Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal are plotting a move for Jean Michaël Seri as Unai Emery looks to make his first signing.
    Odlican je Seri.

    Spoiler

    Comment


    • Nadam se da Seri nije zamena za odlazak Ramzija (spavas li mirno, Krele ) . Po stilu igre ispada kao zamena za Santija, ali na Santija se nije ni racunalo prosle sezone i nagomilali su se igraci u vezi i bez njega. Vilser ce najverovatnije produziti ugovor, Dzaka ostaje, tu su i Ozil i Miki, a i Elneni. Pitanje je i koju ce formaciju Emeri da gura, ali opet mi u svakoj formaciji ispada neko vece ime kao visak.

      Comment


      • Originally posted by Princoni. View Post
        Nadam se da Seri nije zamena za odlazak Ramzija (spavas li mirno, Krele ) . Po stilu igre ispada kao zamena za Santija, ali na Santija se nije ni racunalo prosle sezone i nagomilali su se igraci u vezi i bez njega. Vilser ce najverovatnije produziti ugovor, Dzaka ostaje, tu su i Ozil i Miki, a i Elneni. Pitanje je i koju ce formaciju Emeri da gura, ali opet mi u svakoj formaciji ispada neko vece ime kao visak.
        Koliko je meni poznato ima nameru da gradi tim oko Remzije i Aube. Ja verujem u to makar bio najveci Krelac na ovom svetu[emoji3] posle odlaska Ziria ne bi preživeo i odlazak Remzija...
        Moze se ocekivati 4-2-3-1 posto voli da igra sa plejom i mislim da ce to primeniti, tako je igrao sa Seviljom i Valensijom.
        Doduse i 4-3-3 iz PSG takodje moze da se primeni. Nejmarovu ulogu bi uzeo Ozil samo sa desne strane a Mbapeovu bi uzeo Auba sa leve strane. Na centru igralista Xhaka-Ramsey-Serri. Miki bi ovde izvisio za startnu ali sve ce to biti od tekme do tekme... Vise bi voleo da se povezujemo sa odbrabenim pojačanjima a ne da strepimo ceo prelazni rok i onda posle Svetskog kad cene polude vijamo nesto...
        Last edited by krele90; 23-05-18, 12:42.

        Comment


        • Ne verujem da ce Miki da izvisi. Doveo ga je onaj svaba da obnovi tandem iz Dortmunda, nije mi on nikako materijal za klupu. Najrealnije je da ide iz kluba neki clan prve postave iz ove sezone ako dodje Seri. Taman da se prikupi novac za defanzivna pojacanja. A crta se Ramzi

          Comment


          • Remzi ce biti novi kapiten sledece sezone, nema on gde da ide...

            Comment


            • Mozda cete me streljati zbog ovog posta, ali ja bih zrtvovao Ozila. Jeste da zna sa loptom i sve to stoji, ali u vecini slucajeva prespava utakmicu, zablista na jednoj i nema ga na narednih 10.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Tobdzija View Post
                Mozda cete me streljati zbog ovog posta, ali ja bih zrtvovao Ozila. Jeste da zna sa loptom i sve to stoji, ali u vecini slucajeva prespava utakmicu, zablista na jednoj i nema ga na narednih 10.
                Kao i obicno, veze nemas.

                Mesut Ozil kad igra, Arsenal stvara sanse. Kada Mesut Ozil ne igra, Arsenal ima manji procenat posjeda, tacnih pasova i kreiranih sansi. Statistika koje nije kao bikini, vec cisti fakt uticaja na igru jednog igraca, Mesuta Ozila.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • To ne menja moje misljenje o njemu, igrac za male utakmice. Ali treba dati sansu Emeriju i mozda ga i probudi i iskoristi na pravi nacin realno imamo samo takav potencijal u napadu...
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Kao i obicno, veze nemas.

                    Mesut Ozil kad igra, Arsenal stvara sanse. Kada Mesut Ozil ne igra, Arsenal ima manji procenat posjeda, tacnih pasova i kreiranih sansi. Statistika koje nije kao bikini, vec cisti fakt uticaja na igru jednog igraca, Mesuta Ozila.
                    Dje je bio MEzutara protiv Atletika?

                    Comment


                    • Originally posted by Tobdzija View Post
                      To ne menja moje misljenje o njemu, igrac za male utakmice. Ali treba dati sansu Emeriju i mozda ga i probudi i iskoristi na pravi nacin realno imamo samo takav potencijal u napadu...
                      Tvoje misljenje je irelevantno, navijao si za Tottenhem da osvoji titulu.


                      A sto se tice Mesuta protiv Atletika, ako se ne varam prvu utakmicu je stvorio 7 sansi, a drugu tekmu je igrao povrijedjen.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Spoiler




                        Comment


                        • Mnogo bolje nego Arteta po meni. Od same pomisli na njega mi se javljala mucnina, od neozbiljnosti cele te ideje. Nikako ga nisam voleo ni kao igraca Arsenala, on mi je jedna od asocijacija na propadanje ovog kluba u smislu kvaliteta.

                          Ovo vec lici na nesto, iako ne bi bio moj prvi izbor.

                          Valjda i za nas dolazi neko bolje vreme.

                          Srecno, Unai!
                          Last edited by Ray; 23-05-18, 20:52.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Napokon bi mogao Belerinov potencijal da ispuni, od Ivobija tesko da moze igrac da postane, ima tu jos spanaca zaboravljenih (Lukas npr) od Xhake bi mogao da napravi zver definitivno ima materijala sa kojim moze lepo da se radi i verujem da smo dobili najboljeg u ovom trenutku kad se uzme u obzir kakvu fudbalsku filozofiju i stil gaji. Kao sto neko napisa ionako gore od 6 mesta ne moze, treba biti strpljiv sa njim kao sto je Liverpul bio sa Klopom. Trebace mu vise od jedne sezone da sklopi kockice.
                              Last edited by krele90; 24-05-18, 10:36.

                              Comment


                              • Od kad je Emeri došao, kao lude iskaču mi transfer vesti vezane za Arsenal.

                                Umtiti izgleda dolazi, Belerin ide, novi golman se traži, pojačavaju se najslabije tačke izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X