Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Toreira i Lihštajner opet u nemilosti Emerija.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Ako nesto dobro Emeri radi to su izmene. Pravovremene izmene i nema problema da izbaci Ozila, Aubu ili bilo koju zvezdu kao sto je Venger. Mogao bi sad fin niz dobri rezultata samo da se pobedi i u gostima sledeca.

      Comment


      • Bellerin je namestio dva gola, a to nije malo.
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Pozdrav Gunners Vreme je izgleda da se polako prebacujem sa B92 na SK forum

          Comment


          • U prolazu sam ispratio utakmicu protiv W.Hama, u odbrani standardno duva, mada poboljsace se to vremenom. Nadam se da ce Leno sto pre dobiti priliku da ga vidimo na delu na golu. Bellerin u napadu dobar, ali u odbrani je katastrofa... Xhaka bio jedan od boljih protiv W.Hama, cekam da ga vidim kad krenu on i Torreira zajedno na sta ce to liciti. Obamejang potpuno beskoristan, nikakvu svrhu nema, ni svoju brzinu ne koristi na pravi nacin... Mora Lakazet da pocinje pre njega ako vec nece igrati zajedno.

            U ova 3 kola meni je najzapazeniji Mktarijan, nekako je najkonkretniji i najvise je pokazao.

            A Ozil i njegova bolest u avgustu... Da je otisao u Kinu letos pa da smo doveli Draxlera ili tako nekoga to bi bio posao, ovako kad igra bukvalno imamo igraca manje, a najvise od njega ocekujemo.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Prelazi te na adidas,kad istekne Puma deal na kraju sezone 300m ugovor

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Prelazi te na adidas,kad istekne Puma deal na kraju sezone 300m ugovor
                60 miliona funti po sezoni, reč je o trećem najvećem sponzorstvu u fudbalu odmah iza Barsinog sa Nike-om i Mančester Junajteda sa Adidasom.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  60 miliona funti po sezoni, reč je o trećem najvećem sponzorstvu u fudbalu odmah iza Barsinog sa Nike-om i Mančester Junajteda sa Adidasom.
                  Mislim da samo određeni procenat prihoda od marketinga/sponzora može da se upotrebi u svrhe transfera pa je pitanje koliko ćemo osetiti ovaj novac u dovođenju ozbljnih pojačanja.

                  Comment


                  • Oce li to Yaya Ture,kod vas ili ovi samo nagadjaju po tw

                    Comment


                    • Neko ga video u Londonu ispred nekog centra gde je odradio lekarski pregled pa sada krenulo nagađanje, iako uopšte ne mora da znači da je njegov budući klub iz Londona. Mislim da će u Fulam ili Palace, možda čak i Čelzi, ali mislim da su šanse u promilima da dođe kod nas.

                      Comment


                      • Originally posted by BratMinli View Post
                        Neko ga video u Londonu ispred nekog centra gde je odradio lekarski pregled pa sada krenulo nagađanje, iako uopšte ne mora da znači da je njegov budući klub iz Londona. Mislim da će u Fulam ili Palace, možda čak i Čelzi, ali mislim da su šanse u promilima da dođe kod nas.
                        U pravu si prosao je medical u Londonu,al koliko vidim sad se pise da je najblizi povratku u Olimpijakos

                        Comment


                        • Izgleda Reis Nelson ide na pozajmicu u Hoffenheim. Odlican izbor, cini mi se da oni igraju i LS ove sezone.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • A pre toga je produžio ugovor, tako da je sve ok. Ode čovek da igra LS, zaduzio 9 tako da ce verovatno dobiti ozbiljniju priliku tamo kakvu i zaslužuje.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Xhaka ne sme da igra prvu postavu! Ozil takodje standardno neprimetan. Auba i Lakazet moraju igrati zajedno. A vala je vreme da i Cech ide malo na klupu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X