Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Preracunao si se nesto mnogo $#^%RT ,Poulsen ide za 6 miliona evra,Camoranesi 2-2.5,Grosso isto tako,to dodje na nekih 10-11 miliona,da kazemo i 12 al to je plafon.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Pa to je ukupno oko 18.5 miliona to je nesto vise od 15 $#^%RT hahah ja i moja matematika &*#GI(]
      Jos da udomimo Salihamidzica,Tiaga,Grygeru i Zebinu i skupismo jos 15 miliona
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Za Tiaga mozemo da izvucemo neke pare,Zebina odlazi bez obestecenja,a Kvazimoda 2 i Hasana ne mozemo ni za dzabe nikom uvaliti,mada se Bologna interesovala za kvazimoda al na kraju nista.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Ma Tiago ce da ode u Atletiko za dobre pare a i on hoce u Spaniju tu bismo mogli da izvucemo oko 10-12 miliona po meni solidno je on igrao na SP h5g6k8
          Za Zebinu moramo da uzmemo bar 1 milion da ga udomimo negde mada se naculo da hoce da ga angazuje PSG.
          Grygera moze i dzabe da ode ali sve mi se cini da ce ostati u klubu *%@(D!RY-
          A Hasana mozemo da uvalimo HSV-u i plus 3 miliona za Aoga sto da ne oni su valjda ludi pa ce pristati &%@5w8&*
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Previse igras menadzer $#^%RT $#^%RT

            Tiago-6-7 miliona(ne zaboravi da je doveden za 12)
            Zebina-0 miliona $#^%RT
            Grygera-1-1.5 ako bologna zagrize,ako ne onda takpodje krompir ( 0 )
            Hasan- 0 maraka

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Ne igram menadzer nemam igricu nazalost samo PES 6 *%@(D!RY-
              Pa dobro ali mogao bi on da ode za malo vece pare od 7 miliona ajde mozda 8.s najvise.
              Za Zebinu nikada ne bih dao ni banku ali valjda ce da ode on ako nista moze u nasu ligu @R&}*
              Ma Grygeru nece niko i ne ocekujem nikakve pare za njega
              A Hasan mora da se proda i uzme neki miliona bar 2 ako je neko lud
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Za Tiaga je A.Madrid ponudio 4,5 miliona sto je Juve prihvatio,al ovaj nezeli da predje zbog manje plate koju atletiko nudi tj, oko 1.6 miliona.A kad bi za Tiaga,Camoranesia i Grigeru uzeli ukupno 10 miliona bilo bi odlicno,a posebno zbog rasterecenja budzeta njihovih visokih plata.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Evo par novih informacija sa trzista.... $#^%RT

                  Izgleda da je Djenova ponudila Bocchetija Juventusu,jos se ne zna koliko para traze ali ovo bi bio odlican transfer za nas,imali bi najperpektivniju odbranu u Italiji i da naglasim svi bi bili Italijani.(Motta,Boccheti,Bonnuci,Chielini,De Ceglie),ceka se jos uvek nesto novo za levu stranu.


                  Juventus ce izgleda iskoristiti rupu u zakonu za Non-Eu igrace,tako da postoji mogucnost za dovodjenjem jos jednog Non-Eu igraca u ovom prelaznom roku,kao sto svi znamo Krasic je postigao dogovor sa Juventusom,ceka se dogovor klubova u toku nedelje,tako da ce drugo mesto Non-Eu igraca biti iskoristeno za popunjavanje leve strane odbrane.

                  Pazzini takodje priznao da postoji mogucnost njegovog prelaska u Juventus,ovo znaci samo da ce neko od trojice napadaca da napusti klub u slucaju njegovog dolaska,najblizi Iaquinta s obzirom na interesovanje par jacih klubova.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Boccheti ne bi bio nimalo los to Juve mora da prihvati @R&}*
                    Krasic skoro sigurno prelazi u Juve(ne znam po koji put ovo pisem ali nadam se da je istina) &%@5w8&*
                    Ali govorilo se o prelasku Elie u Juve navodno su iz Juvea poslali ponudu od 11 miliona ali su ovi iz HSV-a odbili ali mislim da je ovo novinarska patka h5g6k8
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Prema ne zvanicnom saznanju Wolfsburg je Juveu ponudio 15 miliona evra za Diega *%@(D!RY-
                      Juventus je odbio tu ponudu a Wolfsburg je spreman da ponudi 20 miliona dok Juve trazi 24,5 &*#GI(]
                      Diego bi po meni trebao ostati i posto oni nama nisu dali Dzeka ni mi njima ne treba da dajemo Diega u inat (&$E#
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Potvrde iz Njemačke, vraća se Diego


                        Juventus prihvatio ponudu Volfsburga za Dijega. Brazilac se vraća u Bundesligu.

