra trenutno kao "prvih 11".

                Comment


                • Ne videh da nema Dybale
                  Ma dobro ali ovakva postava se slicna ocekuje sa Barsom. Dybala ce uleteti umesto Mandzuke, a Bufon na golu. Meni je opet ovo prejaka postava, samo mi nije jasno zasto Max ne gura svog sina, verovatno ga cuva za Barsu jer nije registrovao Lihstajnera.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Da li je po vama iznenadjenje sto Pjaca nije registrovan za LS?
                    Po meni svakako jeste - trebao ga je ugurati nekako... Koliko god ga nema u planovima ove sezone, opet mora naci nacin da mu podari neke minute.
                    U stvai nacin je vrlo jednostavan, otarasiti se Kvardada
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Nece Pjaca biti spreman da zaigra do decembra sigurno, a plus dok se oporavi trebace mu jos 2 meseca da se vrati u ritam, tako da na njega moze da se racuna tek od februara.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Povređen Pjaca, skoro krenuo da trenira. Od Nove Godine krećemo da se molimo da mu Alegri da neke minute, u šta sumnjam.....a od leta, ako se ova prognoza obistini, ode nam Marko....jbg.

                        Comment


                        • Pjaca se jeste oporavio ali tek poceo da trenira, tamo do novembra se ocekuje da se u potpunosti vrati. Ima Alegri dosta opcija po krilima, moze on njega da ceka, samo Pjaca treba da pokaze znake zivota tj neku iole dobru formu kad se vrati na teren.

                          Comment


                          • Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jeste 4-3-3, niko od ovih veznjaka ne moze igrati 10-ku, Pjanic previse spor za tako nesto, ionako mu vise leze malo povucenije pozicije.

                              Smor sto nema Bernardeschog, bas sam se radovao da ga vidim sa Costom na terenu.

                              Comment


                              • Zanimljiv podatak sa jučerašnje tekme da po prvi put od aprila 2010. godine u sartnoj postavi nije bio nijedan o četvorice: Bufon, Barzalji, Bonući, Kjelini.

                                Jbg, vremena se menjaju.

                                Comment

                                Working...
                                X