Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam Gang sto se pravis Englez. Ja bih prvi voleo da Aleksis moze kvalitetno da odigra kao najistureniji napadac pa da se za Oxa napravi mesto na levom krilu u prvoj postavi, ili da Volkot igra kao prvi napadac. Ali svi smo mi videli u prethodnim utakmicama da oni nisu za tu poziciju i da Ziru i Velbek jedini mogu da odigraju na toj poziciji kao pravi napadaci. Tako da je sasvim opravdano nezadovoljstvo sto se nije doveo napadac, a znalo se da Velbek mora pod noz.

    Comment


    • Ne pravim se Englez nego je glupo gomilati tolike napadače a da niko ne napušta klub stvaralo bi se isto sranje kao i na sredini terena . Mi smo videli da Žiru i Velbek mogu ali Wenger nije i vidiš da fura i Volkota tu plus imamo Kembela i Sanoga. Prosto previše igrača na toj poziciji a samo jedan kvalitetan.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Volkot je vorld klas na poziciji špica, ko to ne vidi nek ne gleda fudbal više.

        Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by gokara View Post
          Volkot je vorld klas na poziciji špica, ko to ne vidi nek ne gleda fudbal više.

          Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk
          Gojko,zasto provociras ljude odgovori mi sad ili zauvijek cuti
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Meni je Walcott najdrazi fudbaler , ali frajer nije spic niti ce ikada biti spic.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ljudi su zaboravili kako je Volkot igrao na toj poziciji, ne saećam se tačno, ali mislim da je to bilo u jednom periodu pretprošle sezone.

              Samo mu treba pružiti šansu u kontinuitetu na toj poziciji i videćete najubitačniju napadačku mašinu koja se ikada pojavila ako zamislimo da će biti zdrav.

              Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

              Comment


              • Jeste protiv Newcastlea i svi se sjecaju toga,a ja se sjecam daleko vise utakmice gdje je na spicu bio los
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ma nije bila samo jedna utakmica. Mislim da je u tom periodu valjda tražio da potpiše ugovor koji će mu garantovati da igra centralnog napadača.

                  Treba mu kontinuitet na toj poziciji, a ne samo povremeni izleti.

                  Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ma ne moze on na spica sta ti je...on i ono malo vrlina sto ima su sputane na toj poziciji.Svaka skoro ekipa se brani i Walcott nije osoba koja ce razbijati neke bunkere.Njegovo je da proba s krila da utrcava iza ledja odbrane i da koristi tu brzinu.Nit je visok,nit je jak,nit je neki tehnicar da se zagradi sacuva loptu,pas igra i razigravanja mu isto nisu jaca strana

                    Tako da u 4231 on sam kao spic ti ne donosi apsolutno nista i nikad to igrati nece u kontinuitetu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Dobro Akane ti valjda bolje znaš, a kad bi igrao pored nekog razbijača, recimo kao Lazar pored Mitra u Partizanu kod Stanojevića, šta misliš da li bi onda bio bolji? Lazar kad je otišao na krilo nema ga više, dok je bio špic bio je perspektiva. Cenim da su on i Volkot nešto slično.

                      Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

                      Comment


                      • Evo ti Gojko da se u tvom stilu citiram.Tako bi Arsenal po meni trebao da igra i recimo Walcott bi tu mogao da igra prema naprijed vise...sa Giroudom ili nekad protiv brzih ekipa Alexis i on skupa.Isto tako Santi moze bilo gdje u vezi,naprijed ili sa strane.Mogao bi i Ox isto tako s tim da on mora da bude odgovorniji i konstantniji tada,ali u sustini on je i sada u dosta situacija nekako odsutan i neodgovoran

                        Originally posted by AK47 View Post
                        Najbolja formacija za Arsenal...

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • To je to, Volkot sa još nekim, najbolje Aleksis, ne sam.

                          Moj utisak je da on pored brzine, od svega drugog najviše zna da ga stavi i zato treba da je što bliži golu.

                          Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

                          Comment


                          • Volkot je stvarno odličan na poziciji špica. Mislim da je na pripremim utakmicama igrao dosta tu, i prošle sezone u poslednjoj utakmici kada je postigao hettrik je igrao špica, kao i finale FA kupa. Jedina stvar koja mi se čini da njemu ne odgovara je konstantna rotacija. Mislim da mu treba pružiti šansu par utakmica zaredom i da će on to opravdati, u svakom slučaju više od Žirua. Mislim da sam procitao negde da u prethodnih više od 10 utakmica u kojima je ulazio sa klupe Volkot je imao samo jednu asistenciju.
                            Last edited by divousn; 04-09-15, 08:00.

                            Comment


                            • Dobra ova Ak formacija, samo ne vidim gde Oxaru tu staviti

                              Comment


                              • Originally posted by divousn View Post
                                Volkot je stvarno odličan na poziciji špica. Mislim da je na pripremim utakmicama igrao dosta tu, i prošle sezone u poslednjoj utakmici kada je postigao hettrik je igrao špica, kao i finale FA kupa. Jedina stvar koja mi se čini da njemu ne odgovara je konstantna rotacija. Mislim da mu treba pružiti šansu par utakmica zaredom i da će on to opravdati, u svakom slučaju više od Žirua. Mislim da sam procitao negde da u prethodnih više od 10 utakmica u kojima je ulazio sa klupe Volkot je imao samo jednu asistenciju.
                                Pa kad udje s klupe kad se juri rezultat i on se odjebe u sesnaesteraca i ceka nesto pored 5 divova oko sebe. Naravno da nece biti efikasan jer on u tom trenutku treba da rasiri te divove da se stvori prostor, a on ustvari ide na njihove prednosti.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X