Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaista ne znam sta ce nam jos jedan veznjak, osim potencijalna zamena za Remzija ako se pokaze.

    Suska se o Perisicu to vec bilo malo bolje pojacanje treba nam krilo.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

    Comment


    • A danas se pominje Carasco, to bi vec bilo ozbiljno pojacanje. Samo odbrana jako jako klimava...
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Dobrodošao [emoji108]
        https://www.instagram.com/p/BtTFKKcF...d=mlfkzqwn4m9u

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Trebaju nam ozbiljnija pojacanja, pogotovo da se pojacamo u odbrani. Nije ovo tim za bacanje i stvarno verujem da mogu svasta da pokazu u buducnosti ali su nam potrebna konkretna pojacanja i potreban nam je pravi kapiten na terenu.

          Suska se o Perisicu ali sta ce nam veznjak jos jedan ja ne znam. Msm mogao bi i hoce nam pomoci sigurno ali vise bih voleo da nabavimo odbranu neku..
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment



          • sigpic

            Comment


            • Comment


              • sigpic

                Comment


                • Nezamislivo je da Gargamel ne pocne utakmicu bez dva amatera (Genduzi, Iwobi).

                  Dzakic je standardan, on se jos navikava na Arsenal.
                  Last edited by Rossonero; 21-02-19, 17:52.

                  Comment


                  • Genduzi sve samo ne amater, njega smo uboli samo tako, sledeci koji odlazi za velik novac posto nema para za transfere a PSG vec stoji u redu...

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • PSG ne treba da brine, imaju u njemu zamjenu za Veratija.

                      Comment


                      • Ramzi
                        sigpic

                        Comment


                        • Imamo 8 bodova vise nego prosle godine u ovo vreme, uz potroseni 60M letos i veoma ograničeni kadar, Emeri radi izvandredan posao. Pobeda sutra nas stavlja u pol poziciju za to 4 mesto uz najlaksi raspored do kraja od konkurenata pa da vidimo

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Djenkison

                            Comment


                            • Igraš protiv Bornmuta pred svojim pristalicama i izvedeš postavku sa samo Obamejangom u vrhu navale.
                              Laka mu ostane na klupi i pored svega što čini za klub.
                              Ponekad mi nisu jasne odluke Emerija i šta ima protiv bivšeg golgetera Liona.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ovo nisam ni primetio kad je Auba izvodio
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X