Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    A jesi mi diplomata, jebo te cuko. Pustis da se strasti smire, debata utihne i onda nam suptilno gurnes svoje misljenje kao zakljucak.
    Nisam bio kuci kad je debata dozivjela svoje usijanje nego sam procitao kad sam stigao doma...mada nije tajna da ne mozes da se oslonis da ce Welbeck da ti zabije 6,7 kljucnih golova.Cak ne mozes da se oslonis ni da ce uopste da zabije 6,7 golova

    Ja se odmah sjetim kad mu Mesko provuce zicer protiv Dortmunda tamo kod 0:0 on sutnuo kao najveca volina

    @Prince,nemoj Gojka tu on je konstruktivan forumas
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post

      Inace samo bih da dodam da je iskoristenost sansi 1/5, 20%, a mislim ni da Messi, a ni Ronaldo nemaju takvu efikasnost. Recimo ako se dobro sjecam Costa je imao 19,2% iskoristenost sansi prosle sezone.
      Mislio sam da riješi jedan od pet situacija kada ga naši izbace jedan na jedan sa golmanom ili nešto slično. Uglavnom, ili se spetlja u prijemu lopte ili loše šuta pa ofula.

      Sretan rođendan
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Ja ne mogu vjerovati sta citam.
        Istinu citas.

        Comment


        • Nemojmo pretjerivati sa tenzijama, cuvajmo to za sezonu pa da postane intenzivno na opcoj temi

          Inace sto se tice Walcotta statisticki je on najefikasniji napadac Arsenala sa najvise iskoristenih sansi.

          Tako da sve te teorije oko statistike padaju u vodu
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Smorinjo krenuo u svom stilu preko medija da pecka Arsenal pred komjuniti ali dzaba mu sve to momci samo da odigraju kao i svaku od ovih prijateljski i da istaknu kadidaturu za premijer ligu, mada sve cesce se moze procitati da je Arsenal favorit iz senke i da ce ovo biti nasa sezona. Samo polako ne treba dizati tenziju nego sve sto se ima pokazati na terenu.

            Comment


            • Jutros je Real odletio za Singapur, ali Benzema je izgleda odletio privatnim avionom negdje drugo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Jutros je Real odletio za Singapur, ali Benzema je izgleda odletio privatnim avionom negdje drugo
                Uslikan Benzema u Londonu!


                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Kakav trozubac bez Gojka naseg, četverac znaci
                  Neka vas u trozubcu, ja ću sa Lordom od Šapca.

                  Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jutros je Real odletio za Singapur, ali Benzema je izgleda odletio privatnim avionom negdje drugo
                  Jbt. kako nas ložiš, kao da je prvi put.

                  Comment


                  • Nalozio se cijeli twitter jer je Benz objavio vrlo interesantnu fotografiju na instagramu
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Mislim da nam je ovo jedan od pametnijih poteza u toj preradi mladih talenata.Večito smo kuburili sa tom odbranom , imali promašaje poput Skilaćija,Đurua i mnogih drugih što zbog same igre u PL i težine da se naviknu. Ovako naći domaće talente koji su prošli sva takmičenja na ostrvu i zacementirati ih u prvu postavu barem što se te odbrane tiče tojest CB pozicije . Ja godinama jaučem za Shawcrosom i Jagielkom ( dok je bio u mlađan momak ) zato što mislim da nam treba takav tip igrača .

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Koja fotka je u pitanju, ako se sme znati?

                        Comment


                        • Originally posted by Dimitrije View Post
                          Koja fotka je u pitanju, ako se sme znati?
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • malo vam je bilo euforije u poslednje vreme sad još ako vam dodje benzema ima da srušite internet
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Kaze da odlazi?

                              Comment


                              • Ono sto je bilo, neka ostane proslost - kaze Benzema

                                Comment

                                Working...
                                X