Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2016-2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Сумњам да ће Клиперси победити, па да честитам Марету на заслуженон пролазу

    Comment


    • John Wall

      Comment


      • Ajaoj dobise LAC. Drama u poslednjem kolu. Mare udji Pobedi u glavu i "procitaj" njegov tip pa odigraj isto. Pobeda ti "zakljucaj vrata"

        Comment


        • 50-50 mec, stvarno ne znam za koji tim cu se odluciti.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Sinoć oko 1 je i Mashe posalo tipove, ali su isti kao i oni od Rossa.


            Sutra naveče Utah i Clippersi igraju još jednu utakmicu i to je zadnja utakmica prve runde, a 2 sata prije te počinje druga runda utakmicom Boston-Wizards. Da vas to ne počne buniti, prvo moramo zatvoriti prvu rundu da bi napravili parove za drugu, a meč Pobeda-Mare je još uvijek živ jer je Pobeda imao bolji plasman u regularnoj sezoni. Što se mene tiče možete ako hoćete svi tipovati na Utah-LAC, a mogu i samo Pobeda i Mare kojima ta utakmica nešto znači, a ovi ostali da se okrenu naprijed i tipuju drugu rundu, do vas je.
            Last edited by Bastia33; 29-04-17, 12:25.

            Comment


            • Idi bre Bastia, iscima me da me madrid stigao i da večeras tekma sve odlučuje... Nisi mi upisao 2 pogođena tipa od sinoć, oladi me...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Tisina tamo!!!

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Idi bre Bastia, iscima me da me madrid stigao i da večeras tekma sve odlučuje... Nisi mi upisao 2 pogođena tipa od sinoć, oladi me...
                  Sranje sranje sranje

                  Evo ispraveljno i apdejtovano

                  Comment


                  • Mutna posla, mutna...

                    Originally posted by Bastia33 View Post
                    Što se mene tiče možete ako hoćete svi tipovati na Utah-LAC, a mogu i samo Pobeda i Mare kojima ta utakmica nešto znači, a ovi ostali da se okrenu naprijed i tipuju drugu rundu, do vas je.
                    Mislim da je najbolje da mi ostali već krenemo sa novom rundom.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Znaci mi sto smo prosli ne tipujemo prvu tekmu (Boston-Washington) nego cekamo Pobedu i Mareta da rijese svoj duel da se zatvori prva runda pa tek onda krecemo svi zajedno u drugu rundu?

                      Comment


                      • Možda je bolje da Pobeda i Mare pošalju svoje tipove i tih utakmica Bastiji, i koji prođe od njih dvojice, nek se njegovi tipovi važe?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Znaci mi sto smo prosli ne tipujemo prvu tekmu (Boston-Washington) nego cekamo Pobedu i Mareta da rijese svoj duel da se zatvori prva runda pa tek onda krecemo svi zajedno u drugu rundu?
                          Ne ne, pogrešno sam se izrazio jbg. Zola, Rosso i Bice tipuju Washington-Boston, dok Pobeda i Mare tipuju i Washington-Boston i Utah-Clippers.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Možda je bolje da Pobeda i Mare pošalju svoje tipove i tih utakmica Bastiji, i koji prođe od njih dvojice, nek se njegovi tipovi važe?
                            Mislim da je tako najlakse. Ovo dosta zbunjuje, oni imaju svoj duel u prvoj rundi, a nama pocinje druga runda.

                            Comment


                            • Morao si da imas najvise pogodjenih od svih i meni da zapadnes. Sa potecijalnih 31 i to sam isao na autsajdere na kraju i spustio sebi skor za 2-3 (u stvari vratilo mi se za Clipperse veceras 1) nisam imao promil sanse. Da nisam bio prisiljen da nesto menjam i da smo nastavili obojica da igramo isto ni 33 potencijalnih tipova mi ne bi bilo dovoljno, jer ti imas sansu za 34, sto aludira da sam ja morao da imam 35 u ovoj seriji da bih prosao, neverovatno!!
                              Last edited by colchonero; 29-04-17, 12:32.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Ne ne, pogrešno sam se izrazio jbg. Zola, Rosso i Bice tipuju Washington-Boston, dok Pobeda i Mare tipuju i Washington-Boston i Utah-Clippers.
                                Sad je sve jasno.

                                Comment

                                Working...
                                X