Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neće biti zanimljivo ako se Lord vrati ...

    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Mozda se Lord vraca kuci
      Dobio je on cipelu jos za vrijeme sezone, taj jedino jos moze u Kinu ili SAD

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
        Gde je onaj lik "tenis" da iskomentariše ovo mislim da bi pao u ekstazu
        Vec par dana eminentni "strucnjaci" po nasoj drzavi koriste ove Wengerove rijeci za podizanje "euforijitze". Ishlapljeli Ćiro kaki kako je Hrvatska najjaca reprezentacija Eura. Realnost je kad ugasis placenicku HRT i zatvoris portale koji su Mamiću na payrolu da je podrska reprezentaciji nikad slabija, nisu mogli neki dan napunit ni Rijekin pomocni stadion. Mafija je otjerala ljude od nogometa, a ovi isprdci poput Corluke, Modrica i ostalih koji sute jer su pod ugovorima ili posprdno komentiraju da navijaci idu doma ako im se ne svida su dno dna.

        Srna igra samo na racun imena, taj covjek jos od Eura 2008. nije odigrao postenu utakmicu. Nemamo postenog zadnjeg veznog, a Brozovic nam igra krilo u pripremnim utakmicama. Perisic i Mandzukic su odjednom Maradone jer su natrpali 10-0 konobare iz San Marina itd. Modric ne igra ni blizu dobro u reprezentaciji kao u Realu, a o Rakiticu da i ne pricam.

        Rutinski cemo ispusit od Spanjolske, remizirat protiv Turske i kako to bahati Hrvati znaju podcjenit "malu" Cesku i popusit te otic doma.

        Sorry na offtopicu, ali od svih bas Wenger dolije ulje na vatru. Moze ovaj post slobodno i u topic Eura, prijateljskih tekmi itd.

        Comment


        • http://www.skysports.com/football/ne...d-join-arsenal

          Sta mislite o Musi?

          Comment


          • Originally posted by Henryj View Post
            Vec par dana eminentni "strucnjaci" po nasoj drzavi koriste ove Wengerove rijeci za podizanje "euforijitze". Ishlapljeli Ćiro kaki kako je Hrvatska najjaca reprezentacija Eura. Realnost je kad ugasis placenicku HRT i zatvoris portale koji su Mamiću na payrolu da je podrska reprezentaciji nikad slabija, nisu mogli neki dan napunit ni Rijekin pomocni stadion. Mafija je otjerala ljude od nogometa, a ovi isprdci poput Corluke, Modrica i ostalih koji sute jer su pod ugovorima ili posprdno komentiraju da navijaci idu doma ako im se ne svida su dno dna.

            Srna igra samo na racun imena, taj covjek jos od Eura 2008. nije odigrao postenu utakmicu. Nemamo postenog zadnjeg veznog, a Brozovic nam igra krilo u pripremnim utakmicama. Perisic i Mandzukic su odjednom Maradone jer su natrpali 10-0 konobare iz San Marina itd. Modric ne igra ni blizu dobro u reprezentaciji kao u Realu, a o Rakiticu da i ne pricam.

            Rutinski cemo ispusit od Spanjolske, remizirat protiv Turske i kako to bahati Hrvati znaju podcjenit "malu" Cesku i popusit te otic doma.

            Sorry na offtopicu, ali od svih bas Wenger dolije ulje na vatru. Moze ovaj post slobodno i u topic Eura, prijateljskih tekmi itd.
            Venger je baksuz, nije vam trebala njegova "podrška".
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Za, jedan od rijetkih igraca koji valjaju tamo, bio mi je zelja i proslo ljeto i u zimskom prijelaznom. On i Kouyate, fajn nogometasi.

              Comment


              • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                Venger je baksuz, nije vam trebala njegova "podrška".
                Wenger Knows Best

                Prije 3 godine je rekao, i to isto pred početak takmičenja, da vidi Atletico kao potencijano iznenađenje u LP

                For me, Atletico Madrid can be a surprise package: they can do the same as Borussia Dortmund did last year. Even if they have lost Falcao, they have a good defence and a very good goalkeeper.
                Last edited by Mario14; 07-06-16, 18:40.

                Comment


                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Dee šta se sekirate, pustite mozak na pašu, dolazi Vardy i odron Stones, eventualno još Mkhitaryan i to je to!

                    Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Aubameyang u City, evo Di Marzio objavio.
                    Last edited by Mario14; 07-06-16, 21:41.

                    Comment


                    • HAHAHAHAHAHA

                      Comment


                      • Alo dje su svi, dje su tracevi, spelkulacije i ostalo? Aktivirajte se malo.

                        Comment


                        • Nista samo prodat ce Oxa i Gibbsa i dovest Mikija i Rodrigeza. Danas Telegraf to donio.

                          Plus kaze Times da ce Vardy reci svoju odluku Arsenalu u toku Eura, ali ce ostati privatna do kraja eura.

                          Generalno, da je odbio, ja mislim da bi se to vec sada znalo. Ovo je cisto radi navijaca, moje misljenje.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja ne mogu da vjerujem da ce se Teo izvuci na konto cinjenice da Danny nece igrati do februara ( citaj: ove sezone ). Morao bi otici, zbog sebe ako nista. A Ox. Ja ili ne mogu ili ne zelim vjerovati da bi on mogao napustiti klub. Na stranu sto mi je najdrazi igrac Arsenala, i njemu bi bilo dobro da ode negdje. Za mene bi najbolja opcija bila jednogodisnja pozajmica timu poput Vesthema ili Sautemtona. Ma zapravo bilo kojeg premijerligasa ako ce igrati konstantno. Ima tu godinu da se dokaze, a nakon nje sumirati stvari i odluciti o njegovoj buducnosti. Ja jos vjerujem da ce ostati i da ce za par godina biti zvijezda Arsenala, ali manjka argumenata, sto jes jes. Gibsa mi isto zao, i volio bih da ode u Liverpul ako ce igrati u prvom sastavu. Svakako ima taj kvalitet.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Ox je 5 godina tu, sekunde nije napredovao. Sekunde. Nadao sam se ove sezone da ce napraviti iskorak, on ga nije napravio.

                              Theo ce dobiti priliku i ostat ce 100% jer je covjek vec u treningu u teretani. Imao je kraci odmor sa porodicom i vec trenira. Ono zbog cega ce on dobiti priliku jeste sto je napokon odlucio da bude desno krilo i da se mani napadacke pozicije. Kao desno krilo je pruzao najbolje partije i zasluzio je da klub pokaze malo lojalnosti prema njemu, kada je on pokazao klubu lojalnost kad su raznorazne zmije otisle.

                              To sto je on limitiran je potpuno druga prica, ali u formi, moze donijeti 20+ golova s krila bez problema.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • @Ves

                                Tesko da ce tamo dobiti priliku,pada mi na pamet Stouk evenutalno,njima se Afelaj povredio a znali su da daju igracima na pozajmici priliku(npr Mozes,MVG nesto sitno) ako nista drugo bar nisu zavlacili ovog drugog pa su vec u januaru raskinuli pozajmicu kad su krenuli po Imbulu

                                WH mislim da ce ici po neko krilo,bar su tako najavili a skoro je i sin od Salivena izjavio da nisu zainteresovani za Oxa i Volkota(eno tvita u WH temi)

                                Mislim,pricamo o pravoj sansi,ne da udje u neke rotacije(u najboljem slucaju)
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X