Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanogo je postao fejl tek pošto je otišao iz Arsenala. U Arsenalu se našao na pogrešnom mestu u pogrešno vreme. Ali bi on mogao postati solidan centarforčić za par godina.
    sigpic

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Neki dan transfer gotov, potpisao, danas se navija da ostane u Lesteru. Kakvi spinovi mila majko...

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Za Mikia znam vec od aprila. Xhaka od marta, a pocela prica jos u decembru. Vardya sam fulio, ali covjece ako bude odabrao Lester, svaka njemu cast za lojalnost, al ce u mojim ocima bit picka jer je odbio Arsenal. Da je bilo koji drugi klub u pitanju sageo bi mu se, ali ovako vec je tesko. Cak jedan dio mene i navija da nas odbije, da te vrijednosti fudbalske i lojalnost nisu mrtve, a drugi dio hoce da ga potpise da razbije taj jebeni Lester i da nama donese 20 golova za sezonu.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • I onda se ja cudim kad su Arsenalovi navijaci sprdnja na internetu...
              Nije ni cudo

              Comment


              • Nemojte me vadit iz konteksta, jebo vas kontekst. Procitajte puni komentar.


                Niko ne navija za njega da ostane. To kazem jedan dio mene, koji je mizeran. Ako nas odbije jebat cu mu familiju.


                Ono kako ja generalno shvatam ovaj transfer jeste da je Arsenal radio sedmicama na ovome, razgovara s njim, dogovorili se i na kraju klauzulu aktivirali. Sto znaci da je sve gotovo manje vise bilo. I onda je Lester krenuo sa kontra ponudom i ovome valjda neka sumnja se pojavila sta je ispravno. Iako nije iskljuceno da se ovo radi zbog navijaca. Da ne ispadne da je u 5 minuta odlucio da predje.

                A ti, Henry, rekoh ti stotinu puta da me se manis, a ti nastavljas da me peres.


                MANI ME SE COVJECE, DOSADAN SI!
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kako losa prica...... Ili ja nisam u toku, igrate neku igru ko ce vise transfera pogoditi?

                  Comment


                  • Ne igra niko nikakvu igru, vec ja pratim za sebe sta sam pogodio, a sta sam fulio za vrijeme transfer perioda, zbog analize trzista i ostalih zajebancija.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • To se samo Aki igra. Ako pogodi, popije vinjak, ako ne pogodi, opet popije vinjak. Realno win-win kombinacija

                      Comment


                      • Originally posted by ZekZek View Post
                        Kako losa prica...... Ili ja nisam u toku, igrate neku igru ko ce vise transfera pogoditi?
                        Ma to ovaj sara po igracima pa ako kojeg pogodi, pogodi, ako ne onda tog igraca izvrjeda i ide dalje. Neki dan je vec obukao Vardyja u dres Arsenala, danas mu opci s uzom i sirom familijom. Samo molim da se ne trpa u isti kos ostatak populacije ovog foruma koja navija za Arsenal.

                        Comment


                        • At the guardian weekly live podcast this evening Philippe Auclair said its done. Medical not completed as Hodgson asked for it to not take place so close to the tournament. The panel agreed the current situation is to ease the Leicester fans in to accepting the transfer.
                          Really don't understand why some people get hysterical about transfers. There's a lot for him to consider and I'm certain if he had decided to stay at Leicester he'd have announced it already considering the abuse his family is getting and the distraction it's undoubtedly causing to his EURO prep.
                          A nebi aktivirali klauzulu da se nismo dogovorili sa njim. Nadam se da nas neće lik sad izraditi. Kako se piše znači praktički smo dugo razgovarali sa njim, dogovorili se i onda aktivirali tu klauzulu na kraju i na kraju da nas lik izradi? A ne vjerujem ni da bi naši bili toliko naivni da čekaju toliko i razvlače, ako nećeš idemo dalje.
                          I ja mislim da se razvlači najviše zbog navijača Lestera. (Navodno rade i na nekom pojačanju da bi malo ublažili strasti oko Vardya).
                          Da nije rekao da želi preći (kao što je Giroud izjavio) nebi naši ni aktivirali klauzulu, a ne vjerujem da će nas sjebati.
                          Last edited by Mario14; 07-06-16, 10:43.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Za Mikia znam vec od aprila. Xhaka od marta, a pocela prica jos u decembru. Vardya sam fulio, ali covjece ako bude odabrao Lester, svaka njemu cast za lojalnost, al ce u mojim ocima bit picka jer je odbio Arsenal. Da je bilo koji drugi klub u pitanju sageo bi mu se, ali ovako vec je tesko. Cak jedan dio mene i navija da nas odbije, da te vrijednosti fudbalske i lojalnost nisu mrtve, a drugi dio hoce da ga potpise da razbije taj jebeni Lester i da nama donese 20 golova za sezonu.
                            Hvalite me usta moja... Jako vonjav post, izvinjavam se svima što ću da bljucnem na njega.

                            U istom postu priča o lojalnosti i vrednostima, iza čega sledi bahato nepoštovanje kluba koji je grcao na dnu lige pre dva dana a juče osvojio titulu.

                            O hvala ti svemoćni nostradamuse što komuniciraš s nama smrtnicima sa foruma.

                            Uzmi napravi sajt o sebi pa ga posećuj.

                            Puke sa tapatalka.

                            Comment


                            • Originally posted by Abel View Post
                              Hvalite me usta moja... Jako vonjav post, izvinjavam se svima što ću da bljucnem na njega.

                              U istom postu priča o lojalnosti i vrednostima, iza čega sledi bahato nepoštovanje kluba koji je grcao na dnu lige pre dva dana a juče osvojio titulu.

                              O hvala ti svemoćni nostradamuse što komuniciraš s nama smrtnicima sa foruma.

                              Uzmi napravi sajt o sebi pa ga posećuj.

                              Puke sa tapatalka.
                              Da nisi navijac kluba cija tema na ovom forumu okuplja najgore forumase lajko bih ti post :P Inace, nek si mu rek'o ;)
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Imam ja svoj sajt, samo nije spreman jos.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X