Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema nista od ovog Emerija. Kada ga vidim onako pogrbljenog kako nervozno setka pored aut linije, sve mi je jasno

    Comment


    • Kakva su nam ocekivanja za sutra? Ja se nadam da ce Torreira konacno poceti utakmicu, a mora i Lakazet da igra. Ja se nadam pobedi, treba iskoristiti ovo sto imamo fin raspored u narednom periodu i zabelziti sto bolje rezultate.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jedva nadjoh temu Toreira u prvih,Auba i Laka,moraju se dobiti evertonci
        sigpic

        Comment


        • Emeri radi sasvim solidan posao za početak. I biće ključno da se ovaj niz produži sto duže i sama sezona će teći u tom ritmu. Ali iskreno ocekujem da budemo konkurentni za top4

          Comment


          • Kvalitetan trener, nije ga PSG bez veze uzeo da vodi Neymara i Mbappea. Emeri je jedan od trenera sa najjačim pedigreom u Evropi.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Pretanki su u odbrani a nije da se nisu pojacavali nazad. Svi im dali gol, i prava sreca je da ga nisu primili i u nedelju. Lakazet je okrenuo mec, sjajan gol i asistencija kojom je Ozila spojio sa golom. Mora nazad da dotegne da bi dosli do stabilnije igre.
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Bio sam jedan od većih hejtera za dolazak Lace, jer je to značilo da su Ziru dani odbrojani u klubu. Ali sada mi Laca jedan od omiljenih likova izuzetan je borac, i nije padavicar kao većina današnjih fudbalera sto je juce pokazao kada je mogao da padne i iznudi penal. Izuzetan udarac poseduje, moze da učestvuje u brzim razmenana dodavanja i namesta i za druge, solidan finishing sve ono što krasi današnje moderne spiceve.

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                Comment


                • Ja sam od pocetka bio za dolazak Lakazeta, jer u Lionu mi se mnogo dopadao njegov stil igre, evo sada je odlican i kod nas. Po meni je on najvise pokazao u dosadasnjem delu sezone. Obamejangom nisam zadovoljan, mora to mnogo bolje, ali njih dvojica se fino razumeju na terenu, tako da ce i Obamejang uci u formu verujem.

                  Ne znam da li mi se cini, ali igraci kao da vise zelje pokazuju nego pod Wengerom, nema toliko setanja po terenu kao pod Wengerom. Pa cak i Iwobi mi lici na fudbalera. Steta sto nam je tema zamrla, gde su sada Ajnstajn, Gangrena i ona jaka ekipa?
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Auba je pomalo žrtva taktike, bar ovo što sam ja gledao. Prvih par kola je omašio dosta šansi, ali posle toga ga je Emeri prebacio na bok, što i nije njegova najjača pozicija. Ulazi on i u sredinu, ali sad kad Laka igra, češće je po strani. Treba imati strpljenja za njega.

                    Trebalo bi da Leno dobije sad šansu na golu kad se Čeh povredio. Valjalo bi videti šta on može. Imao je par dobrih odbrana protiv Votforda. Mislim da mu je najveća boljka centaršutevi i generalno te visoke lopte. Ne deluje mi sigurno kad izlazi da ih pokupi. Ali deluje npr. sigurnije kad ima loptu u nogama od Čeha.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Desamp razmatra da pozove Gemduzija u repku za predstojece mečeve francuske sa Nemačkom i islandom. Toliko o tome da je dečko najgori igrac arsenala

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ako je to onaj kosonja ispred odbrane, otkrovenje sezone. On i Ramzi su najbolji igrači sredine terena u Arsenalu.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Arsenal have revealed that Petr Cech is set to be out of action for up to a month with a hamstring injury. #Arsenal
                          ....

                          Comment




                          • sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Da vam ja nesto recem kao najveci fan Remsija ovde. Ivobi zasluzuje da igra ispred njega pokazao je to svojim dosadašnjim igrama i zalaganjem. Gospodin ako ne zeli da produzi ugovor bez toliko pompe oko agenta u njegovih zahteva i bude legenda kluba, jednostavno nema mesta u startnoj. Ocekujem jos jednu rutinsku pobedu danas, Laca i Ozil strelci, Ivobi asistent

                              Evo sastava, kao sto sam i predpostavio Ivobi ispred Remzija, Ozil prehladjen? Auba nije potpuno spreman. A Xhaka kapiten...

                              Last edited by krele90; 07-10-18, 11:06.

                              Comment


                              • Ivobi zaslužuje da igra ispred Remzija, ali Remzi zaslužuje da igra ispred Miktarijana i Velbeka. Ni Can nije hteo da produži ugovor sa nama, pa je izneo sezonu kao pravi gospodin. Davao 100% svaku utakmicu.

                                Nije valjda Ozil opet prehlađen?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X