Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • sigpic

    Comment


    • Samo da prosetam potpis

      Comment


      • Cekamo jos kojeg zagrizenog fana nastavnika da se oglasi,ali vrijeme je izgleda da se krene dalje
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Od mene ima 15 dana jos.

          Jedna je stvar biti nekompetentan, a druga je ne raditi na poboljsanju te nekompetentnosti.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Comment


            • Ni trideset dana mu ne bi bilo dovoljno da ispravi sve ono sto trenutno ne valja u timu. Cak i da ovog leta nije doveo nikoga, pa bar je mogao da poradi na toj fizickoj pripremi ekipe, da preduzme sve moguce mere kako bi izbegao veliki broj povreda koji se javlja svake sezone, i tako vise od decenije. Ali ne, on je resio da pripremi ekipu sa laznim vikinzima, gvadalaharom i svojim cuvenim trening metodama.

              Comment


              • Svi nesto napadaju te njegove trening metode. A od povreda zadnjih godina jako malo misicnih je bilo.

                Razlika izmedju povrede misica i povrede kosti moze biti u trening metodama, ali zadnjih par godina igrace Arsenala zadesavaju povrede ligamenata i kostiju. Tu se nista ne moze. Gabriel sjebo zglob, Pera ligamente, Welbeck casica.

                Remzika je sklon povredi zadnje loze i to vec dosta dugo ne mogu da skontam sta mu je.

                Ali evo pitanje sto Giroud nema problema sa misicima, Ozil, Cazorla, Hektor, Monreal, Kos?

                Niko od njih nema problem s tom vrstom poverede, vec su imali probleme druge prirode koji ne zavise direktno od trening metoda.

                Niti jedna ekipa u PL nije spremna kao Liverpool. Ljudi od drugog jula spartaju svi i odigrali su 8 tekmi ako se ne varam na pripremama. Vidjet cemo i Klopp je poznat po povredama, a ne vidim da neko pljuje njegove trening metode. A sta je sa Pepom, on hladno otpusti najbolje doktore svijeta iz Bayerna jer ima povrede, al niko da kaze joj trening metode.

                Nista to s Wengerom nema veze, ima fitnes trenere koji vode taj segment priprema.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Povreda ligamenata je isključivo posljedica umora. Čoeka niko ne dira, samo mu ode. Tako da ima tu nešto do tih treninga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Potpisao mustafi za 26 miliona funti

                    Comment


                    • Ljudi... Ko posle Vengera, dajte mi neku ideju (ozbiljno pitam)?

                      Comment


                      • Originally posted by Ray View Post
                        Ljudi... Ko posle Vengera, dajte mi neku ideju (ozbiljno pitam)?
                        Piksi,zezam se ...ako mene pitas, sve bi ucinio da dovedem, Simeonea,mozda Bielsu al sa njim se nikad ne zna poseban ludak

                        Comment


                        • Piksi, može

                          'De može Cholo kod nas, ne ide...

                          Ni sam ne znam koga bi stavio, zato bih vas da čujem.

                          Comment


                          • Originally posted by Ray View Post
                            Ljudi... Ko posle Vengera, dajte mi neku ideju (ozbiljno pitam)?
                            Tuchel iz Dortmunda?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Tuchel iz Dortmunda?
                                Moj drug bas prati BVB i kaze da je Tuchel pravi Wengerov naslednik jer je takav gubitnik.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X