                        Kako saznaje nemački "Bild", Juventus je prihvatio ponudu vrednu 16 miliona evra za Brazilca, pa sada ostaje samo da se igrač dogovori sa Volfsburgom o svojim uslovima.

                        Bjankoneri su Dijega platili 25 miliona prošlog leta ali on nije ispunio očekivanja na Olimpiku pa će sada biti prodat da bi oslobodio prostor za nove igrače.

                        Očekuje se da će Brazilac tražiti godišnju platu od oko 4 miliona evra a ukoliko nešto bude zapelo oko transfera u Volfsburg, Šalke će uskočiti kao rezervna varijanta.




                        E ovo je neverovatno.... $JS}| Zasto nam je ovo trebalo ne znam.Ko zna mozda i nije istina ali samo 16 miliona za Diega je malo #%d*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Resili smo se jednog u nizu to je Poulsen

                          Cristian Poulsen je potpisao za Liverpul za 5.5 miliona evra +*@WT*48*

                          Kamoranesi se necka da predje u Birmingem jer mu nije adekvatna plata *%@(D!RY-

                          Sto se tice govora o prelasku Bastosa u Juve nema od toga nista posto Lyon ne zeli da prodaje ovog igraca //h*svb

                          I na kraju Bastian Reinhart iz HSV je rekao da Juve nije poslao ponudu za Eliju.

                          Pa ljudi iz Juvea sta cekate saljite ponudu @(*6sd$%
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Prica o Diegu se nastavlja posto Juve ne zeli da a proda za manje od 20 miliona moze doci do menjanja da Diego ode u Wolfsburg a da u Juve stigne Misimovic ... @(*6sd$%
                            Ovo nije konacno ali ne znam da li je istinito &%@5w8&*

                            Tiago je otisao na pozajmicu u Atletiko Madrid na 1 godinu a i dalje ima ponuda za Kamoranesija...Naime za njega je zainteresovan PSG,Olympiakos i Olimpik Marsej

                            Juventus je spremio 6 miliona evra za Cristiana Ledesmu iz Lacia a po meni to nije bas pametno... &%@5w8&*

                            Toliko za sada
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Dženas u Juventusu?


                              Vezista Totenham Džermejn Dženas blizu je prelaska u Juventus. Englez će u Torino stići kao pozajmljen igrač.
                              Džermejn Dženas više nije u prvom planu kod Harija Rednapa pa on želi da napusti klub pre kraja ovog prelaznog roka.

                              Bivši reprezentativac Engleske želi da pređe u Juventus, gde bi trebalo da ima garantovano mesto u startnoj postavi, a Bjankoneri su navodno na korak od završetka transfera.

                              Predstavnici igrača već pregovaraju sa Starom Damom pa je vrlo moguće da će transfer biti objavljen u narednim danima.

                              7@$**
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                [quote author=bice link=topic=2671.msg156557#msg156557 date=1282036684]
                                Dženas u Juventusu?


                                Vezista Totenham Džermejn Dženas blizu je prelaska u Juventus. Englez će u Torino stići kao pozajmljen igrač.
                                Džermejn Dženas više nije u prvom planu kod Harija Rednapa pa on želi da napusti klub pre kraja ovog prelaznog roka.

                                Bivši reprezentativac Engleske želi da pređe u Juventus, gde bi trebalo da ima garantovano mesto u startnoj postavi, a Bjankoneri su navodno na korak od završetka transfera.

                                Predstavnici igrača već pregovaraju sa Starom Damom pa je vrlo moguće da će transfer biti objavljen u narednim danima.

                                7@$**
                                [/quote]

                                Zanimljivo.Bas me zanima na cega ce to ispasti.Juventusu fali takav profil igraca samo sto je mentalno slab.

                                Comment

                                Working...
                                X