Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lihštajner ozbiljan igrač, baš se osetilo kada je ušao. Po meni on mora da igra, ima tonu iskustva iz Juventusa i švajcarske reprezentacije, preiskusan internacionalac.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Originally posted by La Jugoslavia View Post
      Lihštajner ozbiljan igrač, baš se osetilo kada je ušao. Po meni on mora da igra, ima tonu iskustva iz Juventusa i švajcarske reprezentacije, preiskusan internacionalac.
      Pa on je direktan krivac za Silvin gol.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jeste ovo bilo mlitavo i nikako, ali treba uzeti u obzir da smo igrali protiv najjaceg tima u ligi. Rezultat i poraz nije toliko strasan koliko je strasno nesnalazenje pojedinih igraca. Xhaka gori nego sto je bio. Mozda ce bolje devolati kada bude igrao sa Torreirom. Onaj mali Guendozi solidan, ali u dva navrata je izgubio loptu i moglo je biti fatalno po gol. Ozil mlak i dalje, jedino sto sam primetio da je nesto borbeniji. Odbrana onako slabo kao i ranijih sezona, i dalje stojim iza toga da Chambers nije trebao na pozajmicu vec Holding.

        Lakazet i Obamejang moraju igrati zajedno, Mktarijan bio isto neprimetan, Remzi onako nekako izgubljen.

        Rano je suditi, tek je prva utakmica i opet ponavljam najjaci protivnik u ligi. Videcemo kako ce biti protiv Celsija, barem nereseno da se izvuce.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Comment


          • Monreal se oporavio.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Monreal se oporavio.
              Dobro je...mislio sam da smo bas sje.ani

              Comment


              • Ivobi u startnoj a Laka opet na klupi, dzaba smo menjali trenera...

                Comment


                • Klupa nam je top,moze komotno svi u 11,Iwobi ,mali cupavi,Dzaka,Ceh ,nisto mi ne uliva poverenje u neki rezultat,al videcemo
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovom Emeriju kao da Venger diktira postavu

                    Comment


                    • Dzaka zakucan u prvih 11, prejak je albanski lobi

                      Comment


                      • Stvarno nenoramalna postava AFC posle onog od prosle nedelje,ne znam jel ovog cupka doveo Wengerica,ili je nov.

                        Nista protiv njega,al prosle nedelje bio los,imas Toreiru,nek se kali kao zamena

                        Al aj da vidimo ,oce li biti nesto od Morate i kako ce ici bez Azara

                        Nema Lake al ima Dzake,AFC najopasniji protiv Sitija bio kad je usao Lakazet
                        Last edited by 61563; 18-08-18, 17:30.

                        Comment


                        • Danas da vidim Toreiru,Laku i Guendouzija Nadam se laganoj pobedi,al tu je uvek Mustafi ,Belarin ili Ceh da zajebu to


                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Nema Ozila dobijamo rutinski.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Vidim ja da ce Lakazet da ide na zimu

                                Comment

                                Working...
                                X