Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam poprilicno ubijedjen da uzimamo Mahreza kao luxury pojacanje za nekih 37m funti.


    Genijalno mi je da Vardy poslusao Roya Hodgsona i odbio Arsenal, covjeka koji je rekao Robertu Carlosu da nece nikada uspijeti kao lijevi bek
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma, ljudi, ja sam vec Lakazeta prebacio u PES-u, to je gotova stvar..

      Comment


      • Ma i nije nam nešto prijeko potrebno to krilo, iako sam svakako i za dolazak Mahreza i otvorilo bi se i sa njim nekih novih mogućnosti naprijed sa ili brz Girouda u sistemu i ako se ne bi doveo napadač. A nije da nemamo opcija za tu desnu stranu - Ox, Joel, Theo, Ramsey, Jack, a i Welbz.

        Comment


        • Originally posted by Mario14 View Post
          Ma i nije nam nešto prijeko potrebno to krilo, iako sam svakako i za dolazak Mahreza i otvorilo bi se i sa njim nekih novih mogućnosti naprijed sa ili brz Girouda u sistemu i ako se ne bi doveo napadač. A nije da nemamo opcija za tu desnu stranu - Ox, Joel, Theo, Ramsey, Jack, a i Welbz.
          Ox - ne dozvolite da vas par utakmica (pogotovo pripremnih) prevari, mene prošle sezone jest
          Joel - level Hull City
          Theo - kokoš, možemo pobjeđivati Southampton 4-0 sa njim jedino
          Ramsey - jedini koji može ispoštovati poziciju i u slučaju nedolaska krila čovjek kojeg vidim na RMF-u
          Jack - ne zna više CMF igrati, a da igra RMF
          Welbz - godini možda
          sigpic

          Comment


          • Jack je na RM ono što je igrao (nije puno utakmica, ali svaku je bio odlican) bio bolji od Ramseya #Fact

            Lakse je tu rolu igrati nego na CM jer ne treba bas toliko discipline (koja fali i njemu i Ramseyu) i imaju vise slobode.

            Uglavnom dobre su mi opcije oba, a nasa najjaca postava u zadnjih nekoliko godina i jest ubjedljivo za onaj period dok je Ramsey igrao RM, kad se pojavio Coquelin i Santi sa njim u sredini igrao, plus brz mobilan napadac gore. Imali smo ravnotezu u timu kakvu nismo imali ne pamtim.
            Last edited by Mario14; 01-08-16, 18:03.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ja sam poprilicno ubijedjen da uzimamo Mahreza kao luxury pojacanje za nekih 37m funti.


              Genijalno mi je da Vardy poslusao Roya Hodgsona i odbio Arsenal, covjeka koji je rekao Robertu Carlosu da nece nikada uspijeti kao lijevi bek
              A Ben Yedder?
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                A Ben Yedder?
                U Sevilji
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment




                • Comment


                  • Meni se sve cini da je to to.

                    http://www.skysports.com/football/ne...te-could-leave
                    sigpic

                    Comment


                    • Odbijena ponuda od 18m eura za Mustafija i naglo se Mustafi povrijedi i nece igrati sutra protiv Bormuta, a inace Valencija ima trening kamp u Londonu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Tu "vest" su preneli španski sajtovi,a kao izvor navele engleske kolege, tako da po meni nema ništa od toga.

                        Inače navodno Mustafi ima 50mil evra ili funti bem li ga, klauzulu ali se spekuliše da bi ga pustili i za 25mil.
                        sigpic

                        #WengerOut

                        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                        Come on you Gunners!

                        Comment


                        • Ja mislim da se ozbiljno zakuhalo oko Mustafija. Navdno je cifra 25m eura i naravno da se ide sa manjom prvom ponudom da vidis koliko trebas dodati.

                          Takodjer ljudi koji su gledali jucerasnji trening Valencije, kazu da Mustafi uopce nije sepao i navodno je da je zatrazio transfer. A povreda stopala.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sad još treba da verujemo da će nam doći Mustafi, Marez i Lakazet u paketu
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • AFCAMDEN tvitovao da smo blizu Mahreza, a da su Griezmann i Lukaku mete za napadaca. Izbrisao je tvit nakon par minuta.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ja o Griezmanu danima razmisljam i gledam kako se uklapa u Arsenalove racune, posebno kada je u pitanju trosenje od samo 10m prosle sezone.

                                80m funti je cijena za njega ili ti ga 20% od ukupnih prihoda Arsenala prosle sezone sto je oko 400m funti. U dvije rate po 40m, savrsenstvo. Steta sto sanse nema da se desi
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X