Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Juventus FC

    Pa moglo je i ovde,isti vrsta meca je bila,razlika je samo sto je prva prekinuta zbog pljuska.

    p.s Nije moj portal al hvala &(/+q

    edit:Evo golova sa pripremnog meca

    http://www.youtube.com/watch?v=qOUuN5mEQXg&feature=player_embedded#!

    Comment


    • #17
      Odg: Juventus FC

      Sa ovakvim Trezegeom mozemo da se borimo za skudeto...Dobre partije pruza u ove 2 pripremne utakmice svaka cast...Ovaj mali Pasquato igra dobro i velika je nada fudbala Amauri se budi polako a Diegov penal #%d*nema veze preskocicu to sve u svemu dobri smo ispit je tek za nedelju dana protiv Liona e sada postavlja se pitanje mogu li Diego i Del Piero da igraju zajedno???
      Ovo je pitanje postavio Del Neri ja mislim da bi moglo da probaju Del Piero u napad sa Trezegeom a Diego ofanzivni vezni (%fsd%&j

      P.S.Layzick hvala za link @R&}*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Odg: Juventus FC

        Nekad je Juventus bio strasna ekipa,igrao se odlican fudbal.Ali onda ispadose u Seria-u B zbog namestanja...onaj retadirani Milan na celu sa matorim pedofilom ostao u ligi,poceo sezonu sa -8 bodova... #%d*

        Bila je to dobra ekipa Juvea,i onda se prodali igraci.

        Comment


        • #19
          Odg: Juventus FC

          Ja za te budale ne zelim ni da cujem
          Thuram,Zambrota,Ibrahimovic,Emerson i drugi to su izdajnici a ako su vec izbacili Juve onda su mogli i Redjinu koja je u pocetku imala -18,Fiorentina i Lacio -15,Milan -8 nego samo Juventus stvarno nema smisla ali zato svaka cast Nedvedu,Buffonu,Del Pieru,Chieliniju,Trezegeu,Camoranesiju &8@^J &8@^J kraljevi su bili ,jesu i ostace za mene
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Odg: Juventus FC

            Secam se Zambrotte i Thurama,Barsa ih je kupila kad je Juventus ispao u Seria-u B.
            Pa Juventus je tih godina dosta toga osvajao,na penale su izgubili finale LS od tima matorog pedofila...oni su morali da ispadnu,da bi Inter usao na njihovo mesto i u narednih 5 godina osvaja skudeto.... #%d*

            Comment


            • #21
              Odg: Juventus FC

              Ma sve je to delo mafijasa i Beluskonija onog premijera kao i Moratija a Vieri je rekao da oma dokaza da je Inter takodje namestao te godine ali su ga ovi izgleda podmitili da ne kaze nista *%@(D!RY-
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Odg: Juventus FC

                Tu se ne zna ko koga podmicuje,cela liga je namestena i korumpirana...meni nije jasno kako Milan ima 7 osvojenih Liga Sampiona...ove pre 2000. ok,ali 2 LS iz 2003. i 2007. stvarno....

                Comment


                • #23
                  Odg: Juventus FC

                  [quote author=bice link=topic=2671.msg148452#msg148452 date=1279230487]
                  Ja za te budale ne zelim ni da cujem
                  Thuram,Zambrota,Ibrahimovic,Emerson i drugi to su izdajnici a ako su vec izbacili Juve onda su mogli i Redjinu koja je u pocetku imala -18,Fiorentina i Lacio -15,Milan -8 nego samo Juventus stvarno nema smisla ali zato svaka cast Nedvedu,Buffonu,Del Pieru,Chieliniju,Trezegeu,Camoranesiju &8@^J &8@^J kraljevi su bili ,jesu i ostace za mene
                  [/quote]
                  Kanavaro,on je utekao u Real,pa se vratio,sta je sa njim?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #24
                    Odg: Juventus FC

                    I nadao sam se da ce me to neko pitati Kanavaro je specifican uvek sam ga voleo i kada je napustio klub bio sam razaocaran i nisam znao njegovo odluku... $%&5qw7Ali kada se prosle godine vratio ja sam rekao "zasto ga dovodite opet"???Nije se pokazao mnogo i zato je otisao a o njemu kao kapitenu Italije sve najbolje ali kao igracu Juventusa zaista ne znam sta da kazem... *%@(D!RY-
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Odg: Juventus FC

                      Ja se sjecam da je Nedved rekao,kada su se vratili u Seriju A,da ce trebati 10-ak godina da juve uzme trofej,i covjek je u pravu,treba obnoviti sastav polako.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #26
                        Odg: Juventus FC

                        Pa lepo je rekao skudeto ce sacekati jos 2-3 godine do tada Juventus se mora boriti za jedno od prva 4 mesta za LS
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          Odg: Juventus FC

                          Izgleda da nema nista od prelaska Forlana u Juventus

                          Uprava madridskog kluba je demantovala tvrdnje o Forlanovom odlasku.

