Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Mozda preferira punije.
    Wenger je famozno indirektno izjavio da mrzi debel ljude kad je pricao o nacinima ishrane u Evropi i u Japanu, stoga nista od debele

    Inace 40m je 90% sigurno za Ozila, mislim da je nedovoljno, al ajde da vidimo sta moze izmajmunisat stari mag

    Cak i ako ga uspiju nekako dovest, to ce biti u ponedeljak 5 do 12, slicno kao i sto je van der vaart potpisao za Spurse par godina prije, samo da onaj celavi drkadzija odjebe vise sa svojim zahtjevima za Balea..
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Njemacki internacionalac. Znaci ne igra u Njemackoj. Ozil.
      "German international" znači nemački reprezantativac

      Mada i ja mislim da je najverovatnije u pitanju Ozil
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Nijedan Njemacki reprezentativac ne vrijedi tih para.

        Reus ima otkupnu klauzu 30m, Draxler isto tako slicna klauza, Ozil 99%
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ja bih pre Drekslera
          sigpic

          #WengerOut

          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

          Come on you Gunners!

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Nijedan Njemacki reprezentativac ne vrijedi tih para.

            Reus ima otkupnu klauzu 30m, Draxler isto tako slicna klauza, Ozil 99%
            Šalke je povećao otkupnu klauzulu za Drakslera u novom ugovoru i ona je 45 miliona. Ma dolazi vam Ozil.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Šalke je povećao otkupnu klauzulu za Drakslera u novom ugovoru i ona je 45 miliona. Ma dolazi vam Ozil.
              How yes no
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Nisam bas siguran da dolazi, samo sam poprilicno siguran da je za njega ponuda od 40m
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma za koga god je SPREMAN ponuditi te pare, nece ga dovesti.Bayern i Dortmund nece pustiti igrace,Real nece pustiti Ozila... Wenger ni u ludilu nece dati tolike pare za tog Draxlera. Jednacina bez nepoznate.

                  Comment


                  • Originally posted by Funkerman View Post
                    Ma za koga god je SPREMAN ponuditi te pare, nece ga dovesti.Bayern i Dortmund nece pustiti igrace,Real nece pustiti Ozila... Wenger ni u ludilu nece dati tolike pare za tog Draxlera. Jednacina bez nepoznate.
                    Nemoj biti cinik i pesimista. Vec mi je dosta svih vas ko fol navijaca, sve cinik do cinika. Ako si navijac navijaj sa elanom i euforijom, a ne pesimizmom i cinizmom. Kao sto potpis momka odozgo kaze, a i Dennis Bergkamp famozno prije mnogo godina
                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”
                    . Izvolite biti bar malo vise vjerni klubu za koji navijate i menadzeru tog kluba.. Na ovakav nacin mozete pravo da odjebete da navijate za klubove kao sto su Man City i slicno.. Gloryhunters
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Evo nam Bendtnera nazad,ljepota.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Evo nam Bendtnera nazad,ljepota.
                        Ma ajdeee! Ja se nadam da je on covek od reci i da ce odrzati obecanje koje je izrekao pre godinu-dve da nikada vise nece zaigrati za Arsenal.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Wenger on Bendtner: "The chance for him to leave now is very small. If he comes back well and gets fit, I will use him." #afc
                          Wenger: "We will not panic buy, you can believe me. It is not my strength to panic." #afc
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ako ostane Bendtner to neće biti zato što ga Arsen hoće, već zbog njegove velike plate koju niko neće da plaća da bi ga pozajmio...
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nemoj biti cinik i pesimista. Vec mi je dosta svih vas ko fol navijaca, sve cinik do cinika. Ako si navijac navijaj sa elanom i euforijom, a ne pesimizmom i cinizmom. Kao sto potpis momka odozgo kaze, a i Dennis Bergkamp famozno prije mnogo godina . Izvolite biti bar malo vise vjerni klubu za koji navijate i menadzeru tog kluba.. Na ovakav nacin mozete pravo da odjebete da navijate za klubove kao sto su Man City i slicno.. Gloryhunters
                              Ne radi se uopste o tome koliko vidim nego je ljudima dosta lazi i prevara.Ljudi ovdje su simpatizeri pa ih to ne kosta,ali da ti placas 100 eura kartu iz godine u godinu,a da ti odlaze najbolji igraci i uz to ti covjek stalno neke ublehe prodaje ne bi bilo uredu,nije ni ovako.Svaka zelja za elanom ti je ubijena na startu kad ti covjek kaze da ce potrositi velike pare,a 30 nazovimo dobrih kupovina ti prodje ispred nosa,neki za male pare,a odu u manje klubove.Navijaci i simpatizeri to ne zasluzuju.To sto si privrzen nekom klubu ti jos vise daje za pravo da kritikujes lazi svog kluba jer odvajas vrijeme,a neki i novac na njega.Da li je to kupovinom karata,dresova ili necega drugog nije bitno.Da li treba klimati glavom na gluposti koje Profesor nekada prodaje?Ja ne mogu,a jos ne volim Arsenal,bas vidim da lik nekada laze i izmislja...

                              Ne moraju nikoga dovesti,ali neka se barem izjasne i ne lazu...imamo tim za titulu,imate kako da nemate,samo pravi ljude budalama
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Nemoj biti cinik i pesimista. Vec mi je dosta svih vas ko fol navijaca, sve cinik do cinika. Ako si navijac navijaj sa elanom i euforijom, a ne pesimizmom i cinizmom. Kao sto potpis momka odozgo kaze, a i Dennis Bergkamp famozno prije mnogo godina . Izvolite biti bar malo vise vjerni klubu za koji navijate i menadzeru tog kluba.. Na ovakav nacin mozete pravo da odjebete da navijate za klubove kao sto su Man City i slicno.. Gloryhunters
                                Ne, bice svi veseli i euforicni. I ti i 99% vas s ove teme je pocelo navijati za Arsenal kad je bio konkurentan i kada je osvajao trofeje. Tako je za sve klubove jer da nije onda bi Wigan i Norwich imali isto navijaca kao i veliki engleski klubovi.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X