Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kad malo bolje pogledam Vidal i Pogba ne mogu da se nadomeset ovim rosterom, Pjanić mi je nekako zamena za Pirla.

    Ajde Vidala će da nadoknadi Kedira, i jedan i drugi imaju prednosti i mane, ali Pogbu Markizio ne može da nadomesti....ni Matuidi.

    Lepo je rekao Sandu, Pogba je unikat.

    Treće, je što se ja nadam da će tandem Dibala-Pipita ove godine da klikne !

    Comment


    • Postujem ja Pjanica i sve to, ali za oca je tesko naci dostojnu zamjenu.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        To je vise 5-2-3 nego 3-4-3 kada vidis da Evra i Dani igraju sa strane. A ni to cak nije lose, samo sto je po meni suvisno 3 coveka imati pozadi u modernom fudbalu. Kazu svi mogu da igraju sve, ma kurac ce nas Barzalji nesto sa loptom napred da uradi - on je tu da sacuva svoj gol. A postaje apsolutni visak kada se o ofanzivi radi, pa i Kijelini moze tako da se gleda. Bonuci da nema pregled igre i pas i on bi, ali sva sreca ima.
        Dva coveka pozadi i dva ofanzivna beka koji ce da ginu da jure po celoj levoj i desnoj strani od naseg do protivnickog gola - to je kljuc uspeha. tri veznjaka i tri ofanzivca i udri!
        Igrao je Barza i desno bek, msm u sezoni kada smo ušli u finale i to odlično je igrao.

        A pazi ovo.....



        a ako si mislio na kreiranje igre, to i ne treba BBC da radi, to će Miralem, zato je i doveden.

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Postujem ja Pjanica i sve to, ali za oca je tesko naci dostojnu zamjenu.
          Ma ja to gledam kroz prizmu da su danas u Juventusu. Pirlo danas nam ne bi ništa donosio osim tu i tamo neki aplauz jer je doista majstor nad majstorima.

          Fizički više on nije za ozbiljan fudbal.

          Comment


          • Reakcija Ronaldinja sve govori.

            Andrea je doktor.

            Sve je osvojio sto se moze osvojiti. Sada se zajebaje po MLS-u.

            Last edited by Rossonero; 24-08-16, 16:07.

            Comment


            • Jeste Brajko moj, ali znas kada ce u ovom trenutku Barzalji tako da istrci.
              Treba videti sta sve imamo i onda gledati kako je najbolje da igramo. A to cemo moci tek kada dodje to jos jedno ili dva pojacanja koja ocekujemo. Pa da vidimo na cemu smo.
              Sto se mene tice sto ofanzivnije.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Serija A ne bi trebala da bude problem za Juventus. Sandu sta ces kada ti dodje Barcelona ili Bayern u LS? Hoces li i tada igrati ofanzivno?
                Last edited by Rossonero; 24-08-16, 16:13.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Serija A ne bi trebala da bude problem za Juventus. Sandu sta ces kada ti dodje jedna Barcelona ili jedan Bayern u LS? Hoces li i tada igrati ofanzivno?
                  Da, jer samo tako mozes i da ih dobijes - pametno kontrolisano - agresivno - ofanzivno. Ako se povuces ugasio si. Bezbroj primera imamo a najsvezije je bas to drugo poluvreme sa Bajernom u Minhenu iz prosle sezone, gde smo se bas zatvorili i zahvaljujuci jednoj "maloj" gresci Evre poduvali kitu kao nikada. Jer Juventus kada ima rezultat, on taj rezultat ne ispusta - sem te Minhenske veceri.
                  Zato Serija A i treba da sluzi za uvezbavanje sto ofanzivnijeg pristupa igri, jer realno cilj je LS. Pa cak i uz zrtvu domace lige.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Da se razumijemo nisam ni ja mislio na takvu defanzivu da se povuku Buffonu u 16 metara i ne izlaze. Ali krenuti protiv Bayerna ili Barcelona ofanzivno. Sve ovo je lako napisati, treba to sprovesti na terenu u djelo.

                    Comment


                    • Atletiko je prošle godine demonstirao kako se gasi ta vrsta fudbala.

                      Tako treba i Juve ove godine da ih odradi sve. A Real ? Njih uvek guzimo....

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Atletiko je prošle godine demonstirao kako se gasi ta vrsta fudbala.

                        Tako treba i Juve ove godine da ih odradi sve. A Real ? Njih uvek guzimo....

                        Comment


                        • Real ne treba da se spominje uopste. A bas zato treba forisrati i vezbati u Ligi sto ofanzivniji pristup, da bi se takva igra sto bolje demonstrirala kada je najpotrebnije u LS protiv jakih protivnika.
                          A protiv Reala mogu da igraju kako god hoce - pobednik se tu zna.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment




                          • Ma Pirlo je klasa, legenda, majstor fudbala, istina ne bi on nama nista pomogao da je tu jos uvek, ali je pravio razliku na terenu.
                            Meni mozda i najdrazi njegov gol u dresu Juventusa, gradski derbi i plus nastavak onog nepobedivog niza Juventusa na svom stadionu, neprocenljivo!
                            Od 6:10 pustite
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Dok si klinjo uvijek nekako pratis te napadace, klasicne "devetke". Mislis kako su oni najvaznija karika u timu. Međutim, kako sazrijevas sve vise pratis igrače poput Pirla koji diktira tempo i koji je svoje pasove doveo na razinu umjetnosti. Pirlo, gospodin u kopačkama.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ajmo, ajmo, ajmo

                                http://www.mundodeportivo.com/futbol...-en-turin.html

                                koji vlažni snovi, Bože

                                EDIT: Op op op ima još

                                http://www.marca.com/futbol/real-mad...12f8b45e5.html

                                http://futbol.as.com/futbol/2016/08/...00_744971.html

                                uzmi bre Zrikavi Ligu Šampiona, uzmi !!!
                                Last edited by Brajkula; 25-08-16, 15:26.

                                Comment

                                Working...
                                X