                          Kako prenose mediji, uprava Juventusa bi, ukoliko ne uspe da angažuje Edina Džeka, mogla da se okrene dovođenju Urugvajca u svoje redove.

                          Dijego Forlan, osvajač nagade za najboljeg igrača na SP, ima ugovor sa timom do 2013. godine.

                          "Niko nam ništa nije spominjao", rekao je predsednik kluba, Enrike Kerezo.

                          "Niko nije pozvao i pitao za Forlana. Zbog toga se mi i ne uzbuđujemo previše", nastavio je.

                          "Mi nemamo nameru da prodajemo svoje igrače. Ako neko želi Forlana, moraće prvo nama da se obrati. Međutim, Forlan je srećan u Atletiku i najbolje je da tu i ostane", dodao je.


                          //h*svb //h*svb &*(@W6
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            Odg: Juventus FC

                            Shamrock Rovers ili Bnei Yahuda - prvi protivnik Juventus u kvalifikacijama za Ligu Evope

                            Na žrebu u Nionu odlučeno je da Juventusov prvi protivnik u 3 rundi kvalifikacija za Uefa Evropa Ligu bude pobednik meča izmedju irskog Šamrok Roversa i izraelskog tima Bnei Jahuda.Prvi meč je završen rezultatom 1:1 u Dablinu,a izraelci će u revanšu 22.jula u TelAvivu imati šansu da pobede i izađu na megdan Juventusu.

                            Prvi meč u 3 rundi kvalifikacija igra se 29.jula,a revanš je na programu 5.avgusta.Juventus će boljem iz odabranog dvomeča gostovati u prvom meču,dok je revanš u Torinu.

                            Finale Uefa Evropa Lige 2010/11 će se igrati upravo u Dablinu - Republika Irska ,18.maja.2011.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Odg: Juventus FC

                              Morao sam da se umešam l5'%9

                              Nije samo Juventus učestvovao u nameštanju, verovatno je i Inter ali Juventus je izgleda preterao u tome. Nameštali su i Milan i Fiorentina itd. ali nisu kažnjeni kao Juventus jer nisu ni ostvarivali dobre rezultate kao Juve ali ipak su kažnjeni oduzimanjem bodova.
                              Inter je to radio vešto. Pa nije tajna da je prvi čovek italijanskog Telekoma bio u upravnom odboru Intera.
                              Šta reći, to je Italija, kad u Italiji nije bilo mafije? Ali dobro izgleda da su svi naučili lekcije od tada.
                              Šteta je za Juve i logično je što oni sada najviše mrze Inter koji im je uzeo sve.
                              Ali dok jednom ne smrkne drugom ne svane... @(*6sd$%
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #30
                                Odg: Juventus FC

                                Drama oko Juventusa i Forlana se nastavlja

                                Juve je spreman da izdvoji 20 miliona evra i jos Tiaga i Grossa za Forlana

                                Luigi Del Neri je rekao da nisu potrebne brze promjene, aludirajući na to da vjeruje u Davida Trezegueta. Takođe je napomenuo da trenutno ima pet napadača koji igraju na dvije pozicije i da nije toliko hitno da se pojačava napad.

                                Ipak, Il Corriere dello Sport navodi da bi Forlan mogao da pojača napad Juventusa i da bi u drugom smjeru mogli da odu Tiago i Fabio Grosso.

                                Forlanova klauzula iznosi 35 miliona evra, ali Juventus planira da ponudi 20 miliona evra i dva gore navedena igrača.


                                Dzeko je ispao iz igre zato sto Wolfsburg sada za njega trazi 50 miliona sto je mnogo *%@(D!RY- *%@(D!RY-

                                A Dzeko se iznervirao zato sto zeli da napusti klub vec u ovom prelaznom roku i predje u Juventus ali Wolfsburg zaeli da ga proda Bayernu koji nudi Gomeza i 20 miliona &*#GI(]

                                Oni su umislili da je Dzeko neki mnogo dobar igrac poput Kake,Ronalda,Messija,Eto-a i drugih #%d*
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X