Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Roger Federer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad je on rekao nešto što ima veze s mozgom. I kao dodatak sve što kaže i prognozira je uglavnom suprotno što se dogodi.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by 7eleven View Post
      Kad je on rekao nešto što ima veze s mozgom. I kao dodatak sve što kaže i prognozira je uglavnom suprotno što se dogodi.

      Sent from my SM-G935F using Tapatalk
      Naravno da redovno maši pa mi je čak i simpatičan.
      Ponestalo mu ljudi za prozivanje , pa je sada došao i do Rodžera i Rafe
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Uh, oh, finale, ko je to mogao ocekivati pre dve nedelje

        Prethodnih godina, Roger je uvek peakovao za polufinala, odigrao bi najbolji mec u turniru i onda se izduvao u finalu. Mozda da se nadamo da je sada sacuvao najbolje za finale?

        Comment


        • Samo ovde da se javim, sta god da uradi u finalu, koliko god zivaca da istrosim, beskrajno sam ponosna na njega, nikad niko kao Role

          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Hvala ti Fed
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Ako Rafa udje u finale onda ce taj nedeljni mec imati ogromno znacenje.
              Naime ukoliko ga dobije Federer, povecace sopstveni rekord po broju slemova (sto je inace i svetski rekord), osvojice slem sa 35+ godina, pobedice svog glavnog i najtezeg protivnika - coveka koji je glavni krivac sto osporavanje o njemu kao najboljem ikada uopste postoji. Zacementirace se definitivno kao najtrofejniji a i najbolji svih vremena.
              Ako pobedi Nadal postace prvi covek sa dve ili vise titule na svakom slemu, povecace svoj i onako brutalan H2H sa Rodzerom (koga mnogi smatraju najboljim ikada), uzece slem a da prethodno dve i po godine ni na jednom slemu nije dobio top 10 igraca. Ostace najverovatnije zapamcen u istoriji kao najbolji svih vremena jer su to fantasticna dostignuca.

              Tako da eventualno finale Federer - Nadal i te kako donosi i jednom i drugom i i te kako obojica mogu mnogo da izgube. Bice to pravi teniski rat.
              U koliko im naravno Bugarce ne pomrsi racune - sto bi Federer i njegovi navijaci voleli .
              Last edited by Sandugp; 26-01-17, 16:04.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sharda is back


                Bugarce bolje da igra kako zna i umije, inace ce mu cika Godsik malo ugovore smanjiti.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • I moram da dodam ovo:
                  Sarda je pogresila umesto da napise "Hvala ti Stan!" ona napisala "Hvala ti Fed". Mislim jesu obojica svajcarci, ali ne lice bas toliko zar ne? Stan je onaj tutuskasti sto ima krestav glas, a Fed je onaj sto cima glavom i tera siske sa cela. Onaj malo nervozniji sto ima zenu koja u pidzami dolazi na teniske utakmice. Nadam se da je sada svima jasnije
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Briga me i za Stana, briga me i za Dimitrova a posebno za Nadala...

                    Hvala ti Fed, nisam verovala, nisam verovala posle USO finala onog sto je trajalo do rane zore, da ces ikada vise igrati mec u 5 setova i dobiti. Nisam verovala da cu se ikada vise nadati tituli.

                    Nisam isla na posao dva dana ove nedelje da bih gledala njegove meceve. Vratio mi je ono vreme kad ni za sta na svetu ne bih propustila njegov mec, opet sam se divila, sve je tu, isto divljenje i strahopostovanje, sve je isto.

                    Produzio je uzivanje koje donosi nama njegovim navijacima, covek je uvek bio i bice inspiracija.

                    Briga me protiv koga igra finale, igrace jos jedan mec, i radujem mu se kao malo dete
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Fed is back, Sharda is back
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kad sam poslednji put bila na forumu vodila se diskusija o tome "ko su bili Nadalovi navijaci i zasto su izumrli".

                        Sada vidim da ih ima vise nego ikad. Tu su negde sa Stanovim navijacima.

                        Stan "the one match man" i Nadal "kosa samo za jos jedno pranje" sada su vaskrsli u teniske velicine.

                        Sve samo da se ne napise kakav respect Federer zasluzuje za ovo sto je uradio
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • shminka je jedini pravi Stanov navijac, a on nam je ipak drug, koliko god nas poneki put nervirao
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • I dalje ne znam za koga shminka zapravo navija
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Da to kažem ovako:
                              Više mi je drago zbog tebe radi njega nego zbog njega radi njega jesam ga zamrsio
                              Naravno mislim na Bojanu.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                I dalje ne znam za koga shminka zapravo navija
                                Sutra ce da vamosira
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X