Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma lupetaju gluposti, tu je najblizi Garay da dodje i mislim da bi time zatvorili prelazni rok, mada nikad se ne za kada je Juventus u pitanju.
    Nikako da uvalimo Sturara nekome, Asamoa blizu Galate ali ga ne pustaju, bacili su karte na Spinazzolu, Atalanta ga ne pusta, pa ne bi da ostaju samo na AS levo, mada moze i MDS da igra levo, ali bolje da ne igra.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Za Gareja je lično Marota izjavio da nema ništa od posla, tj. da nismo zainteresovani.

      Comment


      • E to vec nisam citao, znam da je Inter poslao ponudu za Hevedesa, a i nas nesto pominju, ko zna sta ce se tu izdesavati.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Danas je valjda sastanak sa celnicima Atalante u vezi Spinazzole.

          Comment


          • Ako jurimo jos jednog stopera tj centralnog beka to je znak da Max zeli da igra sa trojicom pozadi. A meni se ta formacija nesto bas i ne dopada. Vise volim 4-3-3. Videcemo ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sta znam, Agresti, inace veoma pouzdan novinar, izjavio je da je skoro gotovo oko Hevedesa, on je CB a moze i RB, nesto kao Barzalji, samo mladji. Meni se svidja transfer, ali ne podrzavam da igramo sa 3 pozadi, to nikako.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Da bas napisah malopre da su ostali sitni detalji oko Howedesa,za mene je on korektno,dobro pojacanje

                Comment




                • Tezak pocetak i nezgodan kraj grupne faze. Ne svidja mi se raspored ali hajde, sta da se radi.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Od svih opcija sa kojima smo dovođeni u vezu Hovedes je najbolja, respektabilan štoper i desni bek, mada ja njega vidim više na beku. Prvoklasno pojačanje, nema reči, svaki Nemac iz repke je ustvari prvoklasno pojačanje.

                    Pozajmica sa obligacijom kupovine za 10 miliona !!!!!! KRAĐA ako je ovo istina.

                    Što se grupe tiče, baš onako po meri, jedan jak, jedan orednji i jedan loš. Očekujem da završimo kao čelni u istoj.

                    Comment


                    • Markizio mesec dana out,koleno

                      Comment


                      • Slazem se za Hevedesa, pre sam za njega nego za Garaya, Mustafija a tek Kejhila.
                        Steta za Klaudija, taman je odradio dobre pripreme...
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • To je sića za Hevedesa. Može da odigra i LB ako zatreba.

                          Mislio sam da će on kod Klopa, ali Klop izgleda i dalje čeka Van Dajka...
                          sigpic

                          Comment


                          • Niko da pohvali Mocnog Dibalicu danas!?!?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Niko da pohvali Mocnog Dibalicu danas!?!?
                                Napisao ja negde da je ovo Dibalina sezona.

                                Kad smo kod Đovinka, nije on za ozbiljan fudbal. MLS je njemu merica da se sprda sa zabagovanim Amerima.

                                Comment

                                Working...
                                X