Announcement

Collapse
No announcement yet.

НБА Фантазија 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Treba mi C, budite realni sa potencijalnim trejdovima.
    Оћеш Биг Ала? Шта нудиш?

    Comment


    • Pogledacu u nedelju vase rostere, pa cu pokusati da sklopim neku ponudu.

      Sad sam usao na kratko.

      Comment


      • Čestitke Rićma na pobedi.

        Comment


        • Ne znam veceg gubitnika od sebe u poslednja dva dana skoro svake nedelje.Ili me protivnik dokusuri i izgubim ubedljivo ili smanji na 5:4.

          Comment


          • Bitna pobeda, kako stvari stoje penjem se na peto mesto ali treba i zadrzati tu poziciju.Mogu da budem peti, a mogu i prvi ispod crte.Bice tesno sa triggerom i tesko cu ja protiv njega da izvucem vise od pet kategorija.

            Comment


            • Iznenadjujući sam na drugom mestu a treći sve ukupno

              Comment


              • Sada kada bolje pogledam vidim da se moji rivali medjusobno ukrstaju i bice tesko da zavrsim ispod seste pozicije.Samo da moji igraci budu na nivou u PO je tu ili da triggerovi igraci ne podivljaju i razbije me 9:0 ili 8:1.

                Comment


                • Al mi se trigger usrao u zivot

                  Comment


                  • I videces da cu na kraju da izgubim

                    Comment


                    • Zejeba Srđana Lebron kao Marića Derozan.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogli bismo ja i Srdjan u finale. CIsto da overiom sezonu. On prvi u svojoj konferenciji, ja u svojoj.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pitanje je hocu li ja uspeti doci do finala, nocas me opet zajeba Lebron sa odmaranjem, plus ovih dana nisam bio u mogucnosti da najbolje ispratim sa promenama igraca ali sta je tu je. Videcemo veceras sta ce se izdesavati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako je Colke fino to isplanirao. Dobijam i tebe ako prođem Srđana, ne sumnjaj u to.

                            Jeste da vodim, ali je baš mala razlika u skokove i FT%. Jedino da Noel i Alan Vilijams uhvate 30 skokova zajedno opet, pa da mogu da se nadam nečemu. S tim što je u igri i FG%, tome se baš nisam nadao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Završi se moj san o finalu, jbg ovaj Svilajnčanin prejak ipak

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Kako je Colke fino to isplanirao. Dobijam i tebe ako prođem Srđana, ne sumnjaj u to.

                                Jeste da vodim, ali je baš mala razlika u skokove i FT%. Jedino da Noel i Alan Vilijams uhvate 30 skokova zajedno opet, pa da mogu da se nadam nečemu. S tim što je u igri i FG%, tome se baš nisam nadao.
                                AD will send you home!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X