Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec 27? U jbt Ja bio ubedjen da ce on sad jedno 24 u vrh glave.
    Inace kazu Coq 2 meseca out, pocelo je hehehe
    sigpic

    Comment


    • Ovi kažu dve sedmice

      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Nece se to znati prije sutra. Covjek tek treba da ode da snimi to, a ne mozes snimat dok otok ne spadne.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Lakša je povreda izgleda će biti samo dve nedelje , dobro je ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • Kaze moj princara da Theodoro ne zna centrirat. Evo prebroj moj princaro centarsuteve.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Kakvi ne ume setite se onih 15 asistencija u onoj sezoni kad je RVP izdominirao . Volkot mi je dugo bio ljubimac ali jbg imao je dugo taj problem da se ne oslobađa lopte i da večito pravi nekoliko poteza više , što je dovodilo da ga krljaju kao nenormalnog i da se onoliko povređuje . Ali sam skoro čitao neki njegov intervju kako se spremao ovo leto i da mu je čak dosta sestra pomagala koja ja profesionalna bodybilderka i fitnes instruktorka tako da se definitivno rezultati vide .

              Skoro je i Wengerica pričao kako je Teo psihološki pao posle onih povreda , jbg znate i sami da je jedno vreme smatran da će biti novi Anri pa je čak dovođen u pitanje da li će ostati u klubu posle par loših sezona .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja ne smijem o Walcottu, godinama mi je najdrazi fudbaler, al me prosle sezone dobro ispizdio.

                Nego nesto gledam ovo kako Ozil i Sanchez funkcionisu. Kad se branimo, imamo strukturu 4-4-2 i tako trcimo kontre. Mesut igra poluspica bukvalno. Bergy rolu igra. A kad napadamo imamo strukturu 2-5-3. Lijepo za sad ovo Wengerica radi s taktickog aspekta, samo nek ovako nastavi. Ima igrace i da promjeni u po frke nesto novo da izmisli. Jos kad se Remzika vrati bit ce opcija.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post


                  Kaze moj princara da Theodoro ne zna centrirat. Evo prebroj moj princaro centarsuteve.
                  Sta da brojim? Cak i protiv Hala kod prvog gola je pokusao sa centarsutom, a lopta otisla prema golmanu, da je bio bolji golman od Jakupovica, uhvatio bi je zivu. Smesni su meni ovi klipovi gde se samo izvuku potezi koji su dobri, pa onda i Zervinjo ispadne Mesi.

                  Dovoljno je i u sazecima tekmi da vidis kakvi su njegovi centarsutevi. Evo ti link pa broji http://hoofoot.com/?idp=21

                  Comment


                  • Čestitam na zasluženoj pobedi
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Comment


                      • Kakav lik , al najjače mi na kraju kada proslavljaju golove iskidao sam se kao ludak
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Mogli bi da probaju ovaj tiganj sa kobajom

                          Comment


                          • 3 nedelje na kraju Coq, dobro nije toliko strasno ispalo na kraju, propustice 2 3 tekme.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Meni je Theo odličan za sad, samo da nastavi ovako...

                                http://www.telegraph.co.uk/football/...ott-after-eur/

                                Comment

                                Working...
                                X