Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAN PREMIO DE MÉXICO 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Formula 1Потврђен налог
    ‏@F1
    VES (on VET): "I think he needs to go back to school to learn some new language... He's a very frustrated guy at the moment" #MexicoGP #F1

    Comment


    • #47

      Comment


      • #48


        Max je baš opušteno isekao šikanu, bez imalo truda da ukoči, vrati se na stazu pre pravca i čak je išao šire dosta nego Hamilton... A Rosberg bukvalno nije mogao da se vrati na stazu bez sečenja šikane, nakon što ga je Max izgurao...

        Comment


        • #49
          Meni najvise smeta sto je Max bez blama to uradio, iskulirao timsku naredbu i posle trke lagano mislio da se pravi lud.
          Ja ne znam ko ne bi poludeo..
          Masin zamenik u Vilijamsu mali Lens Strol

          Comment


          • #50
            Nije se oglušio o timsku naredb, tim mu je rekao da će možda morati da vrati poziciju i nakon toga su mu rekli da ne mrda i da sačeka informacije. Ferrari je Sebu preneo da je Max dobio kaznu (a nije) i Seb je bio ubeđen da Max ne postupa po naredbama... Ono što je presmešno je nedostatak makar i istrage o sečenju staze Hamiltona i to što je Seb za trkačku vožnju dobio 10s kazne. Ne bih bio tim sudijama u koži, ali ovo su ili dvostruki aršini ili nekompetentnost. I nije prvi put da se donose odluke u koje svi sumnjaju i koje su kontraverzne - u najboljem slučaju.

            Comment


            • #51
              Za Hamiltona se nista nije desavalo zato sto nije dobio nikakvu prednost zbog toga sto je uradio, igrao je ulogu SC koji je izasao ubrzo nakon toga. Ne znam gde sam bese ovako nesto proxitao.

              Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • #52
                dripci od "sudija". moze to lako da se regulise...

                Comment


                • #53
                  Sudije se mesaju u vozacke duele to nikako nije dobro, kvari trke, sta se treba preticati samo u DRS zoni na vestacki nacin.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment

                  Working...
                  X