Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^
    Što bi rekao Zvonko Mihajlovski: "Statistika je kao bikini, otkriva sve a ne pokazuje ništa"
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • I btw, ja sam prilicno uvjeren da cemo mi nekog dovesti. Hocemo li biti zadovoljni tim ili ne, to vec ne znam.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Vidim da je Kembel jos uvek tu. Mislite da ima kakvih sansi da zaigra ove sezone?

        Comment


        • Iskreno, teško... ako se ne varam na poziciji koju on pokriva su Ox, Volkot, Aleksis.... možda u kup meču

          Comment


          • Kakav Kembel, uzet ce njega Zamparini.

            Sutra stoperski dvojac Kos i Gabriel.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Oporavio se Kos? To je odlična vest, samo da Gabriel ponovi drugo poluvreme!

              Comment


              • Ako i sutra krene sa Remzijem na krilu onda stvarno... Bezmudost!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Pa Remzi ubjedljivo najbolji igrac Arsenala trenutno o čemu pricate vi ovdje
                  1. Andrey Rublev
                  2. Thanasi Kokkinakis
                  3. Alexander Zverev
                  4. Ernesto Escobedo

                  Renesansa tenisa u 2016 godini.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ovo je od prosle sezone sa total metrics, plus je Giroud igrao bruku utakmica manje.
                    Benteke je 4 godine mladi i sigurno ima veci plafon razvoja..

                    Comment


                    • Ako toliko ajnstajn ako toliko volis statistku, koja je inace nevidjena glupost( pod tim mislim na uporedjivanje), evo jedna u nizu logickih.

                      E sad mi je lakse, Allen je bolji od Svajnija.

                      P.S. Izvinjavam se na off-u.
                      Last edited by Scouser; 28-08-15, 16:36.

                      Comment


                      • Ladno mu Monreal u top 11

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Vidi se da igra kod Wengera, od 11 igraca koje je izabrao skoro svi igraju u sredini i u veznom redu Zamisli ti tim sa Iscom, Ozillom, Iniestom, Silvom i Sanchezom pa oci bi povadili jedni drugima za loptu, ili da se igra sa 5lopte.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Statistika je egzaktna nauka bazirana ma matematickim modelima koja ako se pravilno upotrijebi moze dati precizne odgovore na dosta pitanja sa standardnom greskom od 1%.

                            Ako neko kaze da je to nevidjena glupost, onda ja nemam sta sa takvom osobom da diskutujem.

                            To sto se u poredjenju fudbalera koriste uglavnom srednje vrijednosti (najlosiji statisticki alat), jebiga tako je, nema niko da analizira nista drugo.

                            Sljedeca stvar, Giroud ima vec par sezona bolje statistike od Bentekea, i ako ce mo se voditi sa time s kim igra koji, svaka diskusija pada u vodu jer je Giroud osvojio titulu sa Monpeljeom koji u zadnjih 20 godina nije zaradio novca koliko je zaradila Aston Vila u zadnje 4 sezone, samo od TV prava.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X