Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ne znam sta ce vam Douglas Costa, kad je tu Joel, bespotreban potez skroz.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Campbell je u Austriji na pripremama...

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        @Brajkula

        Ma i sa Bajernom bi prekucao 80 bodova s obzirom da je ogromna razlika u kvalitetu izmedju njih i ostatka lige, Dortmund jedino moze da im parira ako ispadnu iz grupne faze LS jer oni tim za tri fronta nemaju.Poenta je da on kada ima vecu konkurenciju on ne moze do titule.Slazem se sa tim da je Venger vremenom postao gubitnik.

        I naravno da je dosta realnije da Junajted da zavrsi u TOP 4 nego da Arsenal osvoji titulu, zato sto je za top4 potrebno dosta manje nego za titulu.
        Šta menjaš nick svakih sedam dana, ne mogu uopšte da te pohvatam, a i nije mi više "sort" da ti odgovaram bezobrazno na postove kad ne nosiš titulu "vojvode".

        Comment




        • Vjerovatno najjace pojacanje u zadnjih par godina, Shad Forsythe, novi kondicioni trener
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.skybet.com/football/trans...event/16786907

            Comment





            • sigpic

              #WengerOut

              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

              Come on you Gunners!

              Comment


              • Pada kvota na Carvaja, to mi se svidja, a Emirati savrsenstvo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Hoce ovako izgledati za Emirates Cup?

                  Comment


                  • Jedva cekam da sledeca sezona pocne. Uzivao sam dok sam bio u Engleskoj i kad mi je stadion bio tako blizu. Ispunjenje sna je to bilo, a nadam se da ce sledece godine Arsenal uzeti titulu i da ce konacno pokazati od cega su sazdani.
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post


                      Vjerovatno najjace pojacanje u zadnjih par godina, Shad Forsythe, novi kondicioni trener
                      Ovaj meni treba , od kad sam dobio dete presao sam sa figure Volkota na figuru Heskija
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Imali smo dogovorenu cifru sa BvB za Reusa, ali nas je Marco odbio i zavrsili smo sa Sanchezom. Reus ceka Bayern, navodno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • sigpic

                          #WengerOut

                          “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                          Come on you Gunners!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Imali smo dogovorenu cifru sa BvB za Reusa, ali nas je Marco odbio i zavrsili smo sa Sanchezom. Reus ceka Bayern, navodno.
                            Kike Marin potvrdio,samo nije nas odbio vec se povrijedio i propalo sve, pa ja kad kazem ovkvu vijest prije mjesec dana ja sam zaludjena budala
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Izgleda da je Sporting metnuo Karvalja na prodaju

                              Comment


                              • Ma Rojsu su pune uši vode , dečko je zacrtao Bajern ili Barselona

                                Btw Kosta ili Kedira jedan transfer mora pasti , obojica su u situaciji da moraju da promene klub tako da bi to trebalo iskoristiti ja bi radije video Kediru čisto zbog te defanzive na sredini terena a i što je adekvatna zamena Arteti .
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X