Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by seskfabregas View Post
    Alo dje su svi, dje su tracevi, spelkulacije i ostalo? Aktivirajte se malo.
    Zmaj od Šipova udario Ružicu Veljković i ubacio je u bazen. True story čitao danas u novinama
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ox je 5 godina tu, sekunde nije napredovao. Sekunde. Nadao sam se ove sezone da ce napraviti iskorak, on ga nije napravio.

      Theo ce dobiti priliku i ostat ce 100% jer je covjek vec u treningu u teretani. Imao je kraci odmor sa porodicom i vec trenira. Ono zbog cega ce on dobiti priliku jeste sto je napokon odlucio da bude desno krilo i da se mani napadacke pozicije. Kao desno krilo je pruzao najbolje partije i zasluzio je da klub pokaze malo lojalnosti prema njemu, kada je on pokazao klubu lojalnost kad su raznorazne zmije otisle.

      To sto je on limitiran je potpuno druga prica, ali u formi, moze donijeti 20+ golova s krila bez problema.
      ma daaaj
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Sta je to OX uradio u svojoj karijeri za Arsenal znacajno?

        Theo je barem imao dvije vrhunske sezone, jednu sa Persiem, drugu sam kada je sam odveo nas u top4, u zadnjoj godini finansijskih restrikcija.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ox je 5 godina tu, sekunde nije napredovao. Sekunde. Nadao sam se ove sezone da ce napraviti iskorak, on ga nije napravio.

          Theo ce dobiti priliku i ostat ce 100% jer je covjek vec u treningu u teretani. Imao je kraci odmor sa porodicom i vec trenira. Ono zbog cega ce on dobiti priliku jeste sto je napokon odlucio da bude desno krilo i da se mani napadacke pozicije. Kao desno krilo je pruzao najbolje partije i zasluzio je da klub pokaze malo lojalnosti prema njemu, kada je on pokazao klubu lojalnost kad su raznorazne zmije otisle.

          To sto je on limitiran je potpuno druga prica, ali u formi, moze donijeti 20+ golova s krila bez problema.
          Potpis.

          Ja bi Ox-a na posudbu, mogao bi u neki malo bolji tim bez problema, a Theo da ostane.

          Comment


          • Tijo bi da je valjao otisao u doba egzodusa, ovak je ostao jer nije bilo zainteresiranih lol

            Comment


            • Ja sam ok s tim da ljudi nemaju vise strpljenja sa Oxom. Realni su razlozi. Ali da neko nema strpljenja s njim a istovremeno trpi Volkota, e to je vec licemjerje
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Treba pitat Chelsea koji je 3 puta pokusao dovesti Walcott. Treba pitati United koji je 2 puta pokusao dovesti Walcotta. Treba pitati Liverpool koji je isto tako par puta probao dovesti Walcotta. Bilo je jos zainteresovanih klubova.

                Ne znam sta treba trpiti Oxladea? Momak je katastrofa na treninzima, zajebaje se, prvi je kad zavrsi trening. Walcott bar predano trenira i trudi se i mnogo mnogo bolji je ambasador kluba od vecine igraca.

                Ja gotivim Walcotta, za Oxa sam se nadao da ce postati zvjerka, ali covjek je zadnje 3 sezone kriv za kamaru primljenih golova(kljucnih), tako sto izgubi loptu u katastrofalnoj poziciji gdje su bekovi duboko u protivnickoj polovini i fasujes kontru 3-1 i primis go.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Comment


                    • Ja da sam Wenger zahvalio bi se i jednom i drugom i rekao doviđenja. Gotivim i ja Tea, ali to je senka onoga što sam pre gledao. Za dobijene pare bi kupio jednog vrhunskog igrača od kojeg će biti više koristi nego od ove dvojice zajedno.

                      Ne znam koliko trenutno vrede Teo i Ox, ali kapiram da zajedno imaju jednu world class platu, ako ne i više. A mogu i solidne pare da se uzmu za njih.

                      p.s. Sad tek vidim da Ox ima 22 godine, njega možda poslati na neku pozajmicu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ja da sam Wenger zahvalio bi se i jednom i drugom i rekao doviđenja. Gotivim i ja Tea, ali to je senka onoga što sam pre gledao. Za dobijene pare bi kupio jednog vrhunskog igrača od kojeg će biti više koristi nego od ove dvojice zajedno.

                        Ne znam koliko trenutno vrede Teo i Ox, ali kapiram da zajedno imaju jednu world class platu, ako ne i više. A mogu i solidne pare da se uzmu za njih.

                        p.s. Sad tek vidim da Ox ima 22 godine, njega možda poslati na neku pozajmicu...
                        E u tome je problem. Sto svi ignorisu cinjenicu da je on jos uvijek samo supertalentovan igrac. Ox mora dobiti sezonu da odigra 80% utakmica, pa cemo onda razgovarati vrijedi li ili ne. Premlad je za ovakav tretman i kritiku. Bio je los. Cinjenica. Daj ga bilo gdje u PL ili mozda cak Italiju, Njemacku, nek se dokazuje.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment



                        • "I'm flattered by Leicester's interest but if Jamie Vardy gets linked to Arsenal, why can't I?" - Troy Deeney.

                          Comment


                          • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Thierry Henry on Jamie Vardy

                              "He's 29, right? You have ‪#‎Arsenal‬ coming for you, and you're telling them you're going to think about it?"

                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Arsenal da je dovoljno ozbiljan klub ne bi dozvolio da ih neko zavlaci i odugovlaci, ponuda na sto oces neces i gotovo! Nije on jedino rešenje i jedina opcija... 29 god znaci max 3 sezone na najace nivou.... Ima i bolji rešenja.
                                A tata giru kad odigra prvenstvo on firee nece nam ni trebati prvi napadač samo dobra zamena

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X