Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ce ti napadac pored Sanchez-a? Ja mislim da je on dosao da istera tvog manekena Aki, sta ti velis?

    Ako se dovede jos jedan napadac, tek onda Santi nema mesta..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment




    • Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Sjajne vesti za Chambersa,perspektivni igrac,koji ce se razvija pred najboljim menadzerom za to ,a jos me raduje sto je iz Sautm.Tamo se ocigledno samo zvezde radjaju Ma ovo je vec najbollji prelazni rok mada bi mogao jos DM
        sigpic

        Comment


        • Olivier i Alexis ce igrati i u tandemu cesto sigurno
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • [VINE]M0YwplHd6UW[/VINE]
              sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Standardna inicijacija za sve novajlije
                http://metro.co.uk/2014/07/28/calum-...ation-4813482/
                sigpic

                Comment


                • Sky Sport: "Schneiderlin odbio Arsenal radi konkurencije na njegovoj poziciji."
                  Ako mene pitate igrac koji se boji da ce mu Arteta uzeti mjesto u ekipi ni ne zasluzuje da igra za Arsenal.

                  Comment


                  • TuttoSport: Wenger cijelo ljeto pokusava ubijediti Pogbu na prelazak iz Juventusa ali Francuz ipak namjerava ispostovati ugovor koji ima sa njima

                    Comment


                    • Izgleda da Venger zaista juri Costu,ako ga dovede to verovarno znaci odlazak Cazorle ili Podolskog,Pogba je pre cetiri ili pet dana za francuske novine izjavio da mu je san da igra za Arsenal ili Barselonu,tako da mislim da ne bi bilo potrebe da ga Venger nesto ubedjuje.

                      Comment


                      • Ma Pogba je nerealan, ali kada bi ga izveo Wengerica bi imao setnju ligom ove sezone

                        Jenkinson kod Big Sama u WH ide. Costa se povezuje, cak neki ukrajinci kazu gotovo sve
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Wengerica da dovede jos Pogbu i 10 igraca ne moze se prosetati ligom,a ovo sto ste doveli po meni nije ni blizu dovoljno za titulu + on je trener ...ko hoce da se kladi da nece biti sampion ja mu dam da promjeni potpis,avatar 1(dan,sedmicu,mjesec) dok cu ja x10 ili sam moze da odredi bilo kakve uslove kladjenja sve moze
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ljudi cesto zaboravljaju sta je Wengerica uradio 2003/2004, lagani jogging ligom
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Sve ja uracunao vjeruj mi znamo se dugo ponuda je na stolu,Chelsea je jaci na svakoj poziciji osim gdje Mesko igra rutinski 5-8 bodova ispred jer je ove godine dosta jaci,a i prosle je bio ispred nastavnika...
                              Last edited by AK47; 29-07-14, 11:26.
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Neka dovede Pogbu i ja potpisujem da nece osvojitu titulu.. .
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X