Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A, je l' ono za kucu bila novinarska patka ili je stvarno pazario za 10 miliona? Kad bi nam poslali izvod iz katastra

    Comment


    • Kupio je ogromnu kucu prije par mjeseci Mesko. Bile slike kuce u svim medijima.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Drago mi je sto je Ziru produzio jer mi se cinilo da moze da ode u zimskom posto je izgubio mesto a realno takav napadac je steta da ne igra negde u prvoj postavi. Kad se vrati Deni eto guzve na toj poziciji. Giru ce nam trebati protiv Bajerna(3 gola protiv njih najvise). Ox isto treba da produzi ugovor i njemu istice 2018.
        Last edited by krele90; 13-12-16, 14:34.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Giroud i Coq produzili ugovore.
          Mislim da su mi to trenutno dva omiljena igrača u klubu , zna Wengerica šta valja
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Izgleda da je ista postava kao za vikend..

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Nije bilo srece na kraju, Everton se odlicno branio, na skok igri da se poradi. Ne treba da bude nikakvih zamerki, kratak je odmor izmedju dve utakmice, a poraz je morao jednom da se desi. Ja sam sasvim zadovoljan igrom, jedino je Mesut mogao da ga mune kada je prebacio precku..

                Comment


                • Picke raspale.

                  Jebe mi se za poraz, ali ovo sto su oni igrali danas je definicija pickaluka.

                  Sanchez hollywood, Ozil glumi kurac. Pospremio ih Idrisa sviju u jedan dzep, laganice.

                  Kad ga je bacio na krilo, Sanchez vise proveo deruci se na svoje igrace nego trcajuci. Picka.


                  Svi su picke, njima ni armija psihologa ne moze pomoc.

                  Pokusavam da se sjetim najveceg teniskog choukera, al ne mogu nikoga da svrstam na ovaj nivo, definicija chouka
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Jel Williams skocio pored Xhake, dok je ovaj posmatrao koga moze da nabode laktom? Ili gresim?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Pored Ozila.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • treba zabraniti komentarisanje utakmica u ovoj temi prvih sat vremena nakon sto zavrse, bez obzira na ishod
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Pokusavam da se sjetim najveceg teniskog choukera
                          Beneto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Beneto.
                            U pet deka.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              Nije bilo srece na kraju, Everton se odlicno branio, na skok igri da se poradi. Ne treba da bude nikakvih zamerki, kratak je odmor izmedju dve utakmice, a poraz je morao jednom da se desi. Ja sam sasvim zadovoljan igrom, jedino je Mesut mogao da ga mune kada je prebacio precku..
                              Slazem se. Tesko pada sada poraz posle toliko dugog niza ali moralo se i to desiti. Mene jedino Ozil propisno iznervirao najvise kod gola manje kod onih sansi koje je ispromasivao, bolje da je otisao i stojao napred a ne onako odreagovati :/ Ziru usao a nijedan centarsut nije dobio. Ivobi katastrofa ne zna decko vise ni pas da slozi i treba da bude na klupi i Lopez mora da ulazi pre njega ali Wenger knows...

                              Comment


                              • Pa to je to. Kad pobedimo osvajamo tripletu, kad izgubimo najgori u svih 12 rangova takmicenja na Ostrvu.. Uvek smo tripletari, nemojte brinuti..

                                Comment

                                Working...
                                X