Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze ako ces potkovati slicicama(krugovi,strelice,trokutici i to)...

    Moj Princara strpi se malo mozda nesto i naucis

    Spoiler
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Samo vi sprdajte moje slicice.

      Iwobi se ne vraca nazad, kasni i ne primjecuje opasnost na vrijeme. Mlad je naucit ce. U napadu doprinosi bas bas dosta, al defanzivno je ostavio Monreala zadnje 3 tekme na mukama.

      Walcott danas, ostaje na centru, kad Hektor krene u napad, da ne bi ostao prazan prostor pozadi. Veoma dobro komuniciraju on i Hektor. Kod gola Walcotta, ista situacija. Hektor krenuo naprijed, Walcott ostao pozadi i onda je primjetio prostor naprijed i odlucio da se ukljuci, ali tu prije svega treba reci da je Iwobi impresivno asistirao.

      Sto je bitno jeste da Walcott se trudi mnogo vise ove sezone, u prijasnjim tekmama takodjer mnogo vise se vraca da ucestvuje u odbrani, ulazi u duele u koje prije 3 godine ne bi ni pomislio da udje i generalno je vise u samoj igri. Plus svaki put kad iskoristi svoju brzinu, uvijek pravi probleme. Stvar je samopouzdanja, ali nije jos uvijek tu. Kada bude imao jos vise vjere u sebe bit ce bolje i za njega i za Arsenal.

      Inace danas u 3 od 4 gola, imao je svoje prste. plus kod penala isto njegov centarsut bio.


      Kad smo kod slicica, evo jedna, mapa pasova i distribucije. Coqelan radio sta treba, nalazio se iza Santia, al opet mozda previse zgusnuto za moj ukus, ali ipak su imali igraca manje, pa se dosta stvari igralo na sredini.

      Spoiler
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mustafi je strasan u duelima, impresivno je kako oduzima loptu. Ima segmenata gde moze i mora da napreduje, ali ovo sto je do sad prikazao obecava dosta.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Mustafi je strasan u duelima, impresivno je kako oduzima loptu. Ima segmenata gde moze i mora da napreduje, ali ovo sto je do sad prikazao obecava dosta.
          Skok igra. Tu treba da napreduje, sve ostalo vrh.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Aki, mnogo si priblizio ove kruzice u sredini, ispada kao da su zagrljeni igrali tekmu

            Comment


            • Opti se obratite, oni su grafiku napravili.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Bruka koliko je Iwobi konkretniji i dirketniji od Oxa i Walcotta, jbg defanzivno malo duva ali mlad je naucice. Walcott je u prvom poluvremenu odigrao takvu utakmicu da sam bez problema ja mogao da igram umesto njega, isti bi efekat bio...samo eto izvadio se golom, ali i to mu je Iwobi nacrtao.
                  Konacno smo poceli da igramo malo fudbala ove sezone, samo nek tako nastave.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Lillard View Post
                    Bruka koliko je Iwobi konkretniji i dirketniji od Oxa i Walcotta, jbg defanzivno malo duva ali mlad je naucice. Walcott je u prvom poluvremenu odigrao takvu utakmicu da sam bez problema ja mogao da igram umesto njega, isti bi efekat bio...samo eto izvadio se golom, ali i to mu je Iwobi nacrtao.
                    Konacno smo poceli da igramo malo fudbala ove sezone, samo nek tako nastave.
                    Nemoj Lilarde da se obmanjujemo, ne bi mogao ti da izneses onu Lolkot igru u odbrani

                    Comment


                    • Lolkot u prvom poluvremenu, namjestio prvo loltu Alexisu kad je sutno preko gola. Ona centrirao kod gola, koji je Jakupovica izbacio iz igre. Onda on je centrirao za Coq kada je ovaj izborio penal.

                      S obzirom da je los, stvorio jadnicak 3 sanse.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Odlican je Wolkot, zajejdno za Iwobijem,to treba da nam budu 2 glavna krila,da se menjaju,sobzirom da ocekujem da ce Alexis da se vrati na levu stranu,posto se Ziru sabere i pocne da igra,
                        Kokelan isto izdominirao,ne zalece se vise ko nekad,pa da mora da se strepi svaki put za ziti,samo da nsatve on i Teo i protiv Celzija,ocekujem isti sastav,i ako je Dzaka dao gol,samo da vidim gde ce da ugura Ramziku kad se vrati
                        sigpic

                        Comment


                        • Gleda li neko klub sa periferije Manchestera? Ovako bi i Arsenal izgledao da ga preuzme Simeone.

                          Comment


                          • Ne prozivaj ljude za džabe ...

                            Što se ove naše tekme tiče sve je rečeno , meni samo i dalje nisu krila oduševila mislim igraju dobro protiv Hala ali budimo realni protiv malo bolje ekipe se ne vide . Ali dobro hvala bogu imamo dosta opcija za rotacije samo da ne bude nekih bolesnih povreda i biće sve ok .

                            @Jack to je ono što ja pričam za Le Coqa ali dobro samo da mu Aki ne nađe jednu pogrešnu akciju i da to uokviri sa kružićima biće dobro
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Gde ce Remzi kad se vrati? Mozda bi izgledao fino po levom krilu, mnogo vise opcija nego na desnom, a pomagace mucenom Monrealu u odbrani.

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Gde ce Remzi kad se vrati? Mozda bi izgledao fino po levom krilu, mnogo vise opcija nego na desnom, a pomagace mucenom Monrealu u odbrani.
                                Na klupu

                                Ma ne bi menjao ja nista trenutno,i ako mi se ne svidja Alexis kao CF ,dok pobedjujemo ne bunim se,kad kiksnemo ebeacu svima mater
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X