Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Hamilton brat
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Možda je ovaj ostanak Rosickog Vengerov mamac za Rojsa
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Zamislite trio Reus-Ozil-Sanchez....
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nije Rosa lud da sada ode kada treba da se tripleta uzme

          Anri izjavio da je Venger zainteresovan za Sterlinga. Izgleda da Anrija ta televizija placa da ukopava ovaj klub. *Od kada je opleo po Ziruu, ovaj gol ne moze da zabije. Sada jos nasao da i izvestava koga Arsenal zeli, dok niko iz kluba ne zeli da prica o tome.

          Comment




          • Sviju kod ovog brata poslat da ih ocelici
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sterling po meni ništa bolji ni od Oxa ni od Volkota stvarno mi nema taj transfer nikakve logike , previše ti njihovi novinari prskaju po domaćim fudbalerima prave od njih bog i batinu .

              Sad baš pričam sa Topdzijom spomenuli smo i Kondogbiu on da se dovede ili takav tip igrača i da se vidi šta ćemo da radimo sa tim desnim krilom da ne uništavamo više Remziku i ja sam srećan takvom ekipom
              Last edited by Lord Gangarić; 22-05-15, 16:17.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Henry je tesko razocaranje kao pundit Sky Sportsa. Za vrijeme svjetskog prosle godine je bio cool i zajebant na BBC-u. Ovo na Skyju je teski ocaj, dosadan je za popizdit. Jedino malo bacio na starog dobrog Henryja s onim zezanjem o Coquelinu da je police officer. Ostalo dosada.

                Comment


                • Sa dobrotvorne akcije od sinoć čini mi se , gospoda







                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Za stolom uljezi Rozza i Woj, sve ostalo domaci momci. Kako je to lijepo vidjet. Nekoc bili jedno vrijeme prava legija stranaca, a danas hrpa domacih momaka. Mozda da potpisemo jos nekog domaceg momka poput Milnera i bit ce ih jos vise

                    Comment


                    • One of Sterling's relatives claims that Walcott and Sterling will be involved in a swap deal.
                      [according to Barry Glendenning of talkSPORT]

                      NE, NE, NE i NE
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arsenal have been given permission by Chelsea to discuss terms with Petr Cech. #CFC #AFC (via @wayneveysey)

                        Comment


                        • Arsenal in 'pole position' to conclude deal for Morgan Schneiderlin soon after the season ends. (Telegraph)

                          Ceh i Morgan IN, klovn i Flamoni OUT.

                          Jos Pipita i da se pripremamo za kvadriplu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Čudno bi mi bilo da gledam Čeha kod nas, ali volim ga i navići ću se (nadam se)

                            Comment


                            • Originally posted by DeMoN17 View Post
                              taj Wayne Veysey je ranije bio ,citiram "Goal’s Chief Football Correspondent, Wayne Veysey" i imao je pristojne vesti,pogotovo za Čelzi i Arsenal,recimo za Arsenal je to se baš sećam preneo davno da je Venger bio u Španiji da dogovori kakav transfer,nakon par meseci Arsenal potpisuje Sančeza

                              medjutim lik se izubio u poslednje vreme,dal se posvadjao sa nekim,nemam pojma,dobio otkaz

                              https://twitter.com/wayneveysey

                              uglavnom,ovo je njegov tviter gde on više ne izbacuje svoje vesti sa Goal.com nego kači neke linkove za neki drugi sajt

                              http://www.football-insider.co.uk/ex...with-petr-cech


                              prvo je za Čeha forsirao priču Telegraf,pa je Rob doneo ekskluzivu o ovoj trampi(i kolko god lik bio trol,može da pogodi jer je šatra dobar sa Murinjom )

                              Arsenal have been given permission by Chelsea to discuss terms with Petr Cech
                              ovo mi je nekako više recikliranje vesti jer ništa novo nismo saznali a objasnio sam gore zašto sam i skeptičan malo
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pa postavio sam jer sam znam da je dobar e sad ne pratim ga toliko njega, sto se tice Cech-a nadam se da cemo ga trampati za one koje je taj rob
                                naveo i doplatiti neku svotu... kad vec ode sta da se radi ne zameram mu nisto jer je nas vadio iz mnogo govna tako da blagodaran sam mu sta je
                                sve doprineo i doneo za nas klub.

                                Comment

                                Working...
                                X