Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djeluje da Emeri u PSZ-u nije imao nikakvu kontrolu. Neko od ozbiljnijih na tviteru je napisao da je on htio da igra 4-2-3-1 a da to igraci nisu postovali na terenu i igrali su 4-3-3. On je zbog toga kriv ali opet nije se mogao tamo izboriti, sve zvijezde kojima ne smijes nista reci. Nejmaru su tamo sve moguce ustupili, gdje ces ulaziti u raspravu sa njim.

    E sada, ovo pokazuje da je Venger otisao iznenada, znaci nije se npr. godinu dana ranije znalo u klubu da ce otici.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Pa isto kao sto Princoni zeli Murinja na klupi Junajteda jos 10god, to je u tom fazonu.
      Bar 15 g.

      Arteta ima predispozicije da postane vrhunski trener, a Emeri se vec pokazao da to nikada nece biti i da nije materijal za top klubove. Tako da ja nemam dilemu koga bih izabrao od pomenute dvojice. A sto se tice ostalih dostupnih opcija, Sari je ubedljivo najbolji izbor u ovome trenutku.
      Last edited by Lion; 21-05-18, 22:18.

      Comment


      • Bez ikakve ironije, stvarno mislim da ce Emery raditi dobar posao u Arsenal, odlican je trener. Slazem se sa Ognjenom da je PSG tezak posao i niko njima ne bi pomogao

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Arteta je bio siguran da je dobio posao sinoc.

          Jutros su ga sjebali.

          Mikel Arteta ce postati najbolji trener svijeta za par godina i nikada nece voditi Arsenal.


          Ivan Gazidis GENIJE!
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • TOP 4 i uspijesna prva sezona za Emerija u Arsenalu. Mada na pocetku sezone treba ici sa stavom da se osvoji PL. Strasan potencijal u napadu ima Arsenal a ne igraju sledece sezene LS tako da ce moci da se okrene samo PL-u.

            Comment


            • Emery luzer koji je vazda skidao gace protiv jacih, sada ima 5 timova u ligi koji su veliki protivnici, protiv sviju ce skinut gace. Kakva crna titula.

              Nikad pesimista nisam bio, prvi puta u zivotu ne vidim svijetlu buducnost za Arsenal.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ne mislim ja da bi Arteta bio dobro rjesenje jer nikad nisam da pocetnik bez dana radnog iskustva na klupi preuzme klupu ozbiljnog kluba, ali sam stvarno bio uzbudjen da vidim Artetu jer bi mozda pruzio nesto novo, dok Emeri nema sta da pruzi, vidjeli smo njegove limite u Parizu, on ce siguran sam raditi odlican posao sa nekim Evertonom ili Sautemptonom ali tesko da to moze da radi u top klubu. Jednostavno on tesko da moze da pobjedjuje bolje i ekipe koje su u rangu s njegovom.
                sigpic

                Comment


                • Radno iskustvo je relativno, glupo i prevazidjeno.

                  Ideje i volja za radom su ono sto je bitno.

                  Gazidis picketina najveca.

                  Gazda kluba je isti onaj gazda koji je zaposlio najmladjeg trenera na celo NFL kluba bez dana iskustva.

                  Raspad sistema.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Aako Arteta nije uspeo da se dogovori oko politike vodjenja tima, onda to mnogo cega govori, pre svega da je bas nebitno ko ce sesti na klupu Arsenala. Dal to bio Emeri ili Alegri, nebitno je, jer ni jedan ni drugi nece dobiti punu podrsku i pomoc uprave.
                    Last edited by bici; 21-05-18, 23:31.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Kada Arsenal konacno planira da pocne da dresi kesu?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • http://www.mozzartsport.com/fudbal/v...arsenal/295896

                        Comment


                        • Jako je lose sto se osudjuje neko ko jos nije ni poceo da radi, pa makar to bio i početnik ili prosečni trener. Ajde da mu sudimo na osnovu igre i rezultata kada za to dodje vreme. Ima prilično ozbiljan sastav na raspolaganju (sredina i napad), prepoznatljiv je po leprsavoj igri i to je ono sto me raduje. Mora da zategne odbranu kako zna i ume. Ima moju podrsku samo Remzija neka mi ne prodaje!

                          Comment


                          • Emery je idealan trener za Arsenal, osvojiće Ligu Evrope sledeće sezone.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Emery je idealan trener za Arsenal, osvojiće Ligu Evrope sledeće sezone.
                              Ako Atletiko ne bude 3 u grupi kao prosle godine [emoji3]

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X