Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sanjao sam kako smo ih odvalili 4:0 Sve u svemu vinjak spreman , kamilica spremna da leči dušu , its time to fight
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ma dobijamo ovo,Ima par igraca kojima je red da prorade,samo od prve minute da krenemo da ih pritisnemo,al opet biti oprezan na kontre njihove,verujem da su svesni toga,Monreal mora danas da bude odlican
      Gang,nekom vinjak ,nekom pivce
      sigpic

      Comment


      • Ja sam ubedjen u pobedu danas! Wengeru, uslisi nase zelje i pocni bez Flaminija!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Comment


          • Kokelan ,konacno da i na klupi imamo pristojan br.napadackih opcija
            AJmo da resimo ovo u pola sata,i da iskuliram do kraja meca u miru
            sigpic

            Comment


            • Idemoooooo!!! Bravo!!!

              Comment


              • Kakva istorijska tekma ljudi moji, ubise nas ovaj etkinson... Ali na kraju pravda zadovoljena!

                Comment


                • Comment


                  • #TRIPLETA

                    Spoiler
                    Aki vas pozdravlja i sve vas ljubi, stize veceras na proslavu
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Bas sam hteo da pitam kada se Aki vraca

                      Comment


                      • Kao sto sam i rekao, bio sam ubedjen u pobedu! Znaci ovako sam bio prepaljen poslednji put kad smo igrali protiv Hulla finale pre 2 sezone i kad je Ramsey dao gol na kraju.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Ziru igrac utakmice.

                            Alexis ocajan, nadam se da se cuva za Barsu.

                            Comment


                            • Ne znam kako se postavlja direktno link sa tvitera preko tt pa kacim ovako

                              Comment


                              • Bitan gol,Bravo za Welbza,,da slavimo sad,al moralo je mnogo bolje kad se dodje do analize meca
                                Eh koliko ce da znaci kad docekamo i Jacka i Santija...Flamini na klupi,i da ostaane tu neko vreme,Teu ovaj gol da povrati samopouzdanje,onako nije za levu stranu,samo desna,ili CF...Idemo dalje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X