Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Umtiti trazi platu 12 miliona evra, dace mu Arsenal lagano to.
    Last edited by ognjen; 24-05-18, 12:23.

    Comment


    • Afrikanci uvek krenu sa nenormalnim ciframa, a posle spuste.

      Oni misle da je to cenkanje na pijaci.

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Umtit trazi platu 12 miliona evra, dace mu Arsenal lagano to.
        Ma lagano

        Lukas Perez bi mogao da se zadrzi kod Emerija

        Comment


        • Sta Gazidis sve naprica:


          Sta mislite, da li je sve bas ovako bilo?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Smorio me posle minnut ipo. Šta je napričao.

            Comment


            • Pocinje nova era u Arsenalu,novi imenovani trener je Unai Emery.Posto sam,necu kriti pratio svaki detalj oko izbora novog trenera u Arsenalu,bilo je pomalo zamorno iscekivanje oko toga ko ce biti naslednik Arsena Vengera.Posto je sve drzano u tajnosti,nisam imao jasnu ideju kakav ce plan biti sproveden od strane nove uprave,to jest svetog trojstva Ivana,Raula i Svena.Posto su svi takozvani insajderi prenili da ce novi trener biti Mikael Arteta,ubedjen da ce na njega pasti sav teret,ja sam prosto morao da romantizujem samu odluku o njemu da bih je uopste prihvatio na nacin koji neci voditi ka pesimizmu i momentalnom odbacivanju da se u mom klubu radi ozbiljno.Uzeti njega u ovakvom momentu gde se celi klub reformise delovala mi je kao apsolutna ludost,covek koji nema ni jedan dan radnog staza na mestu glavnog trenera i pritom menja nekoga koji na samoj poziciji bio toliko dugo da ce njegov trag pratiti svakoga ko nasledi njegovu pozicijiu,hteo taj neko to ili ne.Mogle su se cuti raznorazne stvari o Arteti,pohvale od strane Pocetina,Gvardiole,Vengera pritom jos neke stvari i ideje koje je on navodno sprovodio na pomocnim terenima plasticnoga kluba Citija,ali to i dalje ne mora nista znaciti,pitajte André Villas-Boasa,koji je u teoriji bio neko koji bio na ivici genijalnosti,ali kada je to trebao da sprovede u delo zaostajao bi toliko u odnosu na teoriju da biste jedva mogli da ga nazovete dobrim trenerom,mozda gresim u vezi Artete ali shvatate li sta zelim da kazem kockati se na ovakav nacin u ovako vaznom trenutku za sam klub granici se sa ludoscu,vreme je odavno prestalo da upozorava sto se tice Arsenala,nemamo vise prostora za eksperimente.Dok sa druge strane Unai Emery je toliko ocekivan izbor da ne razumem iscudjavanje.Vec je radio u ovakvim uslovima u Spaniji,gde ce se za razliku od Vengera fokusirati samo na teren,Arsenal sada funkcionise po principu slicnom onom u Sevilji kada je Emeri bio trener,tako da ce biti veoma malo privikavanja,i mnogo vise onoga poznatoga i vec vidjenoga sto se tice njega,sav njegov fokus ce biti na taktickom planu i boljem razumevanju onoga sto ima u igrackom kadru,a u klubu sada su postavljene strukture da sve izvan zelenog terena je u rukama rukovodstva to jest vec pomenutog svetog trojstva.Moja ocekivanja od naredne sezone su ponovno vracanje na nama navijacima Arsenala sveto cetvrto mesto,uzbudjen sam zbog promene te neke aure kluba,i ocekuje da vidim nesto novo,inovativno uzbudljivo,za razliku od onoga sto sam gledao u poslednjim sezonama Arsena,i za kraj, Que Sera, Sera dragi moj Arsenale.

              Comment


              • sigpic

                #WengerOut

                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                Come on you Gunners!

                Comment


                • Stizu Sokratis i Lihtstajner

                  Comment


                  • Pogresnog grka cemo dovesti(nadao sam se Manolasu)
                    Svaki igrač Dortmunda je potencijalno pojačanje otkad dosao Sven. To mi vec postaje dosadno.
                    Last edited by krele90; 28-05-18, 13:37.

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Pogresnog grka cemo dovesti(nadao sam se Manolasu)
                      Svaki igrač Dortmunda je potencijalno pojačanje otkad dosao Sven. To mi vec postaje dosadno.
                      Steta sto se Manolas nije doveo jos dok je bio igrac Olimpijakosa. On bi sada bio bar 3 puta skuplji od Sokratisa, a licno ne verujem da ce se dovoditi neki igrac od 50+ miliona. A i ne treba. Treba dati ovim igracima priliku pod novim trenerom, pa da vidimo sta mogu. U poslednje dve sezone gotovo niko od igraca pod Vengerom nije napredovao, ili su nazadovali ili stagnirali, ali cesce ovo prvo. Tako da ja ocekujem da mnogi igraci mogu pozitivno da iznenade sledece sezone. Pa onda videti gde najvise skripi i gde treba uloziti veci novac.

                      Comment


                      • Nece on nidje. Novi kapiten [emoji123]

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Ode Vilser kod Hodze u Palas izgleda. Velika steta. Dete je kluba i navijac istog, projektovan kao buduci kapiten. Pisao sam ranije o odlasku nekog veceg imena iz veznog reda da bi se napravilo mesto za Serija ili novog dm-a. Na kraju to ispade Vilserica

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Felaini hljebe
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X