Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stari dobri Arsenal, produžetak sa Redingom.

    Nek to bude sva šteta.

    Comment


    • Ajmo po titulu jebes im mater.

      Sad Celzi izudarat. Mou priprema bus
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma samo da smo prosli ,opet mislim da smo olako shvatili protivnika,desava nam se cesto to,al ona njihova kontra pri kraju utakm.2 na 1 srce mi stalo
        Ma dobijamo sve do kraja
        sigpic

        Comment


        • Nije neki izvor,ali eto neka se nesto pise

          Arsenal will reportedly go head-to-head with Manchester United in a battle to complete the £28.9million transfer of Napoli’s Gonzalo Higuain.

          The Gunners had been set to open talks with the Argentine frontman this week but United have joined the race to seal his signature.

          The former Real Madrid striker is one of the most highly rated strikers in world football but is set to leave the Italian club at the end of the season, according to Gazzetta dello Sport.

          Arsene Wenger is keen to bolster his attacking options and believes the 27-year-old is the perfect fit.


          http://metro.co.uk/2015/04/18/arsena...guain-5155756/
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Alexis i Mesut ce se pobrinuti da sleti bez problema u London.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Jel to Remzika juce celu igrao na krilu? Ja sam gledao samo prvo poluvreme i non stop je bio po desnoj strani, a Cazorla povuceniji sa Coquelinom. Previse fantazira Wenger, a na klupi mu sedi Walcott.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment




              • Od Ozilovog povratka...

                Comment


                • Originally posted by Princara View Post


                  Od Ozilovog povratka...
                  Ko o čemu, baba o uštipcima.

                  Comment


                  • Pa moram da te edukujem Gojko, da se ne blamiras nekim posle izjavama

                    Comment


                    • Originally posted by Princara View Post
                      Pa moram da te edukujem Gojko, da se ne blamiras nekim posle izjavama
                      Ne radiš ti to zbog mene, već si opsednut sa buljavim, a ta statistika ne znači da je do Mesuta, ekipa gubi i pobeđuje, ne pojedinac.

                      Moje izjave treba malo da odstoje, da malo razmišljaš o njima i onda shvatiš šta sam zapravo rekao.

                      Comment


                      • Rekoh ja jos onomad da Remzi igra po desnoj strani.. Nije mi bas najjasnija ta formacija, al' ajde.. I mi na PES-u stavimo samo levo krilo, a desno ko jebe

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          Ne radiš ti to zbog mene, već si opsednut sa buljavim, a ta statistika ne znači da je do Mesuta, ekipa gubi i pobeđuje, ne pojedinac.

                          Moje izjave treba malo da odstoje, da malo razmišljaš o njima i onda shvatiš šta sam zapravo rekao.
                          To si lepo rekao na kraju, jer npr. kako vreme prolazi, meni je sve vise smesnija izjava da je Mesut proslost i da ga treba sto pre uvaliti nekom dok ga i drugi ne provale

                          Comment


                          • Sad ga jedino Realu nazad mozemo uvalit za 150m
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mogli bi se što se mene tiče trampiti za Rahima, naravno vaša doplata bar jednu funtu
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Sad ga jedino Realu nazad mozemo uvalit za 150m
                                Da, samo im on treba pored Krosa, Modrića, Iska i Džejmsa.

                                I zajebite više sa hvalospevima o njemu, jer malo mi treba da otkažem pretplatu.

                                Ili ja ili Mesut.

                                Comment

                                Working...
                                X