Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam stigao da gledam utakmicu danas... Kako se Ozil pokazao? Vidim da se Podolski povampirio

    Comment


    • Mesut otkuljcao odbranu kod prvog gola i to je to sto sam primjetio, tesko je gledat i tekmu i tenis odjednom
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ramsey! Milina ga je gledati na terenu. On i Ozil fenomenalno zajedno funkcionisu na terenu. Santi mi je bio slab u pocetku, ali se nakon asistencije razigrao.
        Arteta ostao bez zuba u toku utakmica. Odbrana na nivou, mada mi je Monreal bas nesiguran. Giroud solidan, ono kada je pogodio precku bila je teska situacija...
        Nadam se ovakvoj igri i rezultatu i u finalu kupa za mesec dana.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ozli dobar kliknuo sa Ramzijem sto bi se reklo,al nije imao snage za 90min,.Poldi odkad je progovorio javno da ne voli da ulazi sa klupe i da bude zamenjivan cesto,bas se povamirio i trudi se dosta vise u odbrani,u napadu kad sevne levica ostalo je istorija
          sigpic

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • http://www.sportklub.rs/srecan-u-lon...aje-u-arsenalu

              Evo nesto za Akija. Sto se mene tice neka ostane, ali se nadam da nece biti prva opcija u napadu sledece sezone.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ako bi bio dostupan (zbog zabrane koju ima Barca, i prekobrojan u Kataloniji), da li biste vratili Fabregasa?
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Nego sta,jako ga cenim kao fudbalera,kod nas je imao mnogo vecu slobodu nego u barsi,i da je ostao ko zna gde bi mu bila granica.obozavao sam njegovu lucidnost u asistencijama kad nisi mogao da predvidis koj pas ce da uputi itd...ali sad imamo dosta kreativnih fudbalera,treba naci mesta....Ali rado prihvacen bi bio bar sto se mene tice..
                  sigpic

                  Comment


                  • Za Faberzea ima uvijek mjesta. Kad je otisao, rekao sam da ce se vratiti. Cekam ga. Cijena mu je 40 m, za nas je 25 m, steal kada shvatimo o kakvom igracu se radi.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Imagine subbing off Ramsey to bring on Cesc. That's like swapping a Ferrari for a Zonda.
                      Mnogo jak komentar, mnogo jak
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment



                      • PItam se sto se Arteta ne kezi
                        sigpic

                        Comment


                        • Wenger - Diaby is fit and ready to play
                          sigpic

                          Comment


                          • Dijabi je najveći baksuz na svetu?

                            Zalosno je koliko ovaj momak nema srece.

                            Comment


                            • Diaby vjerovatno i jeste najveci baksuz na svijetu, ali nije samo on kriv.

                              Ima veoma cudnu fizionomiju tijela, nije savrseno proporcionalan. Velike duge noge, ali su previse tanke, dok gornji dio tijela ima ogroman, sirok i jak. Eh sad zbog te neproporcionalnosti on je vise podlizan povredama misica. Kako ih je cesto dozivljavao, nisu ni lijecene na pravi nacin, on se posvetio gym worku i jos vise nabildo gornji dio tijela, a noge nista. Onda ti se desi jedna povreda ligamenata, pa moras mirovati i nozni misici pate najvise tu, atrofiraju polako. Onda se vratis, al opet nespreman. Misici nisu dovoljno jaki, i onda ti se desi nova povreda ligamenata koja je ja mislim kraj za tog monka koji bas nije imao srece. U 90% slucajeva povrede ligamenata dolaze zbog iscrpljenih misica. Sa svojom fizionomijom Diaby se uklapa u profil. Ne vjerujem da ce on vise ikad zavrsiti 90 min tekme bez posljedica zbog tih misica.

                              Steta stvarno, nevjerovatan talenat posjeduje.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Jasno je da jednostavno nije stvoren za te napore...ne moze i gotovo, nije on kriv...Koliko se secam jednom je neko od doktora ili fizioterapeuta koji su ga lecili izjavio da ima levu nogu na nivou osmogodisnjaka...Steta, bio bi odlican fudbaler.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X