Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bastia33 View Post
    Pošto se niko ne javlja, ako se niko od starijih članova ne javi kroz dva dana pokrenem ja ligu u četvrtak pa da šaljemo pozivnice, za vikend draftujemo i ne propustimo početak sezone pa da izvisimo na kraju.
    Imaš dozvolu da otvoriš

    Ubaci sve koji su se prijavili do sada i obavezno da bude paran broj učesnika

    Comment


    • Prijavljujem se
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Valjda ce nas biti bar 10


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Sa Dejanom nas ima 16, e sad da li praviti jednu ili dve lige.
          sigpic

          Comment


          • Moze 2 sto se mene tice(moze i 1) ali ako se odlucite na 2 bolje kao konferencije, nego kao nivoi zato sto mnogima nece biti isti znacaj i podjednako zanimljivo ako igraju u "slabijoj" ligi.

            Comment


            • Mozda je 16 previse za jednu ligu, ali ajde sacekacemo da vidimo sta ce nam GM reci.
              sigpic

              Comment


              • Ja stvarno ne znam, 16 je baš na ivici, da nas je 14 bila bi jedna liga, a ovako nas je malo da igramo po 8.

                Npr prošle sezone nas je bilo 14, kao i prethodne ako se dobro sjećam. Ako se budemo dijelili onda moram i odrediti ko će u koju ligu, naći još jednog komesara da vodi tu drugu ligu itd. samo sebi nabacujemo logističke probleme.

                Comment


                • 16 mi se bas cini kao previse a 8 kao premalo, tako da odlucite. Mada je prva ideja bila prijavljujemo se za jednu ligu od 14 a ako nas bude bar 20 pravimo dve lige, tako da je mozda tako i najbolje odraditi. Ljuba i Pobeda su odustali, umesto njih ulaze prva dvojica koja su se prijavila i to je to. Ukoliko se javi jos ljudi mozemo praviti dve lige.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ukoliko dođemo do broja 20 prijava ja se prijavljujem da vodim drugu ligu

                    Znači jedna liga dve divizije ili konferencije po 5 timova i dogovorićemo se kako će se ići u plejof tako isto i za drugu ligu..

                    Comment


                    • Dejan je 17. zapravo. 14 sa liste + Mark0, Mrkela i Dejan. MareLFC reče da možda i on hoće, u tom slučaju bi nam trebala još dvojica da pravimo dve lige.

                      Inače Bastia, kad budeš pravio, odavde prepiši podešavanja. S tim što se oko nekih sitnih možemo opet dogovarati, tipa koliko sekundi po piku nam treba na draftu.

                      Comment


                      • Ako nas je previse, krizajte me, ako vas treba dodajte, samo javite na pm ako budem na draftu

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Ako nas je previse, krizajte me, ako vas treba dodajte, samo javite na pm ako budem na draftu
                          Bez problema, gledaćemo da se poguramo i da svi koji hoće igraju.

                          Originally posted by p4p1 View Post
                          1. Урош94
                          2. Dale
                          3. srdjan_sl
                          4. trigger
                          5. Lord Aleksa
                          6. Reise
                          7. Bastia33
                          8. MasHe
                          9. Ricma
                          10. Ljuba90
                          11. p4p1
                          12. colke995
                          13. Победа
                          14. jevta1992

                          15. mark it zero
                          16. madrid
                          17. Mark0
                          18. ACM Dejan
                          19.Mrkela
                          20.stewanoskipp


                          Znači ovako, bez Ljube i Pobede nas je 18, zasad dovoljno za dvije lige, u jednu 10 u durug 8. Čuću se još sa njima, ako nas se 20 okupi to će biti odlično. Znači Aleksoni ti žeš sigurno imati posao, Još ćemo da podijelimo ljude u lige.
                          Ja predlažem da u prvoj ligi bude prvih deset koji su završili prethodnu sezonu i da nastavljaju igrati, a u drugu ligu ubacimo novajlije i ove koji su ispali prošle godine iz prve lige (znači poslednja 4 na tabeli).

                          Na kraju sezone će iz prve lige ispasti dvojica(ili više, to ćemo se dogovoriti), a prva dvojica (ili više...) iz druge lige se unaprieđuju u prvu.

                          Znači to bi onda ovako izgledalo:

                          Prva liga:
                          srdjan_sl
                          colke995
                          Reise
                          p4p1
                          Ricma
                          Uroš94
                          Bastia33
                          Ljuba90(?)
                          trigger
                          Mashe
                          Druga liga:
                          Aleksa
                          jevta1992
                          Eric (Pobeda (?))
                          Dale
                          mark it zero
                          madrid
                          Mark0
                          ACM Dejan
                          Mrkela
                          stewanoskipp
                          Treba u ovoj listi još naći i Pobedu, zato nas ima 20 na spisku.

                          I samo još ovo, ako je Aleksoni jedan od ovih u prvo ligi, on bi onda morao prijeći u drugu da ju vodi. Jbg brate, moraš platiti cijenu za vlast
                          Last edited by Bastia33; 11-10-17, 18:23.

                          Comment


                          • Nish Red Devils - Aleksa
                            Naissus Phantoms - p4p1
                            Loco Syndicate - trigger
                            Eric - Pobeda valjda

                            EDIT: Ja bi to sve u jednu ligu, šta ima da se odvajamo. Jeste da će nam igrati neki Mejers Lenard ili Majls Plamli kao 12. i 13. pik, al bi trebali da izdržimo.
                            Last edited by Reise; 11-10-17, 11:41.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja sam Nish Red Devils, šta da se radi idem u drugu

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Nish Red Devils - Aleksa
                                Naissus Phantoms - p4p1
                                Loco Syndicate - trigger
                                Eric - Pobeda valjda

                                EDIT: Ja bi to sve u jednu ligu, šta ima da se odvajamo. Jeste da će nam igrati neki Mejers Lenard ili Majls Plamli kao 12. i 13. pik, al bi trebali da izdržimo.
                                Meni je bilo ok da nas 16 igra u jednoj, po 8 u svakoj konferenciji, ali ovako već kad nas je 18 i ima potencijal da ide i više, bilo bi zeznuto već. Ne znam, vi odlučite a ja ću udesiti, hoćemo jednu ili dvije lige, meni je svejedno.

                                Comment

                                Working...
                                X