Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3- Michelin® Australian Motorcycle Grand Prix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moto 3- Michelin® Australian Motorcycle Grand Prix



    7 levih, 5 desnih krivina
    Najduži pravac: 900m
    Najbrži krug: Alex Marquez 1'36.050




    Bastianini je dugo čekao svoju drugu pobedu u Moto 3 šampionatu, a kada se konačno desila, bila je za pamćenje.



    U par navrata Italijan je gubio od Bindera u poslednjim metrima, ali sada se nije dao. Priredili su nam spektakularan finiš i fantastičan početak vikenda.



    Binderova vožnja je za svaku pohvalu. Iako je već osvojio titulu, nije želeo ništa manje od prve pozicije. Iskreno, takav utisak je ostavio tokom cele sezone, od njega ništa drugo nisam ni očekivala. Verujem da nas i na predstojećim trkama čekaju uzbudljivi dueli i da će se Binder truditi da se iz najslabije klase odjavi u velikom stilu.
    Bastia je do sada vozio dva puta na Phillip Islandu i oba puta odustao. Treća-sreća (?)

    Navarra je ove godine pratio maler uvek kada je bilo najbitnije. U prolećnom delu sezone se povredio odmah posle prve pobede. Umesto da se bori sa Binderom, on se oporavljao i polako vraćao u formu. U završnici mu je preostala samo borba za utešnu vicešampionsku poziciju i šta se dešava? 25:0 u korist najvećeg rivala.



    Ništa još nije gotovo, ali sada je on taj koji mora da juri prednost, a samim tim i više rizikuje. Na Motegiju je dislocirao rame i u ovom trenutku još uvek nije potvrđeno njegovo učešće na trci u Australiji.

    Momci iz Rossijeve ekipe su dobro vozili u Japanu. Mnogo mi je bilo žao Mignoa kada je pao u poslednjem krugu. Već je video sebe na podijumu. Takav udarac zna da poljulja samopouzdanje, naročito kod mladih vozača. Srećom, ima dobrog mentora, pa može malo da mu na osnovu ličnog iskustva objasni kako da prevaziđe krizu.



    Nema mnogo vremena ni za tugovanje, ni za slavlje.
    Sve kreće ispočetka, na najlepšoj stazi u šampionatu.

    Last edited by nb_korac; 19-10-16, 10:22.
    sigpic

  • #2
    Srce mi je stalo juče tokom onog incidenta. Bastia ima napsrnuće T9 pršljena i još se ne zna da li će voziti u Maleziji. Mislim da ne bi trebalo da rizikuje, ali ko me pita.

    McP - prelom ruke, potres mozga....

    Kako je izgledalo, dobro su prošli. A još juče godišnjica. Uf!
    sigpic

    Comment


    • #3
      Premotao sam pred spavanje, ono nije bilo normalno. Nisam pogledao celu, gledao sam do prekida. Prvo su nekog pregazili preko noge pa posle jos veci incident. McP udaren I ispod I Bastia udaren, strasno

      Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
      Last edited by BogdanB; 24-10-16, 16:28.

      Comment


      • #4
        Originally posted by BogdanB View Post
        Premotao sam pred spavanje, ono nije bilo normalno. Nisam pogledao celu, gledao sam do prekida. Prvo su nekog pregazili preko noge pa posle jos veci incident. McP udaren I ispod I Bastia udaren, strasno

        Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
        Ja sam ustala da gledam. Nije mi bilo dobro....Nisam u prvi mah ni primetila McPhee-ja, samo sam pomislila: Ode mi Bastia...
        Srećom, brzo je ustao. Tek sam u ponovljenom snimku obratila pažnju na ovog drugog nesrećnika.
        Bilo je žestoko od samog starta. A posle im je Binder održao čas vožnje. Svaka čast!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Takodje sam isto video kao ti. Prvo Bastiu pa McP-a

          Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • #6
            Ako naletite na snimak postavite nisam stigo da odgledam trku...
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • #7
              Ovo je incident:

              https://www.youtube.com/watch?v=VfK5wwkaM0U

              Probaj na ovom linku da odgledaš trku, mada mislim da nije baš najbolji

              https://www.youtube.com/watch?v=9IBZUGEXSaU
              sigpic

              Comment


              • #8
                Hvala

                Au kakav incident dobro je da su svi zivi
                Last edited by dzoni gp; 25-10-16, 13:08.
                sigpic http://caseystoner.com.au/

                Comment

                Working...
                X