Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ospina je na golu sutra.

    Wojin otac je opet napravio gluposti u medijima, pa se sam Woja morao izvinjavati na fejsu i reci svima da ne prica sa ocem vec 2 godine.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma valjda nam nece biti bitan ko ce na gol nego ko ce da mune gol samo da otvorimo dobro,da ne dade Santi onaj slobodnjak onda(jedan u hiljadu),ne znam kako bi se iskopali sa 0 2 ..Valjalo bi da ih ne shvatimo olako,a sto ocemo...,Teo da pocne obavezno a sad dal opet u napadu ne znam...,ono je bilo odlicno protiv WBA al realno utakmica bez inteziteta ikakvog,..,uglavnom ne mogu da docekam
      Last edited by Jack; 29-05-15, 16:37.
      sigpic

      Comment


      • Ako Ramzi bude igrao krilo, necu ni gledati tekmu. Ne mogu nikako da shvatim da svaku tekmu neko od veznih igraca mora da igra krilo, da bi za Santija bilo mesta u sredini. Kao da je Iniesta iz najboljih dana, pa svaku tekmu Kazorla mora da pocne.

        Comment


        • Treba izbaciti Cazorlu iz startne, staviti Vilsera i Ramzija na sredinu, a desno Volkota to svi vide samo Venger nece tako uraditi
          I ja očekujem Ramzija na krilu

          Comment


          • Originally posted by krele90 View Post
            I ja očekujem Ramzija na krilu
            1.3 kvota da ce biti tako i pada al uglavnom nije da nismo dobijali sa Ramzikom desno,cak smo imali i onu seriju...Tako da ,samo da pobedimo mi.pa nek i Flamini igra desno
            sigpic

            Comment


            • Pa nije. Dosta se on dobro snasao u toj novoj ulozi, spakovao par asista i golova ali opet sam je izjavio da mu ne odgovara i onda previse luta od te pozicije i u napadu i odbrani. Prošle godine je zabio u prouzecima i resio pobednika nadam se da ce ovaj put nema govora o produzecima

              Comment


              • Nadam se da nece biti nista od Jackson Martineza jer onda necemo o5 dovesti top spica a ni nekog talentovanog mladjeg spica... Jos ova cifra od 35m vise nego sto je junajted platio Pussyja...

                Comment


                • Ne verujem da Martinez vredi tih 35 miliona, mislim gledao sam ga samo u LS. Moja zelja je Lacazette kada smo vec kod napadaca. E kad se setim finala prosle godine 0-2, i u 15-om minutu lik iz Hulla pogadja stativu, umalo 0-3, presekao sam se!

                  Nadam se da ovaj put nece biti toliko napeto i neizvesno.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Ne verujem da Martinez vredi tih 35 miliona, mislim gledao sam ga samo u LS. Moja zelja je Lacazette kada smo vec kod napadaca. E kad se setim finala prosle godine 0-2, i u 15-om minutu lik iz Hulla pogadja stativu, umalo 0-3, presekao sam se!

                    Nadam se da ovaj put nece biti toliko napeto i neizvesno.
                    I moja je isto Lacazette ili Benzema

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Nadam se da nece biti nista od Jackson Martineza jer onda necemo o5 dovesti top spica a ni nekog talentovanog mladjeg spica... Jos ova cifra od 35m vise nego sto je junajted platio Pussyja...
                      Slažem se. Rađe bih čekao da se otvori situacija za Benzemu do poslednjeg dana prelaznog roka, pa makar i ne doveli ga, nego bacati novac na Dzeksona. I Lakazet je odlicna opcija ako se moze uzeti za neku normalnu cifru.

                      Comment


                      • Danas finale kupa, a ovdje mirno.

                        Zatisije pred buru mozda.

                        Usput smo se valjda dogovorili sa Cehom oko uvijeta, jos samo da Abramovicu posaljemo 10m i da zavrsimo posao
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Danas finale kupa, a ovdje mirno.

                          Zatisije pred buru mozda.

                          Usput smo se valjda dogovorili sa Cehom oko uvijeta, jos samo da Abramovicu posaljemo 10m i da zavrsimo posao

                          I Volkot usput..

                          Comment


                          • Originally posted by DeMoN17 View Post
                            I Volkot usput..
                            Domisljato i duhovito.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by DeMoN17 View Post
                              I Volkot usput..
                              Jedino ako se i Azar ukljuci u trampu.

                              Comment


                              • I ona fizioterapeutkinja

                                Comment

                                Working...
                                X