Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Zacutalo se u poslednjih par dana po pitanju zadnjeg veznog.. Plasim se da ce samo prekomandovati Vilsericu...
    Ovo su danas sportske.net objavile, po meni bi to bio promasaj.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Jel to one sportske sto su nakon poraza od aston vile u prvom kolu pisale da je Ramzi obican prosek, a Vilser veciti talenat?
      Veliki strucnjaci.

      Comment


      • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...neiderlin.html

        Originalni izvor vesti je ovaj.
        Sta znam, Wilshere sigurno moze da oduzima lopte i da kvari igru protivnika, a u ofanzivi da zapocinje nase napade brzom transformacijom (pada mi na pamet gol protiv Aston Ville u prvom kolu kad je oduzeo loptu i pronasao Ox-a na krilu, posle je Giroud dovrsio akciju) ali je problem njegova disciplina i temperament. Sumnjam da ce uspeti da se iskontrolise da ne ide napred i ostavlja ogromnu rupu pozadi, a o temperamentu... Pa, cesto bi pravio faulove i odmah ulazio u raspravu sa sudijama, njegova usijana glava bi takodje morala da se smiri.
        Sve u svemu, moglo bi da se proba s tim, veliki je rizik ali postoji sansa da se isplati.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • U jednom momentu na terenu su Ramsey,Ozil,Wilshere,Sanchez i Santi.Svi imaju jednu zajednicku stvar,a to je da vole loptu i to bas.Dakle ocajna ideja,a i sam po sebi Jack nije za tu poziciju jednostavno nema on to sto treba da zrtvuje...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Prvo mislim da ce stici zadnji vezni,ako ne stigne svi smo u kolektivnom da ne kazem sta,potreban nam je klasicni zadnji vezni,iznad 1,85,kao od stene odvaljen sa texnikom kreativca,jos od Zilberta Silve nemamo krstenog zadnjeg veznog,pogotovo sto igramo u fizcki najzahtevnijoj ligi.Javi Martinez,Pogba koji je pre dva dana izjavio da sanja da igra za Barselomu ili Arsenal,nudi se decko zadnju paru bih dao za njega,i najrealnija opcija Wiliam Carvalho,svi imaju preko 1,85,fizicki jaki texnika na nivou,potrebno nam je da neko kontrolise prostor izmedju odbrane i sredine terena,to sigurno nisu Flamini i Arteta i pomenuti Jack Wilshere,pre bih doveo zadnjeg veznog CITAJ ZIVOTINJU NEKU,nego li napadaca.

            Comment


            • http://www.independent.co.uk/sport/f...s-9625178.html

              http://www.mirror.co.uk/sport/footba...ansfer-3902843

              Ovo izgleda ozbiljna namera Wengera.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Bice veselo izgleda

                Comment


                • Originally posted by CALE View Post
                  Prvo mislim da ce stici zadnji vezni,ako ne stigne svi smo u kolektivnom da ne kazem sta,potreban nam je klasicni zadnji vezni,iznad 1,85,kao od stene odvaljen sa texnikom kreativca,jos od Zilberta Silve nemamo krstenog zadnjeg veznog,pogotovo sto igramo u fizcki najzahtevnijoj ligi.Javi Martinez,Pogba koji je pre dva dana izjavio da sanja da igra za Barselomu ili Arsenal,nudi se decko zadnju paru bih dao za njega,i najrealnija opcija Wiliam Carvalho,svi imaju preko 1,85,fizicki jaki texnika na nivou,potrebno nam je da neko kontrolise prostor izmedju odbrane i sredine terena,to sigurno nisu Flamini i Arteta i pomenuti Jack Wilshere,pre bih doveo zadnjeg veznog CITAJ ZIVOTINJU NEKU,nego li napadaca.
                  Evo vam Felaini, on je zivotinja Dacemo vam bratski ispod cene, cak smo vam ga i osisali, da ne bude da vam kvari nesto sa frizurom

                  Comment


                  • Ako hocete bratski da date nesto dajte Runija,a mi cemo vama Vermalena

                    Comment


                    • Zeznuce se Wenger sigurno ako Wilshere morao da igra na toj poziciji. Javi Martinez bi bio idealan, nije se bas nesto naigrao prosle sezone u Bayernu. A i kad je igrao cesto je igrao stopera.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ma kakvi to, nidje veze cisto sumnjam u to
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Goal.com pise da smo zainteresovani za Roberta Firmina iz Hoffenheima. Sta igra taj? Ja ga drzao u fantaziju prosle godine u veznom redu i masu poena je donosio.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Taj Firmino je majstor.. Igra i krilo i ofanzivnog veznog i napadaca... Dribla i daje golove, to mu je posao
                            Pise da je ponudjeno 8 miliona funti sto mi je nekako malo...
                            Last edited by Dimitrije; 24-07-14, 17:48.

                            Comment


                            • Goal lupa ko i vazda, nekad ubodu nesto. Onaj klempo Wesey rece da smo duplirali napore za Scneiderlina, a vamo nudimo 8 m za igraca koji je dao 16 golova i podjelio 12 asistencija prosle sezone. Jebote momak ima bolji ucinak nego Giroud i Cazorla zajedno.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • A Inter ga navodno zeli na pozajmicu... Nista mi tu nije jasno... Kako nekim igracima skacu cene, ovaj bi trebalo bar 40 miliona da vredi...
                                Momak kida..
                                Last edited by Dimitrije; 24-07-14, 18:00.

                                Comment

                                Working...
                                X