Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 14 is free jos malo
    sigpic

    Comment


    • Mozda se spremate i za zivot bez Ozila, mada sam misljenja da ce na kraju ipak potpisati ugovor ali opet ko zna.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Mozda se spremate i za zivot bez Ozila, mada sam misljenja da ce na kraju ipak potpisati ugovor ali opet ko zna.
        Deluje,doduse bas je misteriozno to,cak sad sve ovo oko Alexisa ,Mesutov ugovor nije u zizi vise vi cete u svakom slucaju na kraju zavrsiti sa nekim,ne znam koga bi voleli vise voleli,al verov.na kraju ovaj sa kerovima lik
        sigpic

        Comment


        • Ja bio uzeo Mikija ukoliko se dovodi Auba. Njih dvojica su se pokazali kao odlican tandem u Borusiji, tako da tu ne bi bilo greske. Mada, taj dvojac ne moze da resi hronicne probleme ovog kluba sve dok ne ode Arsen i povede onu prevaru Dzaku. Onda bi postojali osnovi za neke ozbiljnije poduhvate. Dok se to ne dogodi, Arsenal ostaje cirkus od kluba.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Vilsir ce izgleda potpisati novi ugovor, Ornstein tako kaze:


              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Last edited by Jack; 17-01-18, 10:48.
                sigpic

                Comment


                • To sam i ja rekao neki dan, bukvalno isto samo mislim da je dovoljan jedan stoper i jedan defanzivni holder da stiti sredinu.
                  Samo da se ne uključi Real sad u trku za Aubu i ja mislim da je naš i to za neki 70M. Za Alexisa da uzmemo pare ne treba nam Miki imamo Ozila.
                  Do kraja sezone igramo Auba i Laca a iza njih Ozil, a u vezi hoću da vidim tandem Ramsey-Jack.



                  Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                  Comment


                  • fvsfvffgvsfgbg.jpg
                    Temeritas est damnere quod nescials!

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      To sam i ja rekao neki dan, bukvalno isto samo mislim da je dovoljan jedan stoper i jedan defanzivni holder da stiti sredinu.
                      Samo da se ne uključi Real sad u trku za Aubu i ja mislim da je naš i to za neki 70M. Za Alexisa da uzmemo pare ne treba nam Miki imamo Ozila.
                      Do kraja sezone igramo Auba i Laca a iza njih Ozil, a u vezi hoću da vidim tandem Ramsey-Jack.



                      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                      Nek se ukjuce za Alexisa u trku Ne treba njima Auba

                      Ne verujem da bi Auba i Laka igrali zajedno nesto,to bi bilo 2 spica,to nije u rokovniku Arsena Izmislio bi poziciju za Aubu,mozda i neki put sam u spic,a Lakazet dobio minute u LE posto tamo Gabonac nema pravo nastupa,to sve pricamo ako zvanicno dodje pomenuti
                      A i Ziru se vraca jos malo
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako nema ako je igrao u LS. Nisam siguran ali mislim da ima pravo nastupa mada to je najmanji problem. Ali zamisli juris rezultat sto kod nas nije ni malo retko i ubacujes sva tri špica zajedno [emoji3][emoji3]

                        Pss.. dobra fora sa tvitera ^^ [emoji23]

                        Comment


                        • Ima pravo nastupa,nema ako predje u klub koji je igrao isto evropsko takmicenje

                          Ben, recimo ce moci za Zvezdu da igra a igrao je sa Oly u LS

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Kako nema ako je igrao u LS. Nisam siguran ali mislim da ima pravo nastupa mada to je najmanji problem. Ali zamisli juris rezultat sto kod nas nije ni malo retko i ubacujes sva tri špica zajedno [emoji3][emoji3]

                            Pss.. dobra fora sa tvitera ^^ [emoji23]
                            Izgleda da nema.., Miki bi imao ako dodje. .
                            http://www.givemesport.com/1237516-w...hitaryan-would
                            sigpic

                            Comment


                            • E moguce ,jer Dortmund jeste igrao LS,ali on je ispao u LE bio treci,da moguce,A Miki bi 100%
                              Mislim da bi i Marlon mogao jer se Bordo nije ni u grupe LE plasirao ispali od Videotona,ne znam to kako se gleda

                              A OLY je bio 4-ti u grupi i zato Ben sme da igra za Zvezdu u LE
                              Last edited by 61563; 17-01-18, 12:19.

                              Comment


                              • Originally posted by Power*Mix* View Post
                                [ATTACH=CONFIG]15680[/ATTACH]
                                Meni je ovaj momak dobar igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X