Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da kazem kakav igrac je Sanchez, nenormalno, trcao je za trojicu, jos kad se s Remzikom upari ima da pretrce zajedno 30 km po tekmi. Sto se tice njega, on nije za bunkera, kada se otvorio Besiktas malo bilo je prostora za njega. Definitivno igrac za VELIKE VELIKE utakmice!

    Wlishere, najbolji danas, momak je radio, kopao, skakao radio sve i svasta i postaje bolji i bolji!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Je l' javljaju nesto tviterasi?

      Comment


      • Ma samo Rabbiot
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Makar nesto...

          Comment


          • Po meni Cazorla najbolji danas, ubedljivo. Dobar je bio i Wilshere, steta sto nije pogodio ono u prvom poluvremenu. Alexisu svaka cast na partiji, postigao je gol, a i pretrcao je stvarno mnogo. Videli ste na kraju kada se bacio na travu da mu je bilo dosta.
            Ozil ubedljivo najslabiji veceras. Jeste da je igrao na krilu i definitivno se ne snalazi tamo. Odbrana manje-vise ok.

            A kakve reakcije kada je sudija odsvirao kraj na tribinama, kao da smo trofej osvojili.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Arsenal bid for Rabiot is £12m. Midfielder's mother/agent will meet with Wenger tomorrow in London, says @DiMarzio.

              Eto ga stize. Zvao Wengerica telefonom ide to pjeske.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Lisac stari, ni manje ni vise nego se sa njegovom majkom sastaje...
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Usput samo bih da spomenem Debuchya, mozda je dobio crvendaca, ali frajer je takav UPGRADE u odnosu na Sagnu da je to nenormalno!

                  A poslije se vratio na teren da se obracuna sa onom pizdom od sudije, Flamini i Mertezaker su ga morali odvuc zajedno jer bi ga ubio nogama.

                  Jest da je trebao dobit direktni u prvom poluvremenu zato sto je zakasnio na onaj start u sesnest i skrivio penal, sreca sudija nije vidio, ali onaj drugi zuti apsolutno nidje veze, odnio loptu mrtvo hladno.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Comment


                    • Al si ti nerealan sto se tice sudija
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Juce sam imao tako gadan osecaj da cemo zeznuti nesto ali dobro je sve ispalo,dobili smo bedno ali pobeda je pobeda osigurali smo LS sto je mislim najbitnija stvar u ovoj sezoni ili ti barem na pocetku.Svidja mi se ovo prekomandovanje Aleksisa pomalo me podseca na Anrija
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Hoce li ko spomenuti prekomandu Kazorle? Njega se vise ne treba smatrati krilom! Ni njega ni Ozila. To su igraci za poziciju prednjeg veznog i to je to. Kazorla je nas najbolji igrac gledano sveukupno u ovih nekoliko utakmica na pocetku sezone. Ali, i kada igra na krilu, sam se ubacuje u sredinu.

                          on whether he has contacted Zigic…
                          Wenger:
                          Zigic? No.
                          Last edited by Ves; 28-08-14, 10:39.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Zato bi i bilo bolje da Ozil igra u sredini, a Santi ce se sam ubacivati...

                            Comment


                            • Ozil je potpuno beskoristan na krilu, bolje da igra u sredini, a kao sto kazete Cazorla da se ubacuje sa krila. Plus Cazorla odlicno barata i sa levom i desnom nogom, dok Ozil pretezno igra levom.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Dok je Ozil pretezno sakat desnom

                                Comment

                                Working...
                                X