Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok se ne zavrsi kopa amerika, sve ove price su prevrtanje iz supljeg u prazno.

    Comment


    • Originally posted by Princ View Post
      Dok se ne zavrsi kopa amerika, sve ove price su prevrtanje iz supljeg u prazno.
      Do kraja jula cemo znati sigurno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sky sources understand Petr Cech will be confirmed as an Arsenal player on Monday.

        The goalkeeper has passed his medical ahead of his move from Chelsea. The deal will cost Arsenal around £11m.

        Jeste rutinska vest ali ono čiča prošao lekarski čeka se da zvanični sajt potvrdi
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Sto se tice ceha momci iz Arsenal Horsea su rekli da je gotovo sve bilo u cetvrtak, ali se ne zna kad ce arsenal da oficjelno objavi.

          Trik je da ja cisto sumnjam da ce i danas da objave. Prosle godine Ospina bio zavrsen, oni objavili 2 sedmice kasnije.

          Kad je Cazorla dolazio, brat potpisao, otisao u Keln na pripreme izletio na nekoj slici s treninga i tek onda ga Arsenal oficjelno okacio na arsenal.com. Luda politika, dok Svi ostali odmah objave oficjelno.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma Sky javi uvek poslednji sve, odavno je to poznato, i jesu losi po tome, ali bar kad jave to je ipak relevantnije od tamo nekog spanskog izvora, a veruj mi, pratim ja i te i nisam uopste zapazio neke pouzdane.

            Evo sad sam tek izvalio da postoje dve Cadene, ja znam za Cadena Ser, da su pouzdani, od Spanaca verovatno i najbolji izvor, a ovu Cadena Cope prvi put cujem iskreno.
            Isto se slazem sa Akanom da AS i Marca proteklih godina su ispisali smeca, koliko nece prosecni Mirror za 50 godina.

            Najbolje pratiti Di Marzia, i njegove saradnike, verovatno oni imaju najbolji uvid u celu situaciju jer su i zaduzeni za Seriju A.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Jeste rutinska vest ali ono čiča prošao lekarski čeka se da zvanični sajt potvrdi
              Ala si me prepao . Citam u poslednjih 5 komentara i presekao se da je Čičarito presao pregled

              Comment


              • Originally posted by Princ View Post
                Ala si me prepao . Citam u poslednjih 5 komentara i presekao se da je Čičarito presao pregled
                Nismo toliko propali da njega dovodimo #shotsfired
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Gangrena View Post
                  Nismo toliko propali da njega dovodimo #shotsfired
                  Posle Kalstruma, sve je moguce

                  Comment


                  • Sto se Di Marzia tice slazem se iako je i on imao prosle godine nevidjene bisere.

                    Ja sam optimistican po pitanju ovoga, jer nenormalno hocu Vidala u Arsenalu. Siguran sam da cemo znati do kraja jula sa sigurnoscu je li bio masovni fail sve ovo.

                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Nije on imao bisere nego je izvjestavao da se nesto desava u vezi nekih transfera,a nije on kriv sto se desi preokret ili se transfer stopira...
                      Last edited by AK47; 29-06-15, 12:56.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nisam vidjao te "bisere" i poprilicno sam uveren da mu je svaka vest bila na mestu, zna se tacno kod njega sta je done deal, a sta interes, nego ljudi ne citaju.

                        Eventualan transfer Vidala u Arsenal, bez njegove neke price, nije realan uopste, nemoguce da takva bomba njemu promakne iskreno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Di Marzio ima nekoliko saradnika koji pogresno protumace ili prevedu nesto sto on napise, ili dodaju nesto uz to. Tako je on pisao o Saciriju da postoji interes Liverpula a Romano cini mi se objavio da je skoro done deal. Riley ga je ispravio i rekao da dolazi Lazar.

                          Sto se Liverpula tice, prvi je javio za Sakoa da dolazi kad niko stopera ocekivao nije i kad su se svi bavili Vilijanom.

                          Ozbiljan covek i medju najboljima u svom poslu Djanluka.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Nisam vidjao te "bisere" i poprilicno sam uveren da mu je svaka vest bila na mestu, zna se tacno kod njega sta je done deal, a sta interes, nego ljudi ne citaju.

                            Eventualan transfer Vidala u Arsenal, bez njegove neke price, nije realan uopste, nemoguce da takva bomba njemu promakne iskreno.
                            Posto se Aki vec kladio sa dvojicom u avatar i potpis povodog tog eventualnog transfera, predlazem da se kladite u promenu nicka

                            Comment


                            • Originally posted by Princ View Post
                              Posto se Aki vec kladio sa dvojicom u avatar i potpis povodog tog eventualnog transfera, predlazem da se kladite u promenu nicka
                              Neka ,nastat ce miskoncepcija na forumu, glavni Skauzer da se zove Gunner
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X