Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako nas je 18, nek budu zaključane prijave. Ali svi moraju doći na draft, pošto će trajati cijelu vječnost ako neko ne dođe.
    sigpic

    Comment


    • Neće igrati Mare, znači 17 nas je trenutno. Treba iscimati malo neke ljude, ja kontam da bi mogli još 3 čoveka da nađemo, a sasvim sigurno bar jednog

      Comment


      • A za kada ste mislili da bude draft?

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Neće igrati Mare, znači 17 nas je trenutno. Treba iscimati malo neke ljude, ja kontam da bi mogli još 3 čoveka da nađemo, a sasvim sigurno bar jednog
          Prošvrljaću ja još malo, ako nabacimo 20 biće ekstra za dvije lige. Ako neko ima druga da hoće dobrodošao je

          Originally posted by Mark0 View Post
          A za kada ste mislili da bude draft?
          Ovaj vikend mora, u utorak počinje sezona.

          Comment


          • zasto mene nema?
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Moje pitanje se vise odnosilo na neko preciznije vreme, ja npr igram jos jednu ligu i imam zakazan draft za nedelju vece..

              Comment


              • Originally posted by Mark0 View Post
                Moje pitanje se vise odnosilo na neko preciznije vreme, ja npr igram jos jednu ligu i imam zakazan draft za nedelju vece..
                To još ne znamo, dok okupimo ekipu i vidimo kako ćemo i šta ćemo, onda ćemo se dogovarati oko drafta, naravno osvnono pravilo je da svima odgovara zakazani termin, svima.

                Originally posted by stewanoskipp View Post
                zasto mene nema?
                Na neku foru smo te zaboravili, sad si ubačen.

                Comment


                • Hoće neko od vas novajlija da vodi drugu ligu, u neku ruku nije fer da ja budem u drugoj ligi

                  Ako neće niko preuzeću odgovornost

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                    Hoće neko od vas novajlija da vodi drugu ligu, u neku ruku nije fer da ja budem u drugoj ligi

                    Ako neće niko preuzeću odgovornost
                    Zbog toga i kažem da napravimo samo jednu ligu, da slučajno nekog ne zapostavimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • A zasto ja u drugoj ligi?
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Ako fali igrac mogao bih ja da se ubacim, jedino ne znam koji fantasy igrate espn, yahoo...?

                        Comment

                        Working...
                